Skalica – Nové Zámky B | 7:0 (kon.) | | | Trnava – Osmos Bratislava | 0:3 (kon.) | | | Michalovce – Pov. Bystrica | 12:3 (kon.) |
Dubnica – Topoľčany | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Prešov – Spišská N. Ves | 9:3 (kon.) |
Red Star Kunlun – Togliatti | 2:1 (kon.) | | | Chabarovsk – Jekaterinburg | 3:2 (po pr.) | | | Vladivostok – Čeljabinsk | 3:2 (po pr.) |
Ufa – Petrohrad | 1:6 (kon.) | | | Kazaň – Jugra Chanty-Mansijsk | 3:1 (kon.) | | | Nižnekamsk – Omsk | 5:4 (kon.) |
Dinamo Minsk – Barys | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | D. Moskva – Jaroslavľ | 0:2 (kon.) | | | Soči – Novosibirsk | 3:4 (po pr.) |
Tappara – B. Bystrica | 3:0 (kon.) | | | Kuopio – Stavanger | 7:1 (kon.) | | | Hradec Králové – Bern | 5:4 (kon.) |
Žilina – Miškovec | 1:5 (kon.) | | | Nové Zámky – SAPA Fehérvár | 5:4 (kon.) |
Motor ČB – Třebíč | 2:1 (po pr.) | | | Přerov – Benátky n/J | 2:1 (5:4 po s.n.) | | | Litoměřice – Kladno | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Slavia – K. Vary | 1:5 (kon.) | | | Havířov – Ústí n/L | 4:8 (kon.) | | | Prostějov – Vsetín | 5:4 (kon.) |
po s.n. (1:2)
HC Stadion Litoměřice
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Rytíři Kladno
David Suchý
Góly a asistencie:
50. Bílek (Zajan) – 23. D. Tůma (Lenďák, Machač), rozh. náj. J. Kloz
Rozhodca: Grech, Doležal – Votrubec, Hejl
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Jaroslav Šimeček (LTM)
0:0 Tomáš Kaut (KLA)
2. séria:
0:0 Matyáš Kantner (LTM)
0:1 Petr Štindl (KLA)
3. séria:
0:1 Vítězslav Bílek (LTM)
0:1 Johan Philip Lorraine (KLA)
4. séria:
1:1 Jan Veselý (LTM)
1:1 Linus Anders Svedlund (KLA)
5. séria:
1:1 Aleš Pavlas (LTM)
1:2 Jan Kloz (KLA)
HC Stadion Litoměřice:
Král (Michajlov) – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Kvasnička, Jebavý, Strejček – Jirásek, J. Veselý, Bílek – Stříbrný, J. Šimeček, Helt – R. Pilař, Miškář, Kantner – Zajan, Hanták, Komárek.
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – P. Hořava, Lenďák, Kehar, Štindl, Štich, Zelingr – J. Strnad, Kubík, F. Matula – Zikmund, Svedlund, Lorraine – J. Kloz, Machač, D. Tůma – Redlich, T. Kaut, Kružík.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – P. Hořava, Lenďák, Kehar, Štindl, Štich, Zelingr – J. Strnad, Kubík, F. Matula – Zikmund, Svedlund, Lorraine – J. Kloz, Machač, D. Tůma – Redlich, T. Kaut, Kružík.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Grech, Doležal – Votrubec, Hejl
Diváci:
Autorem vítězné branky je JAN KLOZ.