Svätý Jur – Dunajská Streda 1:6 (kon.) | B. Bystrica – Prešov 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – MFK Zvolen 1:0 (kon.)
TJ Jasenov – Podbrezová 0:2 (kon.) | Veľký Šariš – Myjava 0:6 (kon.) | Borčice – Trnava 0:1 (kon.)

Myjava dala gól!
    A v závere zápasu sa napokon Myjava presadzuje ešte raz. Krásnou razantnou strelou z hranice šestnástky sa presadil FREDERIK BILOVSKÝ, ktorý gólom pečatí postup Myjavy v rámci tretieho kola Slovnaft Cupu.

87
    Do obrovskej šance sa teraz dostal domáci útočník Matúš Varga, ktorý sa rútil sám na bránu, na pravej strane mal úplne voľného spoluhráča, no napokon sa rozhodol situáciu vyriešiť strelou k pravej žrdi. Minul však bránu a jeho spoluhráč sa na Vargu hnevá zbytočne. Veľký Šariš práve spálil svoju najväčšiu šancu v zápase.

76
    A dvojgólovému strelcovi Sablerovi sa pridáva aj ŠTEFAN HOLIŠ, ktorý brankára Schvarca privítal na ihrisku gólom.

74
    A zápas tak po zranení Dominika Urbana dochytá náhradník Veľkého Šariša Dávid Schvarc.

73
    Myjavčania teraz ohrozili bránu Veľkého Šariša peknou strelou smerujúcou pod brvno, brankár Urban ale teraz predviedol výborný zákrok.

65
    A Spartak Myjava posiela do hry Tomáša Briganta, ktorý na ihrisku nahradí Adiho Mehremića.

63
    Veľký Šariš posiela do hry čerstvé sily v podobe Adama Mišenčíka, ktorý na ihrisku preberie úlohy za Rudolfa Rusnáka.

50
    A Spartak Myjava strieľa ďalší gól. Center z pravej strany upratal do brány ROMAN SABLER, ktorý si na konto pripisuje druhý gól v zápase.

47
    A Myjava už vedie rozdielom triedy. Spartak využil nepozornosť súpera v úvode druhého dejstva a po úvodnej akcii druhého polčasu strieľa gól PETER SLÁDEK, ktorý azda definitívne rozhoduje o osude dnešného zápasu.

46
    Do druhého polčasu nastupujú oba tímy s pozmenenými zostavami. Domáci tréner posiela na ihrisku Miroslava Špaka, ktorý na ihrisku nahradí Norberta Scepaníka. Myjava pre zmenu strieda kapitána Tomáša Kóňu a Šimona Šmehyla za dvojicu Štefan Pekár – Frederik Bilovský.

26
    A Spartak Myjava vedie už o dva góly. Loptu medzi tri žrde teraz po peknej kombinácii hostí dostal ŠTEFAN HOLIŠ:

22
    A Spartak mohol viesť už o dva góly. Na center z rohového kopu najvyššie vyskočil Černáček, lopta sa odrazila napokon na kopačky Tomáša Kóňu, ktorý mal dostatok času na jej spracovanie, namieril k pravej žrdi, no brankár Urban teraz predviedol vynikajúci zákrok.

20
    A je to gól! Spartak Myjava otvára skóre zásluhou ROMANA SABLERA. Fanúšikovia Veľkého Šariša teraz "odmeňujú" rozhodcovskú trojicu spŕškou nepríjemných slov. Pred strelením gólu sa totiž dožadovali odpískania útočného faulu. Nič to však nemení na tom, že Spartak Myjava sa po 20 minútach hry ujíma vedenia v zápase.