Irtyš Pavlodar – CZ Belehrad | 1:1 (kon.) | | | Almaty – Skenderbeu | 1:1 (kon.) | | | Tel Aviv – Reykjavík | 3:1 (kon.) |
Škendija – Helsinki | 3:1 (kon.) | | | Ružomberok – Brann | 0:1 (kon.) | | | FK Rabotnički – Minsk | 1:1 (kon.) |
Kalju – Fehérvár | 0:3 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Dinamo Brest | 1:1 (kon.) | | | Brøndby – VPS | 2:0 (kon.) |
FK Liepāja – FK Sūduva | 0:2 (kon.) | | | Vaduz – Odd | 0:1 (kon.) | | | Östersunds FK – Galatasaray | 2:0 (kon.) |
Gabala – Jagiellonia | 1:1 (kon.) | | | Haugesund – Lech Poznań | 3:2 (kon.) | | | Limassol – Zaria Balti | 3:0 (kon.) |
Valletta – Utrecht | 0:0 (kon.) | | | Giurgiu – Zirä FK | 3:1 (kon.) | | | Niederkorn – AEL Limassol | 0:1 (kon.) |
Beitar Jeruzalém – Plovdiv | 1:1 (kon.) | | | Norrköping – Riteriai | 2:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Lyngby | 0:1 (kon.) |
Trenčín – Bnei Yehuda | 1:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Podgorica | 0:1 (kon.) | | | Hajduk Split – Levski Sofia | 1:0 (kon.) |
Osijek – Luzern | 2:0 (kon.) | | | Aberdeen – Široki Brijeg | 1:1 (kon.) | | | Cork City – Larnaca | 0:1 (kon.) |
Željezničar Sarajevo – Štokholm | 0:0 (kon.) | | | Ferencvároš – Midtjylland | 2:4 (kon.) | | | Panionios – ND Gorica | 2:0 (kon.) |
Shamrock – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Valur – Domžale | 1:2 (kon.) |
Hr. Králové – Poprad | 3:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Poprad | 3:1 (kon.) |
Panama – Nikaragua | 2:1 (kon.) | | | USA – Martinik | 3:2 (kon.) |
Česko – Maďarsko | 1:0 (5:4 po pen.) |
koniec
La Valletta FC
0:0
(0:0)
FC Utrecht
Michal Břuchanský
Góly:
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 0:1. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:16.
Rozhodca: Valjić – Ibrisimbegović, Udovičić (všichni BIH)
Diváci:
Karty: 60. Romeu (VTT), 78. Mifsud (VTT), 80. Borg (VTT), 83. Pani (VTT) – 60. Hardeveld (UTR), 64. Labyad (UTR), 90+5. Klaiber (UTR)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 0:1. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:16.
La Valletta FC:
Bonello – Zerafa, Camilleri (C), Borg, Umeh – Pani, Santiago, Gill – Velasco (73. Borg), Mifsud (89. Briffa), Romeu (69. Nwoko).
Náhradníci: Vella – Briffa, Dimech, Nwoko, Fenech, Borg, Pulis.
Tréner:
FC Utrecht: Jensen – van de Streek, Janssen (C), Braafheid, Ayoub – Klaiber, van der Maarel, Hardeveld (80. Emanuelson) – Labyad, Kerk (88. Ould-Chikh), Makienok.
Náhradníci: Marsman – van der Meer, Emanuelson, Ould-Chikh, Rosheuvel, Peijnenburg, Venema.
Tréner:
Náhradníci: Vella – Briffa, Dimech, Nwoko, Fenech, Borg, Pulis.
Tréner:
FC Utrecht: Jensen – van de Streek, Janssen (C), Braafheid, Ayoub – Klaiber, van der Maarel, Hardeveld (80. Emanuelson) – Labyad, Kerk (88. Ould-Chikh), Makienok.
Náhradníci: Marsman – van der Meer, Emanuelson, Ould-Chikh, Rosheuvel, Peijnenburg, Venema.
Tréner:
Rozhodca: Valjić – Ibrisimbegović, Udovičić (všichni BIH)
Diváci:
Štvrtok 20.07.2017
Utrecht - Valletta 3:1
Utrecht - Valletta 3:1
Góly: 18. Klaiber, 76. Janssen, 83. Labyad – 88. Santiago
Karty: 57. Janssen (UTR) – 13. Zerafa (VTT), 29. Mifsud (VTT)
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:10.
Třiadvacetinásobný mistr maltské ligy má za sebou méně vydařený ročník, ve kterém skončil až na čtvrtém místě tamní nejvyšší soutěže. Kromě mistrovského Hibernians před La Valletou skončily také týmy Balzanu a Birkirkary. V pohárové Evropě se tento maltský klub představuje pravidelně, nicméně přes druhé předkolo se mu ještě nikdy projít nepodařilo. V prvním předkole letošního ročníku La Valletta narazila na sanmarinský celek Folgore, který vyřadila po výsledních 2:0 a 1:0.
Zástupce nizozemského fotbalu platí v tomto dvojzápase za velkého favorita. Čtvrtý tým nedávno skončeného ročníku Eredivisie se v pohárové Evropě naposledy ukázal v létě 2013, kdy byl rovněž nasazen do druhého předkola a velmi překvapivě nestačil na lucemburský klub FC Differdange 03. Fanoušci Utrechtu tak raději vzpomínají na sezónu 2010/11, kdy se jejich oblíbený tým probil přes Tiranu, Luzern a Celtic až do základní skupiny Evropské ligy a tam narazil například na Liverpool a Neapol.
La Valletta FC: Bonello – Zerafa, Camilleri (C), Borg, Umeh – Pani, Santiago, Gill – Velasco, Mifsud, Romeu.
Náhradníci: Vella – Briffa, Dimech, Nwoko, Fenech, Borg, Pulis.
FC Utrecht: Jensen – van de Streek, Janssen (C), Braafheid, Ayoub – Klaiber, van der Maarel, Hardeveld – Labyad, Kerk, Makienok.
Náhradníci: Marsman – van der Meer, Emanuelson, Ould-Chikh, Rosheuvel, Peijnenburg, Venema.
Rozhodčí: Valjić – Ibrisimbegović, Udovičić (všichni BIH).
Žlutou kartu dostává Romeu (La Valletta FC).