Prehľad udalostí na LOH Rio 2016 - 12. deň | (kon.) | | | Prehľad udalostí na LOH Rio 2016 - 13. deň | (kon.) |
K2 1000 m - rozjazdy a semifinále (muži) | (kon.) | | | K1 500 m - rozjazdy a semifinále (ženy) | (kon.) |
K2 1000 m - finále (muži) | Víťaz: Max Rendschmidt/Marcus Gross (GER) (kon.) | | | C1 200 m - finále (muži) | Vítěz: J. Čeban (UKR) (kon.) |
K2 200 m - finále (muži) | Vítěz: Španělsko (kon.) | | | K1 500 m - finále (ženy) | Víťaz: Danuta Kozaková (HUN) (kon.) |
Hod kladivom - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | Hod oštepom - kvalifikácia (muži) | K. Walcott (TTO) (kon.) |
100 m prekážky - semifinále (ženy) | Vítěz: B. Rollinsová (USA) (kon.) | | | Skok do diaľky - finále (ženy) | Vítěz: T. Bartolettaová (USA) (kon.) |
200 m - semifinále (muži) | Vítěz: U. Bolt (JAM) (kon.) | | | 200 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová (JAM) (kon.) |
100 m prekážky - finále (ženy) | Vítěz: B. Rollinsová (USA) (kon.) | | | Desaťboj (muži) | Vítěz: A. Eaton (USA) (kon.) |
Vrh guľou - kvalifikácia (muži) | Vítěz: R. Crouser (USA) (kon.) | | | Skok do výšky - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Štafety 4 x 100 m - rozbehy (ženy) | Vítěz: Jamajka (kon.) | | | Štafety 4 x 100 m - rozbehy (muži) | Vítěz: Spojené státy americké (kon.) |
400 m prekážky - finále (muži) | Vítěz: K. Clement (USA) (kon.) |
Preteky mužov | Víťaz: A. Brownlee (GBR) (kon.) |
Celodenný live blog | (kon.) |
Tímy (muži) – finále | Vítěz: Čína (kon.) |
Do 51 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - finále (muži) | Olympijský vítěz: Julio Cesar LA CRUZ (CUB) (kon.) |
Individuálne preteky - štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Preteky žien | (kon.) | | | Preteky mužov | (kon.) |
Preteky žien - kvalifikácia | Vítěz: O. Nowacká (POL) (kon.) | | | Preteky mužov - kvalifikácia | Vítěz: A. Lesun (RUS) (kon.) |
10 m veža (ženy) - semifinále | Vítěz: J. Si (CHN) (kon.) | | | 10 m veža (ženy) - finále | Vítěz: Žen Čchien (CHN) (kon.) |
Do 49 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: S. Kim (KOR) (kon.) | | | Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: S. Zhao (CHN) (kon.) |
Do 57 kg - predkolo (ženy) | (kon.) | | | Do 68 kg - predkolo (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - štvrťfinále a semifinále (ženy) | (kon.) | | | Do 68 kg - štvrťfinále a semifinále (muži) | (kon.) |
Maďarsko - Brazília | 13:4 (kon.) | | | Čierna Hora - Chorvátsko | 8:12 (kon.) |
Grécko - Španielsko | 9:7 (kon.) | | | Taliansko - Srbsko | 8:10 (kon.) |
Voľný štýl do 69 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Došová (JPN) (kon.) | | | Voľný štýl do 53 kg - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Voľný štýl do 63 kg - kvalifikácia (ženy) | (kon.) | | | Voľný štýl do 75 kg - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Voľný štýl do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: H. Maroulisová (USA) (kon.) | | | Voľný štýl do 63 kg - finále (ženy) | Vítěz: R. Kawajová (JPN) (kon.) |
Voľný štýl do 75 kg - finále (ženy) | Vítěz: E. Wiebeová (CAN) (kon.) |
Holandsko - Nemecko | 1:2ph (kon.) | | | Belgicko - Argentína | 2:4 (kon.) |
Tímy - kvalifikácia technická | (kon.) |
Deň druhý (ženy) | (kon.) |
koniec udalosti
10 m veža (ženy) - finále
Vítěz: Žen Čchien (CHN)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Konečné pořadí:
1. ŽEN Čchien (Čína) 439,25
2. SI Ja-ťie (Čína) 419,4
3. Meaghan BENFEITOVÁ (Kanada) 389,2
4. Paola ESPINOSOVÁ (Mexiko) 377,1
5. Melissa WUOVÁ (Austrálie) 368,3
6. Roseline FILIONOVÁ (Kanada) 367,95
7. KIM Un-hjang (KLDR) 357,9
8. Minami ITAHAŠIOVÁ (Japonsko) 356,6
9. Nun Dhabitah SABRIOVÁ (Malajsie) 338
10. Jessica PARRATTOVÁ (USA) 334,6
11. Pandelela Rinong PAMGOVÁ (Malajsie) 330,45
12. Tonia COUCHOVÁ (Velká Británie) 323,7
Startovní listina:
Paola Espinosová (MEX)
Nur Dhabitah Sabriová (MAS)
Tonia Couchová (GBR)
Meaghan Benfeitová (CAN)
Minami Itahašiová (JPN)
Roseline Filionová (CAN)
Pandelela Rinong Pamgová (MAS)
Un Hjang Kim (PRK)
Melissa Wuová (AUS)
Čchien Žen (CHN)
Jessica Parrattová (USA)
Ja-ťie Si (CHN)
1. ŽEN Čchien (Čína) 439,25
2. SI Ja-ťie (Čína) 419,4
3. Meaghan BENFEITOVÁ (Kanada) 389,2
4. Paola ESPINOSOVÁ (Mexiko) 377,1
5. Melissa WUOVÁ (Austrálie) 368,3
6. Roseline FILIONOVÁ (Kanada) 367,95
7. KIM Un-hjang (KLDR) 357,9
8. Minami ITAHAŠIOVÁ (Japonsko) 356,6
9. Nun Dhabitah SABRIOVÁ (Malajsie) 338
10. Jessica PARRATTOVÁ (USA) 334,6
11. Pandelela Rinong PAMGOVÁ (Malajsie) 330,45
12. Tonia COUCHOVÁ (Velká Británie) 323,7
Startovní listina:
Paola Espinosová (MEX)
Nur Dhabitah Sabriová (MAS)
Tonia Couchová (GBR)
Meaghan Benfeitová (CAN)
Minami Itahašiová (JPN)
Roseline Filionová (CAN)
Pandelela Rinong Pamgová (MAS)
Un Hjang Kim (PRK)
Melissa Wuová (AUS)
Čchien Žen (CHN)
Jessica Parrattová (USA)
Ja-ťie Si (CHN)
Karel Jedlička