Gorenje Velenje – Tatran Prešov sk 21:23 (kon.)
Nedeľa 04.09.2016, 16:15 • TATRAN handball aréna • Kvalifikácia o Ligu majstrov

46
    Vylúčenie v tíme Tatran Prešov (Viacheslav Sadovyi). (12:16)

39
    Opäť bola signalizovaná pasívna hra, tento raz pri útoku slovinského klubu Gorenje Velenje. Zbytočný faul ale spravil Viacheslav Sadovyi a bude vylúčený na dve minúty. (10:14)

37
    Gorenje Velenje stále nedalo v druhom polčase gól. Dopredu tak mohol ísť Prešov a Oliver Rábek bol tvrdo faulovaný. Vid Levc dokonca vidí červenú kartu! (10:14)

29
    Vylúčenie v tíme Gorenje Velenje (Mitja Nosan). (10:12)

25
    A bude sa vylučovať aj na strane Prešova. Dvojminútový trest dostáva pivot slovenského klubu – Marek Páleš. Hrá sa teda 5 proti 5. (9:11)

24
    Vylúčenie v tíme Gorenje Velenje (Rok Golčan). (9:11)

13
    Tak toto bol jasný faul na dve minúty. Po faule na Alexeya Peskova je vylúčený jeden z lídrov súpera – Nejc Cehte (3:5)

Miroslav Kováčik

RK Gorenje Velenje: Baznik, Zaponšek – Cehte, Medved, Ovniček, Levc, Stojnić, Toskić, Mitrović, Potočnik, Golčan, Klec, Gams, Ratajec, Nosan, Brumen.
    Tatran Prešov: Chupryna, Brazhnyk – Rábek, Šarpataky, Humeňanský, Hrstka, Krok, Sadovyi, Urban, Pekár, Číp, Peskov, Vučko, Jankovič, Páleš, Tsarapkin.

Rozhodca: Igor Covalciuc (MDA) a Alexei Covalciuc (MDA)