Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.) | Toronto – Winnipeg 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 5:2 (kon.)
NJ Devils – NY Islanders 4:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:2 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:7 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:1 (kon.) | Arizona – St. Louis 6:0 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:2 (kon.)
Vegas – San Jose 3:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 4:3 (po pr.)
Nashville Predators
4:7 (2:1, 2:5, 0:1)
Buffalo Sabres
cz Nedeľa 01.04.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Nashville v neděli v noci přivítá na začátku dubna v Bridgestone Areně hosty z Buffala, proti kterým si může zajistit první místo v Centrální divizi a Západní konferenci. Aby se Predators daný cíl podařilo splnit, potřebuje porazit Sabres a zároveň doufat, že Winnipeg v základní hrací době podlehne Torontu. Tento scénář vede k vítězství v Centrální divizi. Pokud se tak stane a Vegas podlehne zároveň San Jose, Nashville si zajistí i vítězství v Západní konferenci.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Bitetto – Tolvanen, Johansen (A), Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Hartnell, Fisher, Hartman. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Buffalo Sabres: Ch. Johnson – Scandella, Ristolainen, Guhle, C. Nelson, Falk, Antipin – S. Wilson, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – Girgensons, Eichel (A), Pominville – Rodrigues, Mittelstadt, Okposo (A) – B. Pouliot, Jo. Larsson, Baptiste. Hlavní trenér: Phil Housley.

Rozhodčí: Ian Walsh, Peter MacDougall. Čároví: Jonny Murray, Derek Nansen.

00:01

00:19
    Puk dopadl na led a Predators se po pouhých 19 sekundách řítili do přečíslení dva na jednoho. Ryan Johansen chtěl z pravého kruhu přihrát na vzdálenější levé tyči debutujícímu Eelimu Tolvanenovi, jenže jeho přihrávku vleže fantasticky zablokoval v mezikruží Rasmus Ristolainen.

00:43
    Sabres právě vstřelili branku!
    Sabres přečkali přečíslení Predators dva na jednoho zásluhou fantastického defenzivního zákroku Rasmuse Ristolainena a v blízkosti levé tyče se dostal do zakončení Zemgus Girgensons, který sice neuspěl, JASON POMINVILLE ale z dorážky už ano! Pekka Rinne byl překonán. Asistence: Zemgus Girgensons a Jack Eichel.
    00:43 Jason POMINVILLE - 0:1

01:26
    Predators se nepodařilo rozehrát podél střídaček a pískalo se zakázané uvolnění, po kterém byla hra přerušena.

01:46
    Casey Mittelstadt nádhernou přihrávkou z pravé strany našel na vzdálenější Kylea Okposa, Pekka Rinne se ale rychle přesunul ke své pravé tyči a jeho pokus z blízkosti vyrazil!

02:07
    Kyle Okposo byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Predators mají příležitost rychle vyrovnat.

02:59
    Nashville právě vstřelil branku!
    P. K. SUBBAN v levém kruhu po přihrávce Romana Josiho od modré čáry z osy útočného pásma napřáhl k prudké ráně s příklepem, která vymetla bližší levý horní roh brány! Chad Johnson byl proti jeho jedovaté ráně bez šance a Predators po využití přesilové hry vyrovnali na 1:1! Asistence: Roman Josi a Ryan Johansen.
    02:59 P. K. Subban - 1:1

03:40
    Predators se ocitli na pravém křídle v postavení mimo hru a o pouhých sedm sekund později se situace opakovala.

05:19
    Ryan Ellis na levém křídle od modré čáry nahodil puk zápěstím na bránu a Nick Bonino ji před brankovištěm ve vzduchu jemně tečoval, Chad Johnson byl ale připraven a puk podržel.

06:01
    Eeli Tolvanen před pár okamžiky prudce vypálil v levém kruhu z úhlu, jeho střela ale minula bránu Chada Johnsona.

06:59
    Craig Smith práskl na bodu pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, která nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Chad Johnson ji ale vyrazil do rohu ledové plochy!

07:14
    Sabres se ocitli v postavení mimo hru, po kterém v Bridgestone Areně následuje reklamní přestávka.

