Žilina – Slovan Bratislava | 2:0 (kon.) |
Žilina B – Nové Mesto n/V | 3:4 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Podbrezová B | 0:0 (odl.) | | | Sereď – KFC Komárno | 0:0 (odl.) |
Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Sigma Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 2:2 (kon.) |
Arsenal – Watford | 3:0 (kon.) | | | Bournemouth – Tottenham | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Sociedad | 2:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Vigo | 3:0 (kon.) | | | Las Palmas – Villarreal | 0:2 (kon.) |
Bilbao – Leganés | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – Lipsko | 0:0 (kon.) | | | Dortmund – Frankfurt | 3:2 (kon.) |
Fiorentina – Benevento | 1:0 (kon.) | | | Bologna – Bergamo | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 2:2 (kon.) |
Crotone – Sampdoria | 4:1 (kon.) | | | Sassuolo – Spal | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Udinese | 2:0 (kon.) |
CFC Janov – AC Miláno | 0:1 (kon.) | | | Inter – Neapol | 0:0 (kon.) |
Anderlecht – Antverpy | 2:1 (kon.) | | | Genk – Gent | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Charleroi | 2:0 (kon.) |
Eupen – Mouscron | 4:0 (kon.) | | | Oostende – Liége | 2:3 (kon.) | | | Mechelen – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
Lokeren – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Brugge | 0:1 (kon.) |
Portimonense – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | Marítimo – Setúbal | 4:2 (kon.) | | | Belenenses – Tondela | 0:0 (kon.) |
Ferreira – Porto | 1:0 (kon.) |
Rostov – Zenit | 0:0 (kon.) | | | Groznyj – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) | | | S. Moskva – Chabarovsk | 1:0 (kon.) |
Guingamp – Nice | 2:5 (kon.) | | | Lyon – Caen | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Marseille | 1:2 (kon.) |
Sokolov – Opava | 0:3 (kon.) |
Mattersburg – Salzburg | 2:2 (kon.) |
Groningen – Zwolle | 2:0 (kon.) | | | Utrecht – Arnhem | 5:1 (kon.) | | | Amsterdam – Heerenveen | 4:1 (kon.) |
Feyenoord – Alkmaar | 2:1 (kon.) |
Lech Poznań – Jagiellonia | 5:1 (kon.) | | | Gdańsk – Légia Varšava | 1:3 (kon.) |
Dukla Praha – Hr. Králové | 3:3 (kon.) | | | Bohemians – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Teplice – Příbram | 3:3 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Sigma Olomouc | 5:0 (kon.) |
koniec
FK Teplice
3:3
(2:1)
FK Příbram
Daniel Kinc
Góly:
20. Zeman, 26. Berešík, 73. Martirosyan – 42. Sidibe, 61. Klán, 80. Květ
Rozhodca: Matějček – Vlček, Šimáček
Diváci: 35
Karty: 39. Hruštinec (TEP), 66. Kodeš (TEP)
Nepremenená penalta:
FK Teplice:
Nikoforov – Berešík, Hruštinec, Šimeček, Kodad, Zárybnický, Švejda, Díaz, Zeman, Hasil (C), Kodeš.
Náhradníci: Blažek – Prpič, Martirosyan
Tréner:
FK Příbram: Kočí – Květ, Vávra, Soldát, Kilián, Ric (C), Mustafič, Jandera, Klán, Antwi, Sidibe.
Náhradníci: Beran – Šíma, Lukavský, Jelínek.
Tréner:
Náhradníci: Blažek – Prpič, Martirosyan
Tréner:
FK Příbram: Kočí – Květ, Vávra, Soldát, Kilián, Ric (C), Mustafič, Jandera, Klán, Antwi, Sidibe.
Náhradníci: Beran – Šíma, Lukavský, Jelínek.
Tréner:
Rozhodca: Matějček – Vlček, Šimáček
Diváci: 35
A dočkává se znovu vyrovnání. Autorem třetí vyrovnávací branky hostujícího celku je ROMAN KVĚT – 3:3!
Za svou aktivitu jsou nakonec odměněny! Autora třetí branky Teplic je DAVID MARTIROSYAN – 3:2!