Inter – Lazio 3:0 (kon.)
Inter Miláno
3:0 (0:0)
Lazio Rím
Streda 21.12.2016, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 18. kolo

Videli sme pekný zápas, ktorý v druhom polčase dobehol to, čo mu v prvom chýbalo. Hráči Lazia môžu byť svojou obranou sklamaný, nakoľko prišli o šancu umiestniť sa v lige na druhú pozíciu. Interu ani táto výhra nestačila na to, aby sa posunul zo siedmeho miesta. Pre tento kalendárny rok to bol pre Inter a Lazio posledný ligový zápas, ďalší ich čaká už 8. Januára. Ďakujem vám za pozornosť, a prajem pekný zvyšok večera. (22:44:31)

90+3

90+3
    Gabriel si s hrou pri lopte získava fanúšikov na svoju stranu.

90+2
    Gabrielov pokus z pravého krídla zachytáva Milinković-Savić a loptu odkopáva.

90+1
    Rohový kop pre Inter bol zahraný nakrátko, loptu strácajú a dopúšťajú sa útočného faulu.

90+1
    Budú sa hrať tri nadstavené minúty.

89
    Iba 22 ročný vystriedaný Gabriel sa nám pokúšal ukázať svoju techniku, lopta končí v aute.

88
    Milinković-Savić skúsil prihrávku ktorá dopadla biedne, a preberá ju hráč Interu.

87
    Perišićov dlhý, vysoký nepresný center skončil nad bránou hostí.

86
    Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Antonio Candreva, prichádza Gabriel.

85
    Lombardi skúsil strelu, ktorú brankár vyráža na rohový kop.

84
    Súboj pri lajne prináša priamy kop v prospech Lazia.

84
    Ofsajd Immobileho, ktorý ukončuje útočnú snahu Lazia.

83
    Striedanie v tíme Lazio Rím: z ihriska odchádza Lucas Biglia, prichádza Danilo Cataldi.

82
    Tyč! Icardiho pokus zastavila konštrukcia brány. Ak by mu pokus zo súperovej šestnástky vyšiel, položil by definitívne Lazio na lopatky.

81
    Palacio nemá toľko herného priestoru ako by si predstavoval, toto je siedmy zápas kde nastupuje ako náhradník. V Taliansku dal 74 gólov, čo je najviac v celom Interi.