Košice – Martin 6:2 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:1 (po pr.)
Pardubice – Mannheim 1:6 (kon.) | Detva – Zvolen 6:2 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 3:2 (2:0 po s.n.)
Slavia – Kladno 2:1 (0:2 po s.n.) | Chomutov – Plzeň 5:1 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:0 (0:1 po s.n.)
Nitra – Budapešť 5:2 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Chabarovsk 0:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Most 5:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:6 (kon.)
Mountfield HK
4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
HC Olomouc
cz Štvrtok 11.08.2016, 17:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Prípravný zápas

Ode mě je to pro dnešek všechno. Hezký den a někdy příště na počtenou. (19:27:35)

Celý zápas i závěrečná exhibice pro diváky je u konce. To podstatné je, že v základní hrací době zvítězil Mountfield 4:3. V jednu chvíli to za stavu 3:0 vypadalo pro Hradec hodně dobře, ale Mora se vrátila do zápasu a 66 vteřin před koncem si nechala dát gól ve vlastní přesilovce 5 na 3, což přisoudilo vítězství na stranu domácích. Ti tak vyhrávají i čtvrté přípravné utkání v této sezóně.

Tomáš Knotek otřel střelu o tyč, ale gól nedává. Je konec.

Petr Strapáč provedl krásný blafák do bekhendu a zavěsil. 2:1!

Rastislavu Dejovi kotouč sjel z hole.

Jan Eberle taky nedává! Stále 2:0 pro Mountfield.

Šimánek vymýšlel kulišárnu, ale ta nevyšla.

Ostřížek také nedává!

Bedřich Köhler trefil úplně stejné místo jako Červený! 2:0, ale jedeme dál!

Marek Laš také ztroskotal na mohutném Rybárovi.

To Rudolf Červený to provedl mazácky a krásně zavěsil do vinglu.

Patrik Rybár si na jeho forhendovou kličku počkal a chytá!

Nájezdů se dočkáme také. Začínají hosté, konkrétně Mikúš.

Olomouc právě vstřelila branku!
    Krásný gól dává Tomáš Mikúš.

Zbývají dvě minuty do konce prodloužení a aktivnější je Hradec. Jiří Šímánek teď předvedl krásný baseballový odpal, ale bránu netrefil.

Stadionem zazněla siréna po dvou odehraných minutách, ale hraje se dál. To už je opravdová exhibice.

Pavlík nahrával na Köhlera, ale ten branku nevstřelil.

Na druhé straně se předvedl i Rybár.

Tomáš Knotek po gólu hýří sebevědomím a nyní se přes obránce dostal ke štiplavé střele.

Lukáš Foff

Góly a asistencie: 3. Červený (Barák), 6. Dej (Bača), 15. Dietz (Köhler), 59. T. Knotek (Dej) – 17. Mikúš (Herman), 33. Laš (J. Knotek, Jaroměřský), 50. Eberle (Jaroměřský, Ondrušek)

Mountfield HK: Rybár (Kacetl) – Dietz, Pláněk, Bača, Štajnoch, Plášil, Barák – Červený, Šimánek, Köhler – Dej, T. Knotek, Pavlík – Kopta, Nedvídek, Beránek – Hnik. Trenér: Václav Sýkora.
    HC Olomouc: Falter (Konrád) – Vyrůbalík, Škůrek, Klvaňa, Houdek, Ondrušek, Jaroměřský – Laš, J. Knotek, Protasenja – Strapáč, Ostřížek, Eberle – Mikúš, Herman Skladaný – Burian, Zeman, Matai – Fořt. Trenér Zdeněk Venera.

Rozhodca: Horák, Veselý – Lučan, Maštalíř