08:10
    Predators se v pravém kruhu dostali k nahození, které na přední tyči skončilo v náručí Chada Johnsona.

09:47
    Scott Hartnell zřejmě nebezpečně tečoval puk před bránou po nahození z pravého křídla, Chad Johnson ale skvěle kotouč v rozštěpu vyrazil!

11:11
    Sabres se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se zakázané uvolnění. Hra přerušena.

11:31
    Anthony Bitetto vystřelil před vrcholem levého kruhu pro vhazování a Chad Johnson puk na přední tyči zastavil. Po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.

11:31
    Mike Fisher dnes nastoupil v dresu Nashvillu ke svému jubilejnímu 1100. zápasu NHL! Blahopřejeme!

12:12
    Predators nedokázali tečovat puk v útočném pásmu a pískalo se zakázané uvolnění, po kterém domácí nemohou střídat a následuje vhazování před Pekkou Rinnem.

12:28
    Evan Rodrigues ihned po vhazování na pravém křídle vypálil od modré čáry a Pekka Rinne jeho ránu vyrazil.

12:51
    A další střela Evana Rodriguese z podobného místa, tentokrát ovšem byla přizvednuta do ochranné sítě.

12:52
    Justin Falk ihned po vhazování na levém křídle vystřelil od modré čáry a Pekka Rinne šel na přední tyči rychle do kolen, aby sevřenými betony puk vyrazil mimo.

13:37
    Ryan Johansen krásně přenesl hru z pravého křídla doleva, kde v levém kruhu bez přípravy vypálil Viktor Arvidsson, Justin Faulk ale jeho pokus srazil mimo.

13:41
    Ryan Johansen dostal dvě minuty za sekání a úvodní přesilovou hru v zápase si nyní zahraje Buffalo.

14:34
    Pekka Rinne předvedl skvělou hru holí, když za potlesku fanoušků Predators vyhodil puk k bráně Sabres.

15:03
    Sabres se v rychlém sledu dostali ke třem střelám! První z pravého kruhu vyrazil Pekka Rinne před sebe, dorážka z mezikruží byla zablokována Mattiasem Ekholmem a poslední ránu Jacka Eichela z vrcholu levého kruhu na přední tyči vyrazil vyrážečkou Pekka Rinne.

15:41
    Vyloučený Ryan Johansen je zpět na ledě a Predators na rozdíl od Sabres první oslabení přečkali.

16:05
    Scott Wilson napřáhl před vrcholem levého kruhu pro vhazování k nádherné střele s příklepem, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Pekka Rinne ji ale po fantastickém semaforu ukryl v lapačce! Komerční přestávka.

16:41
    Sabres opět prudce vypálili, tentokrát z vrcholu pravého kruhu, Pekka Rinne ale znovu ukryl puk v lapačce.

17:00
    Mattias Ekholm po zpětné přihrávce Nicka Bonina na levém křídle prudce vypálil od modré čáry bez přípravy s příklepem a od nohy clonícího AUSTINA WATSONA se puk odrazil na přední tyči k ledu a bližší levé tyči! Predators otočili skóre a vedou krátce před přestávkou 2:1. Asistence: Mattias Ekholm a Nick Bonino.
    17:00 Austin WATSON - 2:1

18:02
    Craig Smith vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Chad Johnson na přední tyči puk zachytil.

18:22
    Craig Smith na pravém křídle vypálil od modré čáry a Chad Johnson na přední tyči opět puk podržel v náručí.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

19:20
    Domácí Nick Bonino se u střídaček neprosadil, jelikož se ocitl v těsném postavení mimo hru.

19:36
    Nicholas Baptiste po zpětné přihrávce rychle vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, Pekka Rinne byl ale připravený a jeho střelu skvěle vykopl pravým betonem!

19:48
    Sabres opět vystřelili z vrcholu levého kruhu a Pekka Rinne tentokrát po zákroku zmrazil puk pod lapačkou.

19:56
    Predators vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění a Sabres se ještě mohou dostat ke střele.

