Jihlava – Vlašim 2:0 (kon.) | Trenčín – Inter Bratislava 7:0 (kon.) | Dunajská Streda – ZTE sk 1:0 (kon.)
Gyirmót – Senica sk 2:3 (kon.) | Michalovce – Lok. Košice 1:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Liberec 1:2 (kon.)
Zlín – Slovan Bratislava 3:2 (kon.) | Žilina – Poprad 2:4 (kon.) | Trnava – Karviná sk 3:1 (kon.)
Teplice – Táborsko 1:0 (kon.) | Ostrava – Slavia 2:3 (kon.) | Bohemians – Ružomberok 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:0 (0:0)
ZTE FC
Sobota 10.02.2018, 14:00 • MOL Aréna, Dunajská Streda • Prípravný zápas

Stretnutie sa teda skončilo zaslúženým víťazstvom Dunajskej Stredy, ktorá po vyrovnanom prvom polčase ovládla zápas, vytvorila sa v druhom polčase niekoľko tutoviek a v samotnom závere sa dočkala aj zaslúženého gólu. Po úppešnej generálke čaká štvrté mužstvo prvoligovej tabuľky prvý jarný zápas v nedeľu na pôde Senici.

To je odo mňa na dnes všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok olympijského víkendu. Lúči sa s vami Milan Vrábeľ. Dovidenia. (15:53:06)

90+1

90+1
    Dunajská Streda dala gól!

Náš fortunaligový zástupca sa predsa len dočkal v samotnom závere gólu. Davisov center dokázal umiestniť BENCE MERVÓ k ľavej žrdi, čím rozhodol, že generálka sa DAC-u podarila.

90
    V poslednej minútke sa domáci ponevierali na ľavom krídla, no vyťažili z neho zatiaľ len roh.

89
    Simon takmer parádne našiel Divkovića v pokutovom území. K lopte sa však predsa len nedostal.

88
    Po dlhom centri sa pokúsili o center z pravej strany jeden z hráčov DAC-u. Nebol úspešný.

87
    Do konca stretnutia máme necelých päť minúť. Domáci naďalej tlačia, ale či sa dočkáme aj gólu stále visí vo vzduchu.

86
    Čmelík sa po súboji dostal do menšieho konfliktu s Fodorom, črtajúci sa konflikt hlavný rohodca zažehnal.

85
    Čo opäť zahodil DAC je doslova nemožné! Čmelík sa spočtiaku dokázal uvoľniť. Technickú strelu k pravej žrdi brankár vytesnil rovno na Mervóve kopačky, ktorý z milión percentnej príležitosti netrafil opustenú bránu.

84
    Strelu si vyskúšal aj Simon, ktorý mal pocit, že má dobrú streleckú pozíciu. Mýlil sa, nastrelil len súperovho obrancu.

83
    Čmelíkovi sa spočiatku nevydarila pätička Vidovi, lopta sa však odrazila na kopačky Ljubičića, ktorý pálil slepými.

82
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Živković, prichádza Blackman.

81
    DAC sa stále nezvdázava. Po Čmelíkovom centri pre zmenu ohrozil súperovú svätyňu Divković, ale nebol úspešný.

80
    Domáci mimoriadne pritlačili hráčov Zalaegerszegu. Po centri sa k nebezpečnej hlavičke dostal Čmelík. Pravú žrď minul o vlások.

79
    Ďalšia strela Dunajskej Stredy. Živković napriahol z väčšej diaľky. Lopta letela mimo.

78
    Ten už rozruch pred bránou Kovácsa nepriniesol. Domáci však zostali pri lopte.

77
    DAC bol veľmi blízko ku gólu. Najprv Vidovi strelu len tak, tak vytesnil, aby aj dorážku Divkovića vytesnil len na pravú žrď. Uvidíme rohový kop.

76
    Azda druhýkrát v druhom polčase s k bráne domácim priblížili hráči Zalaegerszegu. Dlho sa v útočnej polovici neohriali.

75
    Predsa len boli "Žlto-modrý" nie až tak ďaleko od prekonania. Najprv Vida nedokázal v súboji zakončiť prízemný pas, aby bol následne zablkovaný pri strele aj Čmelík.