Zlaté Moravce – Michalovce | 0:1 (kon.) | | | Trenčín – Ružomberok | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Slovan Bratislava | 1:1 (kon.) |
Senica – Prešov | 1:0 (kon.) | | | Trnava – Žilina | 0:3 (kon.) |
Ostrava – Karviná | 2:1 (kon.) |
Crystal Palace – Stoke City | 2:1 (kon.) | | | Manchester United – Brighton | 1:0 (kon.) | | | Newcastle – Watford | 0:3 (kon.) |
Swansea – Bournemouth | 0:0 (kon.) | | | Tottenham – West Bromwich | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Chelsea | 1:1 (kon.) |
Alavés – Eibar | 1:2 (kon.) | | | Real Madrid – Malaga | 3:2 (kon.) | | | Real Betis – Girona | 2:2 (kon.) |
Levante – Atlético Madrid | 0:5 (kon.) |
Dortmund – Schalke | 4:4 (kon.) | | | Lipsko – Brémy | 2:0 (kon.) | | | Freiburg – Mainz | 2:1 (kon.) |
Frankfurt – Leverkusen | 0:1 (kon.) | | | Augsburg – Wolfsburg | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Bayern | 2:1 (kon.) |
Bologna – Sampdoria | 3:0 (kon.) | | | Chievo – Spal | 2:1 (kon.) | | | Sassuolo – Hellas Verona | 0:2 (kon.) |
Cagliari – Inter | 1:3 (kon.) |
Antverpy – Mechelen | 0:0 (kon.) | | | Oostende – Eupen | 1:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Lokeren | 0:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Charleroi | 0:2 (kon.) |
Portimonense – Tondela | 2:0 (kon.) | | | Boavista – Moreirense | 1:0 (kon.) | | | Aves – Porto | 1:1 (kon.) |
Tosno – Arsenal Tula | 3:2 (kon.) | | | Groznyj – Ufa | 2:1 (kon.) |
Rennes – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Bordeaux | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Toulouse | 3:1 (kon.) |
Metz – Amiens | 0:2 (kon.) | | | Montpellier – Lille | 3:0 (kon.) | | | Troyes – Angers | 3:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Pardubice | 0:2 (kon.) | | | Příbram – Třinec | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Znojmo | 1:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Vlašim | 0:2 (kon.) |
Sturm Graz – Linz | 1:0 (kon.) | | | Rheindorf Altach – St. Pölten | 3:0 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Mattersburg | 2:0 (kon.) |
Venlo – Willem II | 3:3 (kon.) | | | Heracles – Breda | 2:1 (kon.) | | | Groningen – Feyenoord | 0:2 (kon.) |
Heerenveen – Zwolle | 1:2 (kon.) |
Pogoń – Gliwice | 2:2 (kon.) | | | Arka – Sandecja Nowy Sącz | 5:0 (kon.) | | | Korona – Légia Varšava | 3:2 (kon.) |
Bohemians – Sparta Praha | 2:2 (kon.) |
koniec
SC Heerenveen
1:2
(1:1)
PEC Zwolle
90+4
|
Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Younes Namli, přichází Terell Ondaan.
|
|
90
|
Taktické střídání v týmu PEC Zwolle: Stefana Nijlanda nahradil Wouter Marinus.
|
|
84
|
Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Mustafa Saymak, přichází Erik Bakker.
|
|
73
|
Poslední střídání v týmu SC Heerenveen: dohrál Pelle van Amersfoort, pracově zatížen bude Henk Veerman.
|
|
73
|
Střídání v týmu SC Heerenveen: Michel Vlap přenechal své místo Nemanju Mihajlovićovi.
|
|
66
|
Střídání v týmu SC Heerenveen: Reza Ghoochanneijhad pustil do hry Mortena Thorsbyho.
|
Góly:
13. Vlap – 43. Freire, 49. Saymak
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:10.
Rozhodca: Gözübüyük – Goossens, van Dongen
Diváci:
Karty: 21. Vlap (HEE), 45. Schaars (HEE), 85. Pierie (HEE) – 23. Ehizibue (ZWO), 65. Saymak (ZWO), 89. Thomas (ZWO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:10.
SC Heerenveen:
Hahn – Dumfries, Höegh, Pierie, Schmidt – Schaars (C), van Amersfoort (73. Veerman), Kobajaši – Ödegaard, Ghoochanneijhad (66. Thorsby), Vlap (73. Mihajlović).
Náhradníci: Bekkema, van der Steen – Naess, Rojas, Thorsby, Woudenberg, Mihajlović, Veerman, Bruijn.
Tréner:
PEC Zwolle: Boer – Ehizibue, Marcellis, Freire, van Polen (C) – Dekker, Thomas, Saymak (84. E. Bakker) – Namli (90+4. Ondaan), Nijland (90. Marinus), Mokhtar.
Náhradníci: van der Hart, Hauptmeijer – Ondaan, Marinus, Parzyszek, Israelsson, E. Bakker, Woudstra, van Looy, Bruintjes.
Tréner:
Náhradníci: Bekkema, van der Steen – Naess, Rojas, Thorsby, Woudenberg, Mihajlović, Veerman, Bruijn.
Tréner:
PEC Zwolle: Boer – Ehizibue, Marcellis, Freire, van Polen (C) – Dekker, Thomas, Saymak (84. E. Bakker) – Namli (90+4. Ondaan), Nijland (90. Marinus), Mokhtar.
Náhradníci: van der Hart, Hauptmeijer – Ondaan, Marinus, Parzyszek, Israelsson, E. Bakker, Woudstra, van Looy, Bruintjes.
Tréner:
Rozhodca: Gözübüyük – Goossens, van Dongen
Diváci:
Lukáš Jasoněk