20:00

Jason Pominville skóroval z první střely zápasu po pouhých 43 sekundách poté, co Rasmus Ristolainen skvělým defenzivním zákrokem rozbil přečíslení Predators 2 na 1. Vedení Sabres ovšem netrvalo dlouho, když bez jedné sekundy přesně po třech minutách hry využil přesilovou hru rychle P. K. Subban a obrat Nashvillu přesně tři minuty před přestávkou dokonal tečí Austin Watson. Skóre po první třetině. Nashville Predators 2 Buffalo Sabres 1.

Druhá třetina začne přibližně v 3:04.

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-14; Zablokované střely: 5-2; Vhazování: 59%-41%; Hity: 10-5; Přesilové hry: 1/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

20:01

20:05
    Pekka Rinne si pět sekund po začátku druhé části poradil s nahozením Sabres a rychle vytřepal puk u své pravé tyče z lapačky, aby rozehrál za bránu.

20:26
    Dvě akce Predators v rozmezí pouhých pěti sekund, které zastavilo postavení mimo hru.

21:05
    Austin Watson se dostal na vrcholu mezikruží k prudké střele, která minula levý horní roh brány.

21:47
    Predators museli vyčistit útočné pásmo kvůli signalizovanému postavení mimo hru, ve kterém se vzápětí ocitli na levém křídle u střídaček hráči Buffala.

22:00
    KYLE TURRIS si najel do mezikruží na přihrávku Craiga Smitha zpoza brány a rychlou střelou zamířil nad vyrážečkou Chada Johnsona do bližšího levého horního rohu brány! 3:0 pro Nashville. Asistence: Craig Smith a Kevin Fiala.
    22:00 Kyle TURRIS - 3:1

23:55
    Sabres napřáhli na vrcholu levého kruhu k prudké střele, kterou na přední tyči Pekka Rinne lapil do lapačky.

24:32
    Sam Reinhart se ocital v mezikruží ve slibné šanci, jenže byl tísněn a bekhendem posunul puk vedle levé tyče.

24:37
    Kyle Turris dostal dvě minuty za hákování poté, co před bránou fauloval Sama Reinharta.

25:08
    Pekka Rinne si připsal snadný zákrok a vyrazil puk do levého rohu ledové plochy. Sabres si vytvořili tlak.

25:45
    RYAN O'REILLY se dostal na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování ke kotouči po zablokované střele a rychle ho poslal nad vyrážečkou přesouvajícího se Pekky Rinneho k bližší tyči! Sabres využili přesilovou hru a opět prohrávají v Bridgestone Areně o jeden gól. Asistence: Jack Eichel a Rasmus Ristolainen.
    25:45 Ryan O'REILLY - 3:2

26:28
    Sabres vystřelili z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Pekka Rinne puk podržel. Reklamní přestávka.

27:20
    Mike Fisher před bránou zablokoval levou bruslí zády ke hře střelu Sabres z levého kruhu a KYLE OKPOSO pohodlně poslal puk nad lapačkou přesouvajícího se Pekky Rinneho do pravého horního rohu brány! Sabres skórovali dvakrát v řadě a rychle vyrovnali stav zápasu na 3:3! Asistence: Evan Rodrigues a Casey Mittelstadt.
    27:20 Kyle OKPOSO - 3:3

28:27
    Predators vystřelili z bodu pravého kruhu pro vhazování a Chad Johnson na přední tyči ukryl puk v lapačce.

29:11
    Rasmus Ristolainen nádherně vypálil od modré čáry a jeho rána orazítkovala vzdálenější pravou tyč, od které se puk odrazil pod Pekku Rinneho, který vleže zabránil Sabres otočit utkání a nakonec kotouč za svá záda i přes několik dorážek nepustil!

29:46
    Predators vzápětí vypálili prudce na pravém křídle od modré čáry a Chad Johnson puk mířící do vzdálenějšího levého horního rohu brány snadno vyrazil mimo.

30:36
    Sabres vystřelili od modré čáry na ose ledové plochy a puk skončil v ochranné síti. Reklamní přestávka.

31:12
    Predators se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

31:46
    Sabres se nepodařilo proniknout do útočného pásma, protože jejich akci zastavilo postavení mimo hru.

