Manchester United – Stoke City 3:0 (kon.)
Manchester United
3:0 (2:0)
Stoke City FC
Pondelok 15.01.2018, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 23. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť, prajem ešte dobrú noc. (22:54:15)

Manchester United dnes zaslúžene vyhráva nad Stoke City po výsledku 3:0. Rozdiel mohol byť väčší, to by však najmä Martial musel premeniť svoje dve veľké šance. Červení diabli sa znížili stratu na lídra tabuľky, na mestského rivala City im zostáva aj naďalej priepastná, no po dnešku iba 12-bodová strata. Stoke City naďalej zostáva na 18. mieste.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:10.

90+3

90+3
    Paul Pogba loptu výrazne podkopol, touto stretlou sa zápas končí.

90+2
    A máme tu ešte jeden priamy kop po faule na McTominaya, previnil sa Bruno Martins Indi.

90+1
    Nenadstavuje sa zbytočne dlho, dve minúty adekvátne vystihujú počet striedaní v druhom polčase.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Nákop Rashforda na prednú tyč neúspešný, rovnaký hráč o dvadsať sekúnd neskôr zosmiešnil Irelanda, aby zakončením po zemi nechal Butlanda loptu poľahky chytiť.

89
    Lukaku v netradičnej pozícii playmakera, hrotový útočník hľadal centrom Pogbu. Francúz sa k hlavičke nedostal, nasleduje rohový kop.

88
    Posledné minúty duelu, hráčom zápasu je bez pochyby Paul Pogba.

87
    Marcus Rashford sa márne rozčuľuje, je nariadený odkop od brány Stoke. Rashforda si strážili dvaja hráči Stoke, no vyzeralo to tak, že ako posledný sa lopty dotkol práve jeden z brániacich futbalistov.

86
    Šanca na čestný úspech zostáva nevyužitá! Mame Diouf využil malú chybičku Smallinga, dostal sa k lopte a pozemnou strelou mieril iba do nôh de Geu. Následná dorážka Dioufa končí iba na bočnej sieti!

84
    Dokonalosť Paula Pogbu nepozná hraníc! Francúz videl nábeh Valenciu, ten sa dostal cez Bauera, odcentroval do pokutového územia, kde sa do zakončenia dostal striedajúci Rashford. Mierny "ťukes" pätičkou zachytil pozorný Jack Butland.

84
    Jones hlavičkuje do rukavíc de Geu. Domáci strážca svätyne si po dlhom čase siahol na loptu. Nič nenasvedčuje tomu, aby sme v záverečných minútach zažili drámu.

83
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Juan Mata, prichádza Scott McTominay.

82
    Azda prvýkrát v stretnutí sa rohový kop United skončil priamym centrom do šestnástky, Paul Pogba ale loptu iba prenechával súperovi.

81
    Pogba vytvoril dostatok priestoru pre Matu na ľavej strane, Španiel centruje iba do prvého brániaceho hráča. Rohový kop.