Maďarsko - Brazília 13:4 (kon.) | Čierna Hora - Chorvátsko 8:12 (kon.)
Grécko - Španielsko 9:7 (kon.) | Taliansko - Srbsko 8:10 (kon.)
koniec udalosti
Maďarsko - Brazília

13:4

(4:1, 3:0, 4:3, 2:0)

cz Štvrtok 18.08.2016, 16:00 • Olympic Aquatics Stadium, Barra Olympic Park, Rio de Janeiro • Olympijské hry - vodné pólo - muži • O 5. - 8. miesto

31:44
    Brazílie si bere oddechový čas!

31:44
    Gól Maďarsko! Maďaři ještě v závěru utkání upravují výsledek na 13:4! Další branku přidal DENES VARGA!

30:00
    Maďarsko si bere oddechový čas!

28:00
    Gól Maďarsko!
    Válec jménem Maďarsko válcuje svého soupeře i v poslední čtvrtině! Další branku přidal GERGO ZALANKI! Maďaři vedou už 12:4!

23:55
    Ale Maďaři dnes v bazénu jednoznačně kralují a třetí čtvrtinu zakončí ve vedení 11:4! Další branku totiž přidal GABOR KIS!

23:17
    Gól Brazílie!
    Rychlá odpověď Brazilců! Ti ještě nevzdávají boj o dnešní zápas a alespoň snižují! O branku se postaral Jonas Crivella!

22:51
    Maďaři nadělují Brazilcům nepopulární desítku! O desátý zásah Maďarska se dělovkou pod víko postaral BALASZ HARAI!

22:07

21:40
    Brazilci se ještě nevzdávají a přidávají další branku! Na 9:3 snižuje střelou z velké dálky Felipe Perrone!

21:00
    Penaltu mělo k dispozici i Maďarsko! Ani Krisztian Manhercz si ale s brankářem soupeře nevěděl rady!

20:36
    Penalty se chopil Adrian Baches! Jeho ránu ale brankář Nagy fantasticky vychytal!

19:01
    Brazilci se konečně dočkali snížení! Domácí hráči přenesli míč na ADRIANA BACHESE, jež propálil brankáře Nagyho!

18:13
    Maďaři pokračují v galapředstavení! Maďarské hráče přiblížil desítce BALASZ ERDELYI, který zaznamenal už svou čtvrtou branku v utkání!

16:23
    A to se jim také daří! Hned v první minutě třetí čtvrtiny přidává svou třetí branku v zápase BALASZ ERDELYI, který zvyšuje na 8:1!

14:15

11:43
    A Maďaři svůj útok dotáhli až ke gólové tečce! Sedmou branku přidal MARTON SZIVOS! S Brazílií to vypadá hodně špatně!

09:08
    Další branka Maďarů! Maďarsko hrálo znovu v početní převaze a znovu udeřilo! Šestou branku Maďarska přidal DANIEL VARGA!

08:17
    Náskok Maďarska se stále zvyšuje! Parádní vstup Maďarů do druhé čtvrtiny přetavil v pátou branku MARTON VAMOS!

07:43
    Maďaři v závěru čtvrtiny poslali do hry hráče navíc a jejich tah se jim vyplatil! BALASZ ERDELYI totiž svou druhou brankou v zápase zvyšuje na 4:1!

07:23

06:36

06:19
    Maďaři si berou zpět ztracený dvoubrankový náskok! Střelou z velké vzdálenosti se prosadil ADAM DECKER!

05:05
    Brazilci se přeci jen dočkali snížení! Střelou ze středu bazénu vyzrál na maďarského brankáře ADRIAN BACHES!

03:18
    Maďarům se povedlo zlomit úvodní nápor Brazílie! Favorit utkání zvyšuje své vedení už na 2:0, když se prosadil DENES VARGA!

02:25
    Maďaři se dostávají do vedení! ERDELYI BALASZ se po krátké kombinaci před brankou dostal ke střele a tvrdou ránou propálil domácího brankáře!