Irtyš Pavlodar – CZ Belehrad 1:1 (kon.) | Almaty – Skenderbeu 1:1 (kon.) | Tel Aviv – Reykjavík 3:1 (kon.)
Škendija – Helsinki 3:1 (kon.) | Ružomberok – Brann sk 0:1 (kon.) | FK Rabotnički – Minsk 1:1 (kon.)
Kalju – Fehérvár 0:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Brøndby – VPS 2:0 (kon.)
FK Liepāja – FK Sūduva 0:2 (kon.) | Vaduz – Odd 0:1 (kon.) | Östersunds FK – Galatasaray 2:0 (kon.)
Gabala – Jagiellonia 1:1 (kon.) | Haugesund – Lech Poznań 3:2 (kon.) | Limassol – Zaria Balti 3:0 (kon.)
Valletta – Utrecht 0:0 (kon.) | Giurgiu – Zirä FK 3:1 (kon.) | Niederkorn – AEL Limassol 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Plovdiv 1:1 (kon.) | Norrköping – Riteriai 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Lyngby sk 0:1 (kon.)
Trenčín – Bnei Yehuda sk 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Podgorica 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Levski Sofia 1:0 (kon.)
Osijek – Luzern 2:0 (kon.) | Aberdeen – Široki Brijeg 1:1 (kon.) | Cork City – Larnaca 0:1 (kon.)
Željezničar Sarajevo – Štokholm 0:0 (kon.) | Ferencvároš – Midtjylland 2:4 (kon.) | Panionios – ND Gorica 2:0 (kon.)
Shamrock – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Valur – Domžale 1:2 (kon.)
FK Rabotnički Skopje
1:1 (0:0)
Dinamo Minsk
cz Štvrtok 13.07.2017, 18:00 • FFM Tranining Centre, Skopje • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je ode mně pro dnešek vše a zase někdy u textového přenosu nashledanou. (19:58:39)

Odvetné utkání se hraje přesně za týden na hřišti Dinama Minsk.

Utkání je u konce a týmy se nakonec rozcházení smírně 1:1. Do odvety jdou v lepší pozici Minsk, kterému se podařilo skorovat na hřišti soupeře. První gol vsítil 53.minutě hostující Chvasčinskij. V 83. minutě se nechal zbytečně vyloučit domácí Emir Sahiti, ale domácí se přeci jen podařilo vyrovnat v první minutě nastaveného času z penalty Bojanu Najdenovoj.

90+5

90+5
    Střela Kadriua mířila vysoko nad.

90+3
    Domácí se snaží vyhrát.

90+1
    Žlutou kartu dostává Galovič (FC Dinamo Minsk).

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.
    90+1. Bojan NAJDENOV - 1:1

90+1
    FK Rabotnički právě vstřelil branku!
    BOJAN NAJDENOV se postavil k penaltě a poslal brankáře na druhou stranu.

90
    Penalta pro Rabotnički.

90
    Žlutou kartu dostává Sachivko (FC Dinamo Minsk).

89
    Out na půlce pro Minsk.

88
    Do šance se prodíral Kadriu, ale ztroskotal na hostující obraně.

87
    Centr Raša odvrácen.

86
    Faul Najdenova na Nikoliče.

84
    Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Chvasčinskij, přichází Karpovič.

83
    Ošklivého faulu se dopustil Emir Sahiti a rozhodčího ho posílá předčastně do sprch. Sahiti odehrál pouze 20 minut.