Bournemouth – West Bromwich 2:1 (kon.) | Huddersfield Town – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Stoke City – Everton 1:2 (kon.)
Liverpool – Watford 5:0 (kon.)
Stoke City FC
1:2 (0:0)
Everton FC
Sobota 17.03.2018, 16:00 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League • 31. kolo

Po zaujímavom stretnutí tak berú tri body hráči Evertonu. Tí dokázali poraziť na Bet365 Stadium domáce Stoke City v pomere 1:2. Potters hrali od tridsiatej minúty bez Charlieho Adama, no napriek tomu dokázal na gól Tosuna odpovedať vyrovnaním Chuopo-Moting. Keď už však vyzeralo na remízový výsledkok, tak päť minút pred koncom zúžitkoval center Walcotta na svoj druhý gól Cenk Tosun. (17:55:47)

90+5

90+3
    Berahino si prebral loptu v súperovom pokutovom území, ale jeho následná prihrávka na Croucha nebola presná! Veľká škoda pre domáce Stoke City.

90+3
    Walcott odviedol skvelú prácu v šestnástke Potters a nasleduje rohový kop jeho tímu.

90+2
    Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Yannick Bolasie, prichádza Mason Holgate.

90+1
    V tej prvej centroval do šestnástky Stafylidis, no jeho pas bez problémov odvrátil Jagielka.

90
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte štyri nadstavené minútky.

89
    Bolasie sa nedostal cez Johnsona a nasleduje odkop od bránky Butlanda.

87
    Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Wayne Rooney, prichádza Morgan Schneiderlin.

86
    V obrovskej možnosti bol Calvert-Lewin, ale ten zoči voči neprekonal pripraveného Butlanda.

85
    Potters tak už naozaj neostáva na vyrovnanie veľa času. Dočkajú sa ho však v samom závere?

84
    Everton FC dal gól!
    Päť minút pred koncom stretnutia však prichádza druhý gól hosťujúceho Evertonu. Center Thea Wallcota našiel v šestnástke CENKA TOSUNA, ktorý hlavičkoval presne a je to 1:2.

83
    Výhodu nebezpečnej štandartky mali aj domáci, ale tentoraz center Allena nenašiel žiadneho zo spoluhráčov.

81
    Žltú kartu dostáva Phil Jagielka (Everton FC).

80
    Gomez fauloval pri stredovej čiare jedného z hráčov Toffes, ktorí tak majú výhodu priameho kopu.

79
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Eric Choupo-Moting, prichádza Jesé.

78
    Desať minút pred koncom je tak vyrovnané. Uvidíme v záverečných minútach víťazný gól?

77
    Stoke City FC dalo gól!
    Potters takpovediac z ničoho dávajú vyrovnávajúci gól! Center Allena našiel na vzdialenejšej tyči ERICA CHOUPA-MOTINGA, ktorý úspešne doklepol do siete!