Litvínov – Chomutov 1:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 18.03.2018, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-out extraligy (ČR)

57:20
    Dlapa potěšil malé děti sedící v sektoru B. Bez okolků vyhazoval puk přímo do těchto míst a dostává jednak dvě minuty, ale taktéž salvu posměchu z domácích tribun.

50:00
    15 sekund 5 na 3 pro Boleslav! Vyloučen je Diviš za hákování.

48:15
    Nemusí ho to ale vůbec mrzet, Bryhnisveen vyhodil kotouč přímo na tribuny a dostává dvě minuty.

46:58
    Seman jel do přečíslení, dokonce ho i sám vedl, Urban ho dojížděl a lehce ho škádlil, za hákování dostává dvě minuty. Přesilovka se rozehraje po komerční přestávce.

42:05
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Nicolai Bryhnisveen – 2 min., sekání).

41:16
    Současně s zakázaným uvolněním Bruslařů je vyloučen i Urban za podražení.

31:24
    Na Řihu momentálně chleba, narozdíl od posledního utkání Boleslavi zde v Jihlavě, nepoletí. Naopak se mu dostane ohlasů, v Jihlavě zanechal nesmazatelnou stopu. Teď je ale vyloučen za držení Půži.

25:55
    Těžko říci, zda by případně gól platil, neboť současně se střelou signalizoval čárový sudí šest hostí na ledě. Trest odsedí Orsava a Dukla má druhou přesilovku.

17:27
    Skořepa je dnes při chuti a tlačí se do šancí, při jedné takové se zbavil Říhy, Kotvan ho dojel a následně nohou podrazil, je tak vyloučen.

15:16
    Lenc s Váňou sváděli menší souboje u mantinelu, rozhodčí se jal vylučovat oba, což vzhledem k pasivnímu postoji Váni nebylo asi úplně fér, ale to není naší kompetencí, rozhodovat o trestech. Hraje se 4 na 4.

07:46
    Nápor hostí v útočném pásmu znamená první trest na straně Dukly. Vyloučen je Diviš za hákování.

Tomáš Kalas

Góly a asistencie: 9. Skořepa, 29. Žálčík (Anděl), 42. Straka (Diviš, de la Rose), 48. de la Rose

HC Dukla Jihlava: Volden (Kořenář) – Šidlík, de la Rose, Bryhnisveen, Stříteský, D. Váňa, Kajínek (A) – Anděl, Skořepa (C), Straka – Jiránek, Rys, D. Čermák – Půža, F. Seman, Žálčík – Diviš (A), Hamill, Rabbit.
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Groh) – Kotvan, Kurka, Dlapa, Eminger, Bernad, J. Říha – Orsava (C), Nahodil (A), Valský (A) – Pacovský, Klepiš, Lenc – L. Volf, Urban, Pabiška.

Rozhodca: Sýkora, Hejduk – Rampír, Klouček

Diváci: 1 018