Sunderland – Middlesbrough 1:2 (kon.) | West Ham – Bournemouth 1:0 (kon.)
Sunderland AFC
1:2 (0:2)
Middlesbrough FC
Nedeľa 21.08.2016, 14:30 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 2. kolo

Nováčik súťaže Middlesbrough si pripisuje prvé víťazstvo v novej sezóne. Postaral sa oň už v prvo polčase dvomi gólmi Christian Stuani. V druhom polčase sa Sunderland snažil niečo so zápasom spraviť, no van Aanholt len znížil. (16:27:32)

90+4

90+4
    Sunderlandu to dnes nevýjde. Jeho ofenzívna snaha je znegovaná nepresnou prihrávkou do šestnástky.

90+3
    Middlesbrough sa ešte snažil podržať loptu na polovici súpera, ale nepresná prihrávka Ayalu ide za čiaru.

90+1
    Striedanie v tíme Middlesbrough FC: z ihriska odchádza Álvaro Negredo, prichádza David Nugent.

90
    Adomah sa snaží dostať loptu k rohovej zástavke, kde by udržal loptu, avšak v súboji s dvomi obrancami o ňu prišiel.

89
    Sunderland sa snaží dostať sa do šancí alebo tlaku, no nedarí sa mu to. Middlesbrough to teraz zvláda fantasticky a vytláča súpera.

87
    Gibson sa dobre postavil a odkopol nepríjemný center sprava hľadajúci Defoea, bude to roh.

86
    Januzaj bol vytlačený k rohovej zástavke, kde mu Ayala loptu odkopol do autu. Vhadzovať bude van Aanholt.

85
    Očakávaný tlak Sunderlandu v týchto chvíľach neexistuje. Hosťom sa podarilo snahu Sunderlandu otupiť.

84
    Clayton vyskúšal strelu spoza šestnástky, no nezvládol ju a poslal veľmi veľmi vysoko nad bránu.

83
    Striedanie v tíme Middlesbrough FC: z ihriska odchádza Emilio Nsue, prichádza Daniel Ayala.

81
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Lynden Gooch, prichádza Joel Asoro.

80
    Hostia potiahli loptu dopredu, kde chceli čo najviac natiahnuť čas, lenže to sa nepodarilo, nakoľko Downing zle preniesol hru.

78
    Obrázok hry z posledných minút pokračuje. Sunderland sa snaží, Middlesbrough robí všetko preto, aby jeho snahu čo najviac minimalizoval.

76
    Middlesbrough získal loptu a bude sa snažiť upokojiť hru, aby otupil snahu súpera. Ten sa dostával do hry a vytáral si šance.

74
    Januzaj si naviezol loptu sprava a dokázal prudko vypáliť na prednú tyč. Guzanovi zas lopta vypadla, no dorážka išla vedľa brány.

73
    Sunderland ďalej útočí a snaží si vytvárať šance. Obranca Middlesbrough bude evidentne mať ešte veľa práce.
    71. Patrick van Aanholt (SUN) - 1:2