Chabarovsk – Red Star Kunlun 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk 5:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Riga 2:1 (po pr.)
D. Moskva – Soči 1:2 (kon.) | Kazaň – Omsk 1:0 (kon.) | Viťaz – S.Moskva 5:2 (kon.)
Dynamo Moskva
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HK Soči
cz Štvrtok 15.09.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • KHL

Československá stopa

Do zápasu nenastoupil žádný hráč české či slovenské národnosti. (20:40:29)

Je konec zápasu a Soči nakonec zvládlo udržet těsné vedení, které získalo ve třetí třetině zásluhou O´Della. Tři body tedy míří do jihoruského letoviska a Dinamo bude zpytovat svědomí nad prohraným utkáním v domácím prostředí, ve kterém vedlo.

59:19
    Dinamo zkouší hru bez gólmana.

58:00
    Už zbývají pouhé dvě minuty zápasu. Moskvě na případný zvrat mnoho času nezbývá.

56:15
    Dinamo v nadějném protiútoku ztratilo kotouč.

55:30
    Soči nepřestává útočit. Postavení útočícího hráče v brankovišti ale jihoruský klub zabrzdilo.

54:41
    Soči právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ERIC O'DELL. Asistence: Renat Mamašev.

53:50
    Maxwell se opřel do střely a Jerjomenko měl co dělat aby ji zastavil.

52:26

51:10
    Ve velké šanci poslal Robinson velmi dobrou střelu. Barulin ale skvěle zasáhl a zabránil nejhoršímu.

50:26
    Vyloučení v týmu HK Soči (Renat Mamašev – 2 min., vysoká hůl).

48:25
    Nadějný protiútok Dinama zastavuje pozorný Barulin.

47:50
    Nyní se již hraje ve větším klidu. Týmy bojují o střední pásmo a puk často mění majitele.

46:20
    Soči je nyní agresivnější a snaží se získat vedení. Po dobývání brány Jerjomenka ale tvrdě narazili hosté na bránícího Galimova, který jim nedovolil agresivní dorážení před brankou svého týmu. Malou roztržku následně rozehnali rozhodčí.

45:16

44:00
    Autorem branky je ANDREJ KOSTICYN. Asistence: Ilja Gorochov a Eric O'Dell.

43:16
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., vražení na hrazení).

43:08
    Po minutě přesilové hry se hosté drží v pásmu ale nedokáží prostřelit dobře chytajícího Jerjomenka.

42:08
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Denis Barancev – 2 min., držení protihráče).

41:34

40:01

Ve druhé části se již skóre měnilo a to až v závěru třetiny, kdy se o první branku zasloužil domácí hráč Karsums.

40:00

39:26
    Vyloučení v týmu HK Soči (Pavel Padakin – 2 min., podražení).

39:10
    Poslední minuta třetiny již běží, jisté je že neskončí za bezgólového stavu jako ta předchozí.

37:45
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARTINŠ KARSUMS. Asistence: Jegor Dugin a Maxim Karpov.

34:20
    Velmi aktivní a vytížený Robinson předvedl další útok. Na jeho konci byla nepřesná střela mířící do zadního mantinelu.

33:30
    Fanoušci týmu už jsou netrpělivý a s tribun jsou slyšet i první projevy nespokojenosti.
    Zahráli jste si někdy na zamrzlé řece? :-)

ODR season is underway. #MadeOfHockey (repost via @tarvainen)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

31:28

30:50
    Střela Karsumse mohla otevřít skóre! Scházelo jen pár centimetrů.

30:30
    Po minutě přesilové hry se domácí zatím nedokázali ideálně usadit v útočné třetině.

29:28
    Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min., podražení).

28:05
    Tolpeko mířil v přečíslení na bránu. Jeho střela přišla pozdě a stihl jí zastavit pozorný obránce.

27:30
    Rylov si neporadil s obranou soupeře a přišel o kotouč.

26:58

25:10
    Hosté obléhají bránu a snaží se zakončit.

24:58
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Konstantin Gorovikov – 2 min., vysoká hůl).

24:15
    Nadějný útok Soči skončil vyhozením puku mezi diváky. Vhazuje se ve středním pásmu.

23:30
    Domácí se vrhli do útoku. Jejich snaha ale končí jen nahozením puku k tyči brány, kde je připraven Barulin.

22:20
    Fjodorov spěchal s pukem na bránu. Jeho střela ji ale minula.

21:40

21:10
    Hostům se podařilo vyvést puk z pásma.

