Košice – Martin 6:2 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:1 (po pr.)
Pardubice – Mannheim 1:6 (kon.) | Detva – Zvolen 6:2 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 3:2 (2:0 po s.n.)
Slavia – Kladno 2:1 (0:2 po s.n.) | Chomutov – Plzeň 5:1 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:0 (0:1 po s.n.)
Nitra – Budapešť 5:2 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Chabarovsk 0:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Most 5:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (1:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Štvrtok 11.08.2016, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Prípravný zápas

Tolik tedy pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, přeji příjemný zbytek týdne a na počtenou se těším opět příští týden. Dobrý večer. (19:21:36)

Brankou Lukáše Žejdla končí odvetné utkání mezi Mladou Boleslaví a Libercem. Minulý týden zvítězili doma Bílí Tygři 4:2, tentokrát se radovali boleslavští hokejisté, když vyhráli 2:1, respektive 3:1, započítáváme-li do výsledku i gól z prodloužení.

63:01
    Mladá Boleslav vstřelila branku.

Boleslavští nakonec potvrdili gól vstřelený šest sekund před koncem základní hrací doby. Z přesilové hry překonal brankáře LUKÁŠ ŽEJDL. Asistence: Matěj Stříteský, Petr Vampola.

62:25
    Domácí kombinují před brankou Liberce, ale obránci Bílých Tygrů jsou zatím o krok napřed.

61:48
    Ani skrytá střela Marka Trončinského pozornosti Romana Willa neušla.

61:29
    Marek Trončinský vybídl Tomáše Hyku, který se v levém kruhu napřáhl, ale trefil pouze brankáře.

61:21
    Zajímavá zápletka prodloužení. Za podražení dostal dvě minuty Petr Jelínek (LIB). Bude se hrát čtyři na tři.

60:33
    Tomáš Hyka si najel před Romana Willa a vystřelil, jenže liberecký brankář ukázkově máchl lapačkou.

60:01
    Začalo prodloužení

Nyní následuje pětiminutové prodloužení hrané ve třech hráčích na každé straně.

Zápas, kterému by slušela remíza nebo možná i vítězství Bílých Tygrů, nakonec skončil výhrou Mladé Boleslavi. Šťastně se prosadil ze samostatného nájezdu Radan Lenc šest sekund před koncem. Severočechy trápily zejména nevyužité šance a střelecká smůla.

59:54
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    ŠKOENERGO Aréna ve stoje tleská RADANU LENCOVI, který si na útočné modré čáře počkal na dlouhou přihrávku a pak jel úplně sám na branku. Svého někdejšího spoluhráče Romana Willa překonal nad lapačku. Na libereckém brankáři je vidět, že ho takový gól hodně mrzí. Asistence: Marek Trončinský.

59:28
    Utkání se dohrává ve středním pásmu.

58:09
    Marek Trončinský mohl jet sám na branku, jenže měl problém nabrat potřebnou rychlost, a tak nakonec trefil jen boční síť liberecké branky.

57:32
    Po delší době se dostali do útočného pásma i Středočeši. Vhazuje se před Romanem Willem.

56:42

55:53
    Dominik Lakatoš způsobil svým projektilem od modré čáry pořádný rozruch před Janem Lukášem, ale domácí drží téměř silou vůle nerozhodný stav.

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 20. Pacovský (Stříteský, Vampola), 60. Lenc (Trončinský) – 10. Šimek

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Krofta) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Kučný, Hanzlík, Pastor, Krejčí – Orsava, Žejdl, Lenc – Hyka, Urban (C), Pacovský – Látal, Volek, Pospíšil – Vampola
    Bílí Tygři Liberec: Will (Žajdlík) – Ševc, Šimek, Derner, Plutnar, Vitásek, Jánošík, Starosta – Lakatoš, Bulíř, Svačina – Radivojevič (C), Bližňák, Bartovič – Krenželok, Jelínek, Stránský – Vlach, Vantuch, Ordoš

Rozhodca: Souček, Lacina – Kovačík, Kettner

Diváci: 1 800