Irtyš Pavlodar – CZ Belehrad 1:1 (kon.) | Almaty – Skenderbeu 1:1 (kon.) | Tel Aviv – Reykjavík 3:1 (kon.)
Škendija – Helsinki 3:1 (kon.) | Ružomberok – Brann sk 0:1 (kon.) | FK Rabotnički – Minsk 1:1 (kon.)
Kalju – Fehérvár 0:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Brøndby – VPS 2:0 (kon.)
FK Liepāja – FK Sūduva 0:2 (kon.) | Vaduz – Odd 0:1 (kon.) | Östersunds FK – Galatasaray 2:0 (kon.)
Gabala – Jagiellonia 1:1 (kon.) | Haugesund – Lech Poznań 3:2 (kon.) | Limassol – Zaria Balti 3:0 (kon.)
Valletta – Utrecht 0:0 (kon.) | Giurgiu – Zirä FK 3:1 (kon.) | Niederkorn – AEL Limassol 0:1 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Plovdiv 1:1 (kon.) | Norrköping – Riteriai 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Lyngby sk 0:1 (kon.)
Trenčín – Bnei Yehuda sk 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Podgorica 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Levski Sofia 1:0 (kon.)
Osijek – Luzern 2:0 (kon.) | Aberdeen – Široki Brijeg 1:1 (kon.) | Cork City – Larnaca 0:1 (kon.)
Željezničar Sarajevo – Štokholm 0:0 (kon.) | Ferencvároš – Midtjylland 2:4 (kon.) | Panionios – ND Gorica 2:0 (kon.)
Shamrock – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Valur – Domžale 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém
1:1 (1:0)
Botev Plovdiv
cz Štvrtok 13.07.2017, 20:00 • HaMoshava Stadium, Petaḥ-Tiqva, Izrael • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:52:10)

Utkání končí remízou, což je spravedlivé vyústění toho, co bylo k vidění na hřišti. Beitar byl o něco málo aktivnější, ovšem Plovdiv potvrdil svou kvalitu ve druhé půli, kdy se mu povedlo vyrovnat.

90+5

90+5
    Poslední sekundy tohoto utkání, neúspěšná akce domácích.

90+3
    Střídání v týmu PFK Botev Plovdiv: ze hřiště odchází Krum Stojanov, přichází Marin.

90+2
    Útočné akce domácích jsou přímočaré a poměrně vydařené, Conte vybojoval roh.

90+1
    Beitar je po vyrovnávacím gólu aktivnější, Čvorović musí znovu likvidovat střelu soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, Čvorović má míč ve své náruči a mezitím rezervní sudí ukazuje, že se bude nastavovat pět minut.

87
    Tentokrát se hosté v pohodě ubránili, míč se dostává až na polovinu Beitaru.

86
    Další roh pro Beitar a další šance vstřelit vedoucí gól pro domácího tým.
    85. Idan Vered (Beitar) v gólové šanci neuspěl

85
    Idan Vered v gólové šanci, ale jeho křižná střela zpoza malého vápna míří těsně vedle branky Plovdivu!

84
    Rohový kop pro Beitar, domácí rozehrají z pravé strany.

83
    Vered se na pravém křídle k míči nedostal, není z toho ani roh pro Beitar.

82
    Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Schechter, přichází Varenne.

81
    Khila se nedostal k centru z pravé strany, ale domácí zůstanou u míče.

80
    Posledních deset minut tohoto zápasu, resp. řádné hrací doby, domácí se nyní snaží přelstít defenzivu Plovdivu.

78
    Beitar s míčem u půlící čáry, hosté ale aktivně přistupují a domácí mají na všechno málo času.

77
    Beitar si o vyrovnávací gól koledoval, Plovdiv vstřelil veledůležitý gól na hřišti soupeře.

Martin Dvořák

Góly: 12. Khila – 73. Yusein

Karty:   20. Genev (BTP), 24. Omnibes (BTP)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:8. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 7:8.
    Beitar Jeruzalém: Kleyman – Conte, Keltjens (74. Georginho), Mori, Khila, Heister – Vered, Sabo, Claudemir, Ezra (67. Benayoun) – Schechter (C) (82. Varenne)
    Náhradníci: Schoshan – Georginho, Benayoun, Dilmoni, Seroštan, Varenne, Brihon

Botev Plovdiv: Čvorović – Panov, Dimov, Genev, Minev – Nedelev (C), Yusein, Omnibes (69. Álvaro), Brisola (57. Tasev), Sjojanov (90+3. Marin) – Kossoko
    Náhradníci: Kajzer – Dimitrov, Álvaro, Tasev, Marin, Apostolov, Dobrev

Rozhodca: Frankowski – Boniek, Winkler (vš. POL)
    Štvrtok 20.07.2017
    Plovdiv - Beitar Jeruzalém 4:0

Góly: 11. Dimov, 32. Viana, 47. Baltanov, 90. Brisola

Karty:   90+3. Minev (BTP) – 13. Sabo (BJE), 45+2. Schechter (BJE), 50. Paulino (BJE), 59. Heister (BJE), 84. Vered (BJE), 90+3. Claudemir (BJE)   76. Heister (BJE)

Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:22.