Slovan Bratislava – Trenčín | 1:3 (kon.) | | | Dunajská Streda – Žilina | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
Nitra – Prešov | 3:2 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 3:1 (kon.) |
Šamorín – Bardejov | 1:0 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Spiš. N. Ves | 7:0 (kon.) |
Inter Bratislava – Poprad | 1:0 (kon.) | | | Skalica – L. Mikuláš | 4:1 (kon.) |
Jablonec – Sigma Olomouc | 0:0 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Brno | 1:0 (kon.) |
Dukla Praha – Liberec | 2:0 (kon.) |
Southampton – Chelsea | 2:3 (kon.) | | | Burnley – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Brighton | 3:2 (kon.) |
Huddersfield Town – Watford | 1:0 (kon.) | | | Swansea – Everton | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Bournemouth | 3:0 (kon.) |
Tottenham – Manchester City | 1:3 (kon.) |
Sevilla – Villarreal | 2:2 (kon.) | | | Barcelona – Valencia | 2:1 (kon.) | | | Las Palmas – Sociedad | 0:1 (kon.) |
Leganés – Vigo | 1:0 (kon.) | | | Bilbao – La Coruña | 2:3 (kon.) |
Hoffenheim – Hamburger | 2:0 (kon.) | | | Hertha – Kolín nad Rýnom | 2:1 (kon.) | | | Leverkusen – Frankfurt | 4:1 (kon.) |
Stuttgart – Hannover | 1:1 (kon.) | | | Bayern – Mönchengladbach | 5:1 (kon.) |
Cagliari – Udinese | 2:1 (kon.) | | | CFC Janov – Crotone | 1:0 (kon.) | | | Chievo – Turín | 0:0 (kon.) |
Bergamo – Inter | 0:0 (kon.) |
Waregem – Mouscron | 5:1 (kon.) | | | Lierse – Kortrijk | 0:2 (kon.) | | | Lokeren – Eupen | 3:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Leuven | 0:2 (kon.) | | | Liége – Gent | 1:0 (kon.) |
Portimonense – Praia | 0:1 (kon.) | | | Aves – Feirense | 1:0 (kon.) | | | Boavista – Chaves | 3:3 (kon.) |
Guimarães – Setúbal | 1:1 (kon.) |
Perm – Kazaň | 0:3 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Lok. Moskva | 0:4 (kon.) | | | Zenit – Machačkala | 1:0 (kon.) |
FK Krasnodar – Arsenal Tula | 3:0 (kon.) |
Lyon – Amiens | 3:0 (kon.) | | | Lille – Guingamp | 2:2 (kon.) | | | Nantes – Dijon | 1:1 (kon.) |
Rennes – Metz | 1:2 (kon.) | | | Štrasburg – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) |
Olympia Radotín – Příbram | 2:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Sturm Graz – Mattersburg | 3:0 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Wolfsberger | 2:1 (kon.) | | | St. Pölten – Linz | 1:3 (kon.) |
Den Haag – Twente | 2:1 (kon.) | | | Arnhem – Sparta Rotterdam | 7:0 (kon.) | | | Venlo – Heerenveen | 0:2 (kon.) |
Zwolle – Excelsior | 1:1 (kon.) |
Kraków – Gliwice | 2:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Zabrze | 1:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Zagłębie | 0:1 (kon.) |
Teplice – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
koniec
Zenit Petrohrad
1:0
(1:0)
Anži Machačkala
52
|
Žlutou kartu dostává Domenico Criscito (FK Zenit Petrohrad).
|
|
43
|
Žlutou kartu dostává Arsen Chubulov (Anži Machačkala).
|
|
39
|
Žlutou kartu dostává Igor Smolnikov (FK Zenit Petrohrad). Faulován byl Samardžić, kterého nyní ošetřují lékaři.
|
Góly:
36. Driussi (Jerochin)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:6. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:13.
Rozhodca: Matjunin A. – Bogač N., Glot A.
Diváci:
Karty: 39. Smolnikov (PET), 52. Criscito (PET) – 43. Chubulov (MCK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:6. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:13.
Zenit Petrohrad:
Lunev (77. Lodygin) – Smolnikov, Ivanović, M. Mevlja, Criscito (C) – Jerochin, Kranevitter, Paredes, Žirkov – A. Zabolotnyj (53. Poloz), Driussi (71. Rigoni).
Náhradníci: Lodygin, Baburin – Kakkojev, Skrobotov, Nabiullin, Kuzjajev, Ozdojev, Rigoni, Pletnjov, Poloz.
Tréner:
Anži Machačkala: G. Loria – Musalov (84. Budkivskij), Bryzgalov, Samardžić, Polujachtov – Anton (65. Prudnikov), Tetrašvili (C) – Dančenko, Bakajev, Chubulov (71. Markelov) – Lescano.
Náhradníci: Budakov, Sugrobov – Armaș, Budkivskij, Glebov, Kalmykov, Chamdamov, Markelov, Poku, Prudnikov, P. Jakovlev.
Tréner:
Náhradníci: Lodygin, Baburin – Kakkojev, Skrobotov, Nabiullin, Kuzjajev, Ozdojev, Rigoni, Pletnjov, Poloz.
Tréner:
Anži Machačkala: G. Loria – Musalov (84. Budkivskij), Bryzgalov, Samardžić, Polujachtov – Anton (65. Prudnikov), Tetrašvili (C) – Dančenko, Bakajev, Chubulov (71. Markelov) – Lescano.
Náhradníci: Budakov, Sugrobov – Armaș, Budkivskij, Glebov, Kalmykov, Chamdamov, Markelov, Poku, Prudnikov, P. Jakovlev.
Tréner:
Rozhodca: Matjunin A. – Bogač N., Glot A.
Diváci:
Filip Krůza