Kežmarok – Jokerit Petržalka 3:2 (po pr.) | Kometa Vrútky – HBK Lion Svidník 4:2 (kon.) | Považská Bystrica – Martin 4:3 (1:0 po s.n.)
Skalica – LG Green Staff Bratislava 2:3 (kon.)
MŠK Kežmarok
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:1
Jokerit Petržalka
Nedeľa 08.04.2018, 11:30 • Areál ZŠ Dr. D. Fischera • Extraliga Play-off (SK)

Dámy a páni, skončilo sa druhé štvrťfinálové stretnutie medzi Kežmarkom a Jokeritom Petržalka. Videli sme výborné stretnutie, v ktorom nakoniec ťahali za dlhší koniec práve domáci hráči.
    Za hostí sa presadil Božik a Chromiak. Do gólových štatistík sa zapísal Bednár, Dominik Glevaňák a o rozhodujúci gól sa postaral Filip Vašaš.
    Kežmarok vyrovnáva stav série na 1:1 a s určitosťou vieme povedať, že sa odohrá aj 4. zápas tejto napínavej série.
    Ja sa pre dnešok s Vami lúčim, prajem pekný zvyšok víkendu a verím, že nášmu portálu zachováte priazeň i naďalej! Dočítania priatelia! (13:37:15)

48:30
    Kežmarok dáva gól! Jokerit nevyužil presilovú hru a ihneď po skončení presilovky inkasuje! O rozhodujúci gól sa postaral FILIP VAŠAŠ, ktorý vzal zodpovednosť na seba a prízemnou strelou rozhoduje toto dôležité stretnutie.
    Bez asistencie

Kežmarok prežil klinickú smrť. Momentálne hrajú oba tímy v plnej sile. Dráma môže pokračovať!

47:58
    Domáci v plnom počte.

47:20
    Róbert Kováč (JOK) tvrdo vypálil od červenej. Po tejto strele zvonila za Glevaňákom tyčka!

46:30
    Kežmarok vyhadzuje cez všetky čiary.

46:10
    Pospíšil sa už vrátil z trestnej, presilovka hostí pokračuje.

45:58
    Dominik Korvín (KEZ) zatiahol ručnú brzdu a tým zachránil svoj tím pred inkasovaným gólom. Inkasuje menší trest za hákovanie. Jokerit hrá 5 na 3.

45:30
    Miro Božik (JOK) potiahol akciu po pravom krídle. Jokerit sa však v útočnom pásme dlho nezdržal.

45:01
    Začalo sa predĺženie.

Hvizd rozhodcu ukončil riadny hrací čas. V tretej tretine sme gól nevideli, ale vrece s trestami sa roztrhlo. Budeme pokračovať v 10-minútovom predĺžení, ak sa nerozhodne, budeme svedkami nájazdovej lotérie.
    Jokerit bude dohrávať presilovku v trvaní minúty a 12 sekúnd.

45:00
    Tretia tretina sa skončila.

44:50
    Kežmarok vyhráva toto vhadzovanie.

44:45
    Vhadzuje sa po ľavici domáceho brankára.

44:30
    Brilantný zákrok pravým betónom! Glevaňák drží svoje mužstvo nad vodou!

Máme pred sebou ešte veľmi krušné chvíle.

44:12
    Tento trest prichádza v tom najnevhodnejšom čase. Trestnú lavicu zahreje Tomáš Pospíšil (KEZ). Inkasuje menší trest za nedovolené bránenie v hre.

43:25
    Kežmarok nevyužíva ani presilovku o dvoch hráčov. Tlak bol veľký, ale bez úspechu.

Lukáš Belejkanič

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Kežmarok. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Bednár (Olejník L., Kromka), 20. Glevaňák D. (Vašaš), 49. Vašaš – 18. Božik (Chromiak, Kováč Ra.), 30. Chromiak (Kratochvíla, Božik)

MŠK Kežmarok: Glevaňák M., Sudor – Bednár (A), Kundľa, Korvín, Barč, Olejník M., Kovalčík, Bafia, Gajan, Olejník L., Kromka – Teplický (C), Pisarčík (A), Glevaňák D., Vašaš, Pospíšil, Kantorek, Reľovský, Ugray, Bednarčík, Hošala
    Jokerit Petržalka: Letko – Šúrek (c), Vančo, Dudík, Chudý, Matejík, Kern, Kramarič – Božik, Kurtín, Hudák, Kováč R., Axamit, Kováč Ró., Chromiak, Kratochvíla, Haviar, Libica, Sodoma, Guba

Rozhodca: Hatala, Kováčik