Trnava – Žilina | 0:0 (kon.) | | | Ružomberok – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Nitra – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) |
Podbrezová – Michalovce | 2:1 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Sereď | 0:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Lok. Košice | 4:0 (kon.) | | | Inter Bratislava – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Spiš. N. Ves – MFK Zvolen | 0:1 (kon.) | | | Poprad – Pohronie | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slovácko | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Jablonec | 0:4 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 3:3 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Karviná | 1:1 (kon.) |
Bournemouth – West Bromwich | 2:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Crystal Palace | 0:2 (kon.) | | | Stoke City – Everton | 1:2 (kon.) |
Liverpool – Watford | 5:0 (kon.) |
La Coruña – Las Palmas | 1:1 (kon.) | | | Valencia – Alavés | 3:1 (kon.) | | | Sociedad – Getafe | 1:2 (kon.) |
Real Betis – Espanyol | 3:0 (kon.) |
Mönchengladbach – Hoffenheim | 3:3 (kon.) | | | Frankfurt – Mainz | 3:0 (kon.) | | | Augsburg – Brémy | 1:3 (kon.) |
Hamburger – Hertha | 1:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Schalke | 0:1 (kon.) |
Udinese – Sassuolo | 1:2 (kon.) | | | Spal – Juventus | 0:0 (kon.) |
Tondela – Marítimo | 1:2 (kon.) | | | Praia – Ferreira | 1:1 (kon.) | | | Feirense – Benfica | 0:2 (kon.) |
Porto – Boavista | 2:0 (kon.) |
Chabarovsk – FC Ural | 0:3 (kon.) | | | Arsenal Tula – Rostov | 2:2 (kon.) | | | FK Krasnodar – Ufa | 0:1 (kon.) |
Machačkala – Tosno | 2:0 (kon.) | | | Kazaň – S. Moskva | 1:2 (kon.) |
Bordeaux – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Amiens – Troyes | 1:1 (kon.) | | | Angers – Caen | 3:0 (kon.) |
Montpellier – Dijon | 2:2 (kon.) | | | Toulouse – Štrasburg | 2:2 (kon.) |
Třinec – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Opava | 0:3 (kon.) |
Rapid Viedeň – Wolfsberger | 5:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) | | | St. Pölten – Admira Wacker Mödling | 1:2 (kon.) |
Linz – Mattersburg | 3:1 (kon.) |
Twente – Willem II | 2:2 (kon.) | | | Eindhoven – Venlo | 3:0 (kon.) | | | Arnhem – Heracles | 0:0 (kon.) |
Heerenveen – Utrecht | 2:2 (kon.) |
Swansea – Tottenham | 0:3 (kon.) | | | Manchester United – Brighton | 2:0 (kon.) |
Termalica – Pogoń | 2:4 (kon.) | | | Jagiellonia – Arka | 3:2 (kon.) | | | Korona – Zabrze | 2:2 (kon.) |
Genk – Liége | 0:1 (po pr.) |
Philadelphia – Columbus | 0:0 (kon.) |
koniec
SK Sturm Graz
1:0
(1:0)
SC Rheindorf Altach
90+2
|
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Jakob Jantscher.
|
|
88
|
Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Patrick Salomon, přichází Valentino Müller.
|
|
82
|
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Sandi Lovric.
|
|
72
|
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Bright Osagie Edomwonyi, přichází Emeka Eze.
|
|
64
|
Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Hannes Aigner.
|
|
46
|
Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Yusuf Otubanjo, přichází Adrian Grbic.
|
Góly:
16. Alar
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 13:18.
Rozhodca: Oliver Drachta
Diváci:
Karty: 68. Ngwat-Mahop (ALT), 78. Netzer (ALT) 69. Ngwat-Mahop (ALT)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 13:18.
SK Sturm Graz:
Siebenhandl – Potzmann, Maresic, Spendlhofer, Koch – Röcher, Hierländer, Jeggo, Zulj (82. Lovric) – Edomwonyi (72. Eze), Alar (90+2. Jantscher).
Náhradníci: Schützenauer – Eze, Huspek, Schrammel, Lovric, Jantscher, Schulz.
Tréner:
SC Rheindorf Altach: Kobras – Honsak, Netzer, Zech, Lienhart – Oum Gouet, Salomon (88. Müller) – Gebauer, Ngwat-Mahop, Nutz (64. Aigner) – Otubanjo (46. Grbic).
Náhradníci: Lukse – Aigner, Grbic, Müller, Nussbaumer, Tartarotti.
Tréner:
Náhradníci: Schützenauer – Eze, Huspek, Schrammel, Lovric, Jantscher, Schulz.
Tréner:
SC Rheindorf Altach: Kobras – Honsak, Netzer, Zech, Lienhart – Oum Gouet, Salomon (88. Müller) – Gebauer, Ngwat-Mahop, Nutz (64. Aigner) – Otubanjo (46. Grbic).
Náhradníci: Lukse – Aigner, Grbic, Müller, Nussbaumer, Tartarotti.
Tréner:
Rozhodca: Oliver Drachta
Diváci:
Ondřej Klos