AC Miláno – Turín 3:2 (kon.) | Bergamo – Lazio 3:4 (kon.) | Bologna – Crotone 1:0 (kon.)
Chievo – Inter 2:0 (kon.) | Empoli – Sampdoria 0:1 (kon.) | CFC Janov – Cagliari 3:1 (kon.)
Pescara – Neapol 2:2 (kon.) | Palermo – Sassuolo 0:1 (kon.)
CFC Janov
3:1 (0:0)
Cagliari Calcio
cz Nedeľa 21.08.2016, 20:45 • Stadio Comunale Luigi Ferraris (Janov) • Talianska Seria A • 1. kolo
    88. Luca RIGONI - 3:1

88
    Janov právě vstřelil branku!
    Domácí trenér má dnes skutečně skvělou ruku, co se týče střídání! LUCA RIGONI, který na hřiště přišel teprve před pěti minutami, si naběhl na zadní tyč, kde po přesném centru od Lazoviče uklidil míč hlavou neomylně do horního rohu brány.
    80. Diego LAXALT - 2:1

80
    Tak tohle je studená sprcha pro Cagliari! Během pouhých dvou minut se Janovu daří otočit stav zápasu z 0:1 na 2:1, když rozdílovou branku zaznamenává DIEGO LAXALT, který se ve vápně vyhnul bránícímu hráči a pod nohama druhého vyslal přízemní střelu, která propadla za Storariho záda.
    78. Olivier NTCHAM - 1:1

78
    Domácí trenér si může gratulovat! OLIVIER NTCHAM, který byl na hřiště poslán v rámci prvního střídání se po 16 minutách na trávníku prosazuje střelou k tyči a srovnává na 1:1.
    66. Marco BORRIELLO - 0:1

66
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou zničehonic do vedení! Sau dostal dlouhý balón, který podržel na levé straně a poté dokázal přes bránícího hráče odcentrovat před bránu, kde stál MARCO BORRIELLO, který uklidil míč hlavou za Lamannu.

Martin Švejkar

Góly: 78. Ntcham, 80. Laxalt, 88. L. Rigoni – 66. Borriello (Sau)

Karty:   15. Izzo (JAN), 29. Burdisso (JAN), 82. Veloso (JAN), 89. L. Rigoni (JAN) – 11. Ionita (CAG), 36. Borriello (CAG), 86. Munari (CAG)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 11:0. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:10.
    CFC Janov: Lamanna – Izzo, Burdisso, Gentiletti – Lazović (90+2. Fiamozzi), Rincón, Veloso, Laxalt – Panděv (62. Ntcham), Pavoletti, Ocampos (83. L. Rigoni).
    Náhradníci: Perin, Zima – Cissokho, Cofie, Fiamozzi, Gakpé, Marchese, Ntcham, Renzetti, L. Rigoni, Rosi, Simeone.

Cagliari Calcio: Storari – Ceppitelli, Alves, Capuano (82. Pajač) – Isla, Padoin, Di Gennaro (69. Munari), Ionita, Murru – Borriello, Sau (73. Giannetti).
    Náhradníci: Colombo, Rafael – Deiola, Giannetti, Krajnc, Munari, Pajač, Pisacane, Salamon.

Rozhodca: D. Orsato – G. Paganessi, A. Tolfo