32:23
    Pekka Rinne si snadno poradil s nahozením Sabres od modré čáry a podržel puk vkleče v náručí.

32:33
    Austin Watson v levém kruhu dobře vystřelil a jeho pokus bekhendem minul bližší horní roh brány.

32:50
    Nick Bonino po velkém závaru přeskočil betony ležícího Chada Johnsona a u pravé tyče si rychle stáhl puk na bekhend, kterým následně z ostrého úhlu naslepo o vzdálenější levou tyč nad ledem poslal puk do sítě! Sabres si vzali Coach Challenge kvůli nedovolenému bránění brankáři, jenže neuspěli a přišli o oddechový čas. Gól k radosti fanoušků v Bridgestone Areně platí a Nashville vede v nádherném zápase nyní 4:3. Asistence: Ryan Ellis a Austin Watson.
    32:50 Nick BONINO - 4:3

34:09
    Jeden z hráčů Sabres zůstal ležet za vlastní bránou a po reklamní přestávce se zřejmě bude vylučovat.

34:09
    Viktor Antipin zůstal ležet na ledové ploše, na které se vzápětí objevila dokonce nosítka!

34:09
    Viktor Antipin opustil ledovou plochu na nosítkách poté, co ho za vlastní bránou během forčekingu nepříjemně pravým loktem narazil Scott Hartnell, který dostal pět minut za vražení na hrazení plus trest do konce utkání a ještě deset minut za nesportovní chování, na hrazení. Pět minut za něj odsedí Kevin Fiala.
    34:09 Domácí Scott Hartnell vyřadil ze hry Viktora Antipina!

35:04
    Rasmus Ristolainen napřáhl na ose útočného pásma od modré čáry po přihrávce Jacka Eichela z levého kruhu pro vhazování ke krásné táhlé střele zápěstím, která těsně nad ledem zaplula ke vzdálenější levé tyči po drobné teči SAMA REINHARTA clonícího před bránou! Sabres využili přesilovou hru a vyrovnali na 4:4! Asistence: Rasmus Ristolainen a Jack Eichel.
    35:04 Sam REINHART - 4:4

36:38
    Ryan O'Reilly vystřelil z bodu levého kruhu pro vhazování a Pekka Rinne na přední tyči puk vyrazil.

36:58
    Kyle Okposo nádhernou ránou z vrcholu pravého kruhu mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, puk se ale od brankové konstrukce odrazil mimo!

37:18
    SAM REINHART nádhernou střelou z levého kruhu orazítkoval tyč, u levé tyče ale rychle dobruslil volný puk, aby do dorazil do brány! Druhý gól Sabres během pětiminutové přesilové hry, kterým otáčí vývoj zápasu na svou stranu – 4:5! Asistence: Ryan O'Reilly a Jack Eichel.
    37:18 Sam REINHART - 4:5

39:00
    A další gól v přesilové hře! KYLE OKPOSO napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke krásné střele zápěstím, která nad nebo pod lapačkou Pekky Rinneho zamířila k bližší pravé tyči! Sabres skórovali třikrát v řadě během pětiminutového trestu, který dostal Scott Hartnell po vražení Viktora Antipina na hrazení, a byl vyloučen do konce utkání. Buffalo vede v Nashvillu 6:4. Asistence: Rasmus Ristolainen a Jack Eichel.
    39:00 Kyle OKPOSO - 4:6

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

39:09
    Kevin Fiala odseděl pětiminutový trest za Scotta Hartnella a nyní se vrátil z trestné lavice zpět na led.

40:00

Kyle Turris na začátku prostřední části poslal Nashville do dvoubrankového vedení, jenže Sabres dokázali vyrovnat, když se v rozmezí necelých dvou minut prosadili Ryan O'Rielly a Kyle Okposo. V polovině utkání ovšem vrátil domácímu týmu vedení krásnou bekhendovou střelou z blízkosti a úhlu naslepo Nick Bonino. Predators podruhé v zápase vedli, jenže necelých šest minut před přestávkou to Scott Hartnell přehnal za bránou Sabres s forčekingem a tvrdě narazil na hrazení Viktora Antipina, který opustil ledovou plochu na nosítkách. Domácí útočník byl vyloučen na pět minut plus do konce utkání a hostující Buffalo pětiminutovou přesilovou hru využilo k fantastickému obratu, když se během ní dvakrát v řadě prosadil Sam Reinhart a minutu před koncem druhé části Kyle Okposo. Skóre po druhé třetině hodně dramatického střetnutí. Nashville Predators 4 Buffalo Sabres 6.

