NJ Devils – Chicago 2:3 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 3:2 (kon.) | Colorado – Winnipeg 0:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 5:2 (kon.) | Anaheim – Columbus 0:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 0:2 (kon.)
Buffalo – Florida 3:0 (kon.)
Anaheim Ducks
0:4 (0:4, 0:0, 0:0)
Columbus Blue Jackets
cz Sobota 29.10.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

52:00
    Menší strkanice v rohu za brankou Anaheimu. Za držení je nakonec vykázán na trestnou lavici Ryan Kesler.

47:27
    Za nedovolené bránění je vyloučen Dalton Prout. Přesilovka pro Ducks.

40:35
    Za držení hole je vyloučen Nick Foligno. Domácí by potřebovali snížit.

33:57
    Za podražení je vyloučen Ryan Garbutt. Přesilovka pro Modrokabátníky.

29:41
    Kevin Bieksa vzápětí Foligna natlačil na gólmana Gibsona a poté ještě hostujícího kapitána napadl. Jsou z toho dvě minuty za hrubost.

25:16
    Dalton Prout krosčekoval Cramarossu a domácí si tak zahrají další přesilovku.

22:29
    Domácí budou mít šanci snížit. Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Jack Johnson.

17:47
    Hosté si zahrají druhou přesilovku! Corey Perry vyloučen za vyhození kotouče do hlediště.

14:26
    Domácí jsou samozřejmě frustrováni. Výsledkem byla potyčka Claytona Stonera s Joshem Andersonem, za kterou dostávají oba hráči 2 minuty za hrubost.

13:55
    Shea Theodore hned po buly ve středovém kruhu podrazil Atkinsona a Blue Jackets tak budou hrát přesilovku!

01:50
    Samozřejmě tu jsou pětiminutové tresty pro oba kohouty. Pokračuje se v pěti na obou stranách.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 11. Gagner (Hartnell, Sedlák), 11. Saad (N. Foligno, Werenski), 14. Saad (N. Foligno, Wennberg), 15. Gagner (N. Foligno, Wennberg)

Anaheim Ducks: Gibson (51. Tokarski) – Manson, Fowler, Vatanen, Stoner, Bieksa, Theodore – Perry, Getzlaf (C), N. Ritchie – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Wagner, Vermette, Garbutt – Boll, Sgarbossa, Cramarossa.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson, Prout, Nutivaara – Atkinson, Dubinsky, Jenner – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert – Gagner, Sedlák, Hartnell.

Rozhodca: Hanson, Dwyer – Alphonso, Galloway

Diváci: 15 841