Košice – Martin | 6:2 (kon.) | | | Hradec Králové – Olomouc | 4:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 2:1 (po pr.) |
Pardubice – Mannheim | 1:6 (kon.) | | | Detva – Zvolen | 6:2 (kon.) | | | B. Bystrica – Trenčín | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Slavia – Kladno | 2:1 (0:2 po s.n.) | | | Chomutov – Plzeň | 5:1 (kon.) | | | Znojmo – Zlín | 2:0 (0:1 po s.n.) |
Nitra – Budapešť | 5:2 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Chabarovsk | 0:3 (kon.) |
K. Vary – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Most | 5:2 (kon.) | | | Kadaň – Ústí n/L | 1:6 (kon.) |
Linköping – HC Slovan | 4:2 (kon.) |
Slovensko U20 – Jastrzebie | 3:2 (1:0 po s.n.) |
po s.n. (0:2)
HC Slavia Praha
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
Rytíři Kladno
42:45
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Šafránek – 2 min., hákování).
|
|
42:33
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ulrych – 2 min., napadení).
|
|
34:53
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matula – 2 min., podražení).
|
|
28:05
|
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Rys – 2 min., držení protihráče).
|
|
09:39
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ulrych – 2 min., podražení).
|
Góly a asistencie:
34. Andrlík (Kadlec, Šafránek), 37. Dušek (Štebih) – 5. Havlůj (Kružík)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Kverka (SLA)
0:0 Havlůj (KLA)
2. séria:
0:0 Rys (SLA)
0:1 Kružík (KLA)
3. séria:
0:1 Markovič (SLA)
0:2 Hrdel (KLA)
HC Slavia Praha:
Hylák (Frodl) – M. Drtina, Knot, Štebih, Andrlík, Hraško, A. Růžička, Duda – Chlouba, Kverka, Mikulík (C) – Jankovský, Dušek, Rys – Kadlec, Šafránek, Markovič – Ondráček, Loskot, Jiránek
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – Ulrych, D. Růžička, J. Drtina, Repe, Hořava, Matula, Havelka – Tenkrát, Burger (C), Ton – Hrdel, Přikryl, Jánský – Kružík, Havlůj, Cetkovský
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – Ulrych, D. Růžička, J. Drtina, Repe, Hořava, Matula, Havelka – Tenkrát, Burger (C), Ton – Hrdel, Přikryl, Jánský – Kružík, Havlůj, Cetkovský
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Adam Kolář