Třetí třetina začne přibližně v 4:08.

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-29; Zablokované střely: 6-3; Vhazování: 64%-36%; Hity: 18-6; Přesilové hry: 1/1-4/6; Trestné min.: 19-2.

40:01

40:01
    Střídání v týmu Nashville Predators: ze hřiště odchází Pekka Rinne, přichází Juuse Saros.

41:15
    Jack Eichel si z levého kruhu krásně sjel před bránu a snažil se prosadit bekhendem, střídající Juuse Saros ale včas sevřel betony a neumožnil mu skórovat!

41:50
    Nashville vzápětí mířil z pravého kruhu ke vzdálenější levé tyči a Chad Johnson puk pravým betonem vyrazil.

42:53
    Ze třetí třetiny jsou odehrány téměř tři minuty a zatím se během ní ani jednou hra nepřerušovala.

43:11
    Ryan Ellis na levém křídle prudce vypálil od modré čáry po přenesení hry Predators z pravého křídla doleva, jenže Chad Johnson byl na přední tyči připraven a puk podržel.

44:56
    Zemgus Girgensons vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

45:31
    Ryan Johansen mohl rychle využít přesilovou hru, jeho střela z blízkosti ale skončila na pravé tyči!

45:32
    Benoit Pouliot byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Nashville si zahraje přesilovou hru 5 na 3!

45:58
    Colton Sissons vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a Nashville Predators bude hrát ve hře 4 na 3.

46:56
    Vyloučený Zemgus Girgensons se vrátil zpět na ledovou plochu poté, co Chad Johnson v rychlém sledu předvedl dva dobré zákroky a podržel Sabres nad vodou.

47:32
    Benoit Pouliot už je také na ledě a domácí hokejisté nyní budou čelit krátkému oslabení.

47:46
    Sabres se v blízkosti pravé tyče dostali ke střele, kterou Juuse Saros skvělý zákrokem vyrazil za bránu!

47:58
    Vyloučený Colton Sissons už se také vrátil z trestné lavice zpět na led a oba týmy hrají v plném počtu.

48:47
    Juuse Saros netušil, kde má puk, který zůstal volný mezi jeho betony a těsně přešel brankovou čáru po táhlé střele SAMA REINHARTA, který zkompletoval svůj druhý hattrick kariéry! Asistence: Ryan O'Reilly.
    48:47 Sam REINHART - 4:7

49:24
    Mike Fisher byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Sabres si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

49:55
    Kyle Okposo krásně vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a puk se od tyče odrazil zpět do hry!

50:01
    Nahozený puk trefil jednoho z čárových rozhodčí a jeden z jeho kolegů rychle hru přerušil.

51:24
    Vyloučený Mike Fisher se vrátil z trestné lavice zpět na led a Nashville hraje opět v plném počtu.

52:18
    Nick Bonino před bránou skvěle tečoval puk a poté se dostal k dorážce, Chad Johnson nepřekonán!

53:24
    Juuse Saros v pohodě lapil nahození Sabres do lapačky a prostor dostává reklamní přestávka.

53:27
    Sam Reinhart vystřelil v levém kruhu ihned po vhazování a snažil se vstřelit svůj čtvrtý gól v zápase, jeho střela ale zamířila pouze do náruče Juuseho Sarose.

54:01
    P. K. Subban napřáhl od modré čáry k jedovaté střele, která trefila před bránou nepříjemně Sama Reinharta.

54:53
    Juuse Saros si pohlídal prostor u své levé tyče a zmrazil puk pod lapačkou. Před námi reklamní přestávka.

55:02
    Predators vystřelili z bodu vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Chad Johnson snadno puk zachytil.

