Maďarsko - Brazília 13:4 (kon.) | Čierna Hora - Chorvátsko 8:12 (kon.)
Grécko - Španielsko 9:7 (kon.) | Taliansko - Srbsko 8:10 (kon.)
koniec udalosti
Maďarsko - Brazília

13:4

(4:1, 3:0, 4:3, 2:0)

cz Štvrtok 18.08.2016, 16:00 • Olympic Aquatics Stadium, Barra Olympic Park, Rio de Janeiro • Olympijské hry - vodné pólo - muži • O 5. - 8. miesto

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (17:11:26)

Je dobojováno! Maďarsko potvrdilo roli favorita a přehrálo domácí Brazílii 13:4! Maďaři vykročili za výhrou už v první čtvrtině, kterou vyhráli 4:1! Brazílie se soupeře držela jen ve třetí části, kterou ale prohrála 4:3! V poslední čtvrtině ještě Maďaři zvýraznili svou výhru dvěma brankami. Hrdinou utkání se stal autor čtyř branek Balazs Erdelyi! Maďarsko se tedy popere o páté místo, zatímco Brazilci musí brát pouze souboj o sedmou příčku!

32:00
    Čtvrtá čtvrtina skončila!

31:44
    Brazílie si bere oddechový čas!

31:44
    Gól Maďarsko! Maďaři ještě v závěru utkání upravují výsledek na 13:4! Další branku přidal DENES VARGA!

31:34
    Denes Varga se ještě dostal ke střele z velké vzdálenosti. Maďarským hráčem hozený míč orazítkoval tyč!

30:38
    Brankář Nagy ještě vystihl nepřesnou přihrávku Brazilců před branku soupeře. Zdá se, že Maďarsko dohraje závěr zápasu s míčem.

30:12
    Gabor Kis se dopustil nedovoleného zákroku. Maďarsko už závěr utkání dohrává v naprosté pohodě.

30:00
    Maďarsko si bere oddechový čas!

29:31
    Gabor Kis se kolem svého strážce protlačil k zakončení a dělovkou orazítkoval brankovou konstrukci!

28:29
    Oneto Gomes stále nemá dost a znovu vypálil z velké dálky. Ani jeho čtvrtý pokus nekončí za zády maďarského brankáře.

28:00
    Gól Maďarsko!
    Válec jménem Maďarsko válcuje svého soupeře i v poslední čtvrtině! Další branku přidal GERGO ZALANKI! Maďaři vedou už 12:4!

27:42
    Na druhé straně zkoušel štěstí Daniel Varga. Maďarský hráč si statistiky nevylepšil a ztroskotal na pozorném brankáři.

27:10
    Jonas Crivella poněkolikáté v utkání střílel z velké dálky. Jeho rána byla nepřesná a minula branku.

26:39
    Snad první akci Maďarska v poslední čtvrtině zakončoval Marton Szivos. Jeho ránu doprostřed branky zlikvidoval brazilský gólman.

26:13
    Brazilci stále zůstali u míče, jenže naprosto zbytečným faulem se provinil Oneto Gomes. Maďaři mohou hrát.

25:43
    Na druhé straně střílel po rychlé akci po levé straně Felipe Perrone. Jeho ránu pro změnu zablokovala obrana.

25:24
    Adam Decker zkusil štěstí střelou z opravdu velké vzdálenosti. Maďarský hráč sice trefil branku, ale gólmana Brazílie nepropálil.

24:29
    Tentokrát se jim ale nepovedlo přenesení hry vpřed. Jonas Crivella zachytil míč a Brazílie může plavat do útoku.