20:01

První třetina je minulostí a i přes šance na obou stranách zatím gól nepadl. Do začátku druhé části si Dinamo přenese větší část přesilové hry. Uvidíme, zda z ní něco vytěží.

20:00

19:40
    Vyloučení v týmu HK Soči (Konstantin Barulin – 2 min., nedovolené bránění).

19:01
    Z bezgólového stavu začíná poslední minuta třetiny.

16:40
    Otevřít skóre zkusil Robinson. Barulin ale šanci zastavil.

15:15
    Karpov jen nahodil kotouč na bránu. Ten následně končí v lapačce Barulina.

14:10
    Galimov měl velkou možnost! Odkrytou bránu ale minul.

12:45
    Po krásné kombinaci se k zakončení dostal Levickij. Jeho pokus ale likviduje gólman.

12:05
    Krásná střela od Maxwella proletěla okolo obránce a skončila v lapačce Jerjomenka.

11:35
    Aktivnější jsou i po skončení přesilové výhody hráči Soči. Neustále pronikají do útočného pásma a snaží se otevřít skóre.

10:54

10:11
    Hosté sice drží pásmo, ale nedaří se jim zakončit ideálně.

09:30
    Soči sice obléhá bránu a snaží se o úder, Dinamu se ale povedlo již dvakrát vyhodit.

08:54
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., hákování).

07:25
    Gorochov vyslal střelu z dálky. Ta ale minula zamýšlený cíl.

06:10
    První útok předvedl rychlou akci na jejímž konci vystřelil nepřesně Dugin.

04:20
    Další pokus Tarasova tentokrát minul cíl.

03:45
    Do protiútoku se po vhazování vydali domácí. Tarasov donutil Barulina k zákroku.

03:30
    Skačkov opět vyslal nepříjemnou střelu, se kterou si poradil Jerjomenko.

02:00
    Silnému tlaku Soči nyní museli odolat domácí hráči.

00:45
    Skačkov vystřelil jako první z hráčů. Nenápadný pokus těsně minul bránu.

00:30
    Aktivněji začali hosté, podařilo se jim usadit v útočném pásmu.

00:01

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, A. Osipov, Barancev, Robinson, Hietanen, Makljukov, Rylov – Dugin, Karsums, Karpov – A. Galimov, Pilipenko, Tarasov – Gorovikov, Podšendjalov, Fjodorov – Kostin, Markovin, Birjukov – Vladimirov.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Mamkin, Mamašev, Pedan, Fantenberg, Gorochov, S. Kuzněcov – Krikunov, A. Kosticyn, Maxwell – O'Dell, Tolpeko, Levickij – I. Zacharčuk, Mereskin, Skačkov – Babincev, Padakin, Dělnov.

Rozhodčí: Buturlin, Gusev – Golovljov, Savenkov.

HK Soči má za sebou již osm zápasů a v tabulce Západní konference KHL se s šestnácti body nachází na šesté příčce. V posledních pěti zápasech si jihoruský celek vytrpěl nejprve dvě prohry a to s Bratislavou a Novgorodem. Následovali tři výhry a to nad Chabarovskem, Vladivostokem a čínským nováčkem Kunlunem.

Dinamo Moskva se po devíti odehraných zápasech nachází na třetí příčce tabulky Západní konference KHL a v držení má devatenáct bodů. V posledních pěti zápasech pak Moskva nejprve vyhrála nad Novosibirskem 4:1, následně padla po nájezdech s Omskem a Togliatti. Další utkání přineslo prohru s Kazaní a v posledním hraném zápase vyhráli hráči Dinama nad Nižněkamskem.

Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Před námi je zápas Kontinentální hokejové ligy mezi moskevským Dinamem a týmem HK Soči.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Antonín Domanický

Góly a asistencie: 38. Karsums (Dugin, Karpov) – 44. A. Kosticyn (Gorochov, O'Dell), 55. O'Dell (Mamašev)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, A. Osipov, Barancev, Robinson, Hietanen, Makljukov, Rylov – Dugin, Karsums, Karpov – A. Galimov, Pilipenko, Tarasov – Gorovikov, Podšendjalov, Fjodorov – Kostin, Markovin, Birjukov – Vladimirov.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Mamkin, Mamašev, Pedan, Fantenberg, Gorochov, Kuznecov – Krikunov, A. Kosticyn, Maxwell – O'Dell, Tolpeko, Levickij – I. Zacharčuk, Mereskin, Skačkov – Babincev, Padakin, Delnov.

Rozhodca: Buturlin, Gusev – Golovljov, Savenkov