Žilina – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) |
Žilina B – Nové Mesto n/V | 3:4 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Podbrezová B | 0:0 (odl.) | | | Sereď – KFC Komárno | 0:0 (odl.) |
Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Sigma Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 2:2 (kon.) |
Arsenal – Watford | 3:0 (kon.) | | | Bournemouth – Tottenham | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Sociedad | 2:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Vigo | 3:0 (kon.) | | | Las Palmas – Villarreal | 0:2 (kon.) |
Bilbao – Leganés | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – Lipsko | 0:0 (kon.) | | | Dortmund – Frankfurt | 3:2 (kon.) |
Fiorentina – Benevento | 1:0 (kon.) | | | Bologna – Bergamo | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 2:2 (kon.) |
Crotone – Sampdoria | 4:1 (kon.) | | | Sassuolo – Spal | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Udinese | 2:0 (kon.) |
CFC Janov – AC Miláno | 0:1 (kon.) | | | Inter – Neapol | 0:0 (kon.) |
Anderlecht – Antverpy | 2:1 (kon.) | | | Genk – Gent | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Charleroi | 2:0 (kon.) |
Eupen – Mouscron | 4:0 (kon.) | | | Oostende – Liége | 2:3 (kon.) | | | Mechelen – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Lokeren – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Brugge | 0:1 (kon.) |
Portimonense – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | Marítimo – Setúbal | 4:2 (kon.) | | | Belenenses – Tondela | 0:0 (kon.) |
Ferreira – Porto | 1:0 (kon.) |
Rostov – Zenit | 0:0 (kon.) | | | Groznyj – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) | | | S. Moskva – Chabarovsk | 1:0 (kon.) |
Guingamp – Nice | 2:5 (kon.) | | | Lyon – Caen | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Marseille | 1:2 (kon.) |
Sokolov – Opava | 0:3 (kon.) |
Mattersburg – Salzburg | 2:2 (kon.) |
Groningen – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Utrecht – Arnhem | 5:1 (kon.) | | | Amsterdam – Heerenveen | 4:1 (kon.) |
Feyenoord – Alkmaar | 2:1 (kon.) |
Lech Poznań – Jagiellonia | 5:1 (kon.) | | | Gdańsk – Légia Varšava | 1:3 (kon.) |
Dukla Praha – Hr. Králové | 3:3 (kon.) | | | Bohemians – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Teplice – Příbram | 3:3 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Sigma Olomouc | 5:0 (kon.) |
koniec
FC Utrecht
5:1
(2:0)
SBV Vitesse Arnhem
Michal Raška
Góly:
36. W. Janssen, 44. Labyad, 60. van de Streek, 75. Ayoub, 77. Ayoub – 55. Foor
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 1:7. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:9.
Rozhodca: Ed Janssen – Bas van Dongen, Nicky Siebert
Diváci:
Karty: 32. van de Streek (UTR), 40. W. Janssen (UTR) – 10. Foor (ARN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 1:7. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:9.
FC Utrecht:
D. Jensen – Klaiber, Leeuwin (46. Dumić), W. Janssen (C), van der Maarel – Strieder (85. Kali) – Klich, van de Streek, Ayoub – Labyad (74. Emanuelson), Kerk.
Náhradníci: Marsman – Dessers, Dumić, Emanuelson, Görtler, Kali, Troupee, van der Meer.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Pasveer – Dabo (81. Oude Kotte), Kašia (C), Miazga, Faye (46. V. Karavajev) – Serero, van der Werff, Mount – Foor, Matavž (66. Castaignos), Linssen.
Náhradníci: Houwen, Törnes – Bruns, Castaignos, V. Karavajev, Ali, Oude Kotte, van Bergen.
Tréner:
Náhradníci: Marsman – Dessers, Dumić, Emanuelson, Görtler, Kali, Troupee, van der Meer.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Pasveer – Dabo (81. Oude Kotte), Kašia (C), Miazga, Faye (46. V. Karavajev) – Serero, van der Werff, Mount – Foor, Matavž (66. Castaignos), Linssen.
Náhradníci: Houwen, Törnes – Bruns, Castaignos, V. Karavajev, Ali, Oude Kotte, van Bergen.
Tréner:
Rozhodca: Ed Janssen – Bas van Dongen, Nicky Siebert
Diváci:
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Ramon Leeuwin, přichází Dario Dumić.