55:36
    Kevin Fiala na pravém křídle pronikl do útočného pásma a Brendan Guhle byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Peter Laviolette si vyžádal oddechový čas a Juuse Saros zůstal na střídačce!

55:47
    Ryan Ellis vypálil prudce od modré čáry a Chad Johnson toho příliš neviděl, puk ale hrudí vyrazil.

56:06
    Ryan Ellis v levém kruhu vystřelil bez přípravy po přihrávce od modré čáry a mířil nad ledem ke vzdálenější pravé tyči, Chad Johnson ale předvedl krásný semafor!

56:27
    Ryan Johnson se ocitl před bránou ve velké šanci, jenže Chad Johnson ho vychytal pravým betonem!

56:55
    Predators se dostali v rychlém sledu ke třem střelám, jenže Chad Johnson je všechny úspěšně vyrazil.

57:15
    Ryan Ellis v pravém kruhu napřáhl k prudké ráně s příklepem, která mířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány, puk se ale od horní tyče odrazil do ochranné sítě!

57:36
    Vyloučený Brendan Guhle se vrátil z trestné lavice zpět na led, Juuse Saros ale zůstává na střídačce.

57:58
    Jack Eichel si najížděl v levém kruhu na přihrávku zpoza brány a už se bekhendem chystal puk poslat do prázdné sítě, jenže Roman Josi ho do zakončení nepustil.

58:24
    Kevin Fiala z pravého kruhu dobře vystřelil na přední tyč, kde Chad Johnson puk lapil do lapačky.

58:44
    Mike Fisher na pravém křídle od hrazení mířil rychlou střelou zápěstím ke vzdálenější levé tyči a Chad Johnson puk vyrážečkou vyrazil do rohu ledové plochy.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

59:08
    Austin Watson dostal dvě minuty za sekání plus dvě minuty za nesportovní chování a ještě na vrh deset minut poté, co zbytečně sekl u střídaček jednoho z hráčů Buffala po odpískání v přerušené hře.

V Bridgestone Areně se odehrál nesmírně dramatický zápas, o jehož osudu rozhodl faul Scotta Hartnella, který necelých šest minut před koncem prostřední části za vedení Nashvillu 4:3 tvrdě narazil za bránou Buffala na hrazení Viktora Antipina a byl vyloučen na pět minut plus do konce utkání. Sabres pětiminutovou přesilovou hru využili, a to hned třikrát, když dvěma góly v řadě otočil zápas na stranu hostujícího celku Sam Reinhart, který mimochodem ve třetí třetiny zkompletoval hattrick, a vedení Buffala pojistil Kyle Okposo. Pekka Rinne inkasoval v prostřední části pět gólů a do třetí části místo něj nastoupil Juuse Saros. Jack Eichel odehrál skvělý zápas, když zaznamenal pět asistencí, zatímco Rasmus Ristolainen tři. Konečný výsledek. Nashville Predators 4 Buffalo Sabres 7.

Statistiky: Střely na bránu: 36-36; Zablokované střely: 8-10; Vhazování: 61%-39%; Hity: 20-12; Přesilové hry: 1/4-4/9; Trestné minuty: 37-8.

Hvězdy utkání

1. Sam Reinhart (BUF) 3+0
    2. Jack Eichel (BUF) 0+5
    3. Ryan O'Reilly (BUF) 1+2 (05:08:36)

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 3. P. K. Subban (Josi, Johansen), 17. Watson (Ekholm, Bonino), 22. Turris (C. Smith, Fiala), 33. Bonino (Ellis, Watson) – 1. Pominville (Girgensons, Eichel), 26. R. O'Reilly (Eichel, Ristolainen), 28. Okposo (Rodrigues, Mittelstadt), 36. S. Reinhart (Ristolainen, Eichel), 38. S. Reinhart (R. O'Reilly, Eichel), 39. Okposo (Ristolainen, Eichel), 49. S. Reinhart (R. O'Reilly)

Nashville Predators: Rinne (41. Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Bitetto – Tolvanen, Johansen (A), Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Hartnell, Fisher, Hartman.

Rozhodca: Ian Walsh, Peter MacDougall. Čároví: Jonny Murray, Derek Nansen

Diváci: 17551