Arsenal – Watford 3:0 (kon.) | Bournemouth – Tottenham 1:4 (kon.)
AFC Bournemouth
1:4 (1:1)
Tottenham Hotspur
Nedeľa 11.03.2018, 17:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 30. kolo

Tak domáci začali síce sympaticky, ich dobrá hra sa ale bohužiaľ do druhého polčasu nepreniesla, navyše to začalo Tottenhamu v druhom polčase sypať, keď poslal do vedenia hostí najprv Son, ten pridal v osemdesiatej siedmej minúte na svoje konto ďalší gól a v nadstavenom čase pridal štvrtý obranca Aurier, ktorý zaklincoval výhru Tottenhamu. Škoda, pretože domáci na začiatku viedli a predvádzali s favoritom dobrý futbal. Držať krok však nedokázali celých deväťdesiat minút a tak idú hráči Tottenhamu zaslúžene s výhrou 1:4. Ja sa s vami pre dnešok lúčim, ďakujem, že ste nás sledovali a prajem príjemný zvyšok večera. (18:59:03)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 7:1. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:7.

90+6

90+5
    Domácich fanúšikov už nepočuť a viacerí už opustili tribúny.

90+5
    Minimálne sa o to ešte pokúšajú, opäť majú loptu na svojich kopačkách a kombinujú v strede ihriska.

90+4
    LIoris bude rozohrávať teraz od vlastnej brány. Pridajú hostia ešte jeden gól?
    90+1. Serge Aurier (TOT) - 1:4

90+1
    Tottenham dal gól!
    A Tottenham pridáva ďalší gól, keď sa pri ľavej žrdi dostal k centrovanej lopte voľný SERGE AURIER, ktorý hlavičkoval loptu presne a zvyšuje už na 1:4.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 5 minút.

89
    O výsledku je dnes už rozhodnuté, Tottenham dokonca opäť útočí.
    87. Son (TOT) - 1:3

87
    Tak domáci teraz urobili veľkú chybu pri vlastnej akcii, keď si jeden z hráčov naivne myslel, že obíde Eriksena, ktorý zachytil loptu a ihneď poslal nahrávku do behu na SONA, ktorý putoval sám na Begovića, ktorého si položil na zem a v pohode posiela loptu od prázdnej brány.

86
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Dele Alli, prichádza Moussa Sissoko.

85
    Na zemi teraz sedí Alli a takticky zdržiava hru. Zrejme odíde striedať.
    84. Callum Wilson (BTH)

84
    Wilson teraz v pokutovom území spracoval loptu na hrudi a poslal ju nohou do brány! Prekonal aj LIorisa a lopta skončila v bráne, jeho gól ale neplatí a Wilson sa hnevá. Offside.