Košice – Martin 6:2 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:1 (po pr.)
Pardubice – Mannheim 1:6 (kon.) | Detva – Zvolen 6:2 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 3:2 (2:0 po s.n.)
Slavia – Kladno 2:1 (0:2 po s.n.) | Chomutov – Plzeň 5:1 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:0 (0:1 po s.n.)
Nitra – Budapešť 5:2 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Chabarovsk 0:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Most 5:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (1:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Štvrtok 11.08.2016, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Prípravný zápas

61:21
    Zajímavá zápletka prodloužení. Za podražení dostal dvě minuty Petr Jelínek (LIB). Bude se hrát čtyři na tři.

54:42
    Rozhodčí Lacina posílá za podražení na trestnou lavici Tomáše Urbana (MBL). Hra se nepříjemně kouskuje, někteří diváci z tribun pískají.

54:20
    Po přerušení vzplály pro změnu emoce u domácí branky. Opět se vylučuje. Za hrubost odjeli na trestnou lavici na dvě minuty Matěj Stříteský (MBL) a Lukáš Vantuch (LIB).

52:10
    Za hrubost byli tedy ještě vyloučeni Tomáš Urban (MBL) a Adam Jánošík (LIB). I tak z toho ale plyne přesilová hra pro Mladou Boleslav.

52:10
    Lukáš Vantuch (LIB) podrazil Petra Vampolu, za což mu náleží dvě minuty na trestné. Poté se ještě strhla menší potyčka.

46:47
    Opět se vylučuje. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Jakub Orsava (MBL). Prosadí se Bílí Tygři gólově?

43:06
    Tomáš Voráček (MBL) dohrál až příliš brankáře Romana Willa, což se nelíbilo hlavnímu rozhodčímu, který mu vyměřil dvě minuty za nedovolené bránění.

41:42
    Bruslaři se budou opět bránit. Tentokrát usedl na trestnou lavici Dominik Volek (MBL) na dvě minuty za sekání.

39:10
    Ještě se bude vylučovat. Marek Trončinský (MBL) dostal dvě minuty za hákování. Domácí u rozhodčího Součka sice protestují, ale to jeho názor nezměnilo.

30:31
    Tomáš Urban (MBL) oslabí svůj tým na dvě minuty za hákování.

29:49
    V mezikruží se v závěru přesilovky napřáhl Branko Radivojevič, jenže projektil libereckého kapitána byl zblokován.

27:58
    Tentokrát se vylučuje i na boleslavské straně. Tomáš Pastor (MBL) byl potrestán na dvě minuty za podražení.

25:40
    Liberec je dnes nedisciplinovaný. Tentokrát fauloval Petr Jelínek (LIB), kterého sudí vykázal na dvě minuty za hákování. Dostanou se hokejisté Mladé Boleslavi do vedení?

22:06
    Bílí Tygři jdou znovu do čtyř. Adam Jánošík (LIB) se provinil sekáním.

18:32
    To je pro Severočechy nepříjemná komplikace! Vladimír Svačina (LIB) dostal dvě minuty za vražení na hrazení, a hosté se tak budou muset 109 sekund bránit ve třech.

16:21
    Jaroslav Vlach (LIB) je opět vyloučený. Dostal 2+2 minuty za sekání a napadení.

09:22
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Menší trest obdržel Petr Vampola (MBL) za podražení.

08:35
    I Bílí Tygři mají prvního vyloučeného. Jaroslav Vlach (LIB) byl vykázán na dvě minuty za hru vysokou holí.

05:48
    Poprvé v tomto zápase se vylučuje. Dvouminutový trest za držení protihráče obdržel Jiří Kučný (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 20. Pacovský (Stříteský, Vampola), 60. Lenc (Trončinský) – 10. Šimek

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Krofta) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Kučný, Hanzlík, Pastor, Krejčí – Orsava, Žejdl, Lenc – Hyka, Urban (C), Pacovský – Látal, Volek, Pospíšil – Vampola
    Bílí Tygři Liberec: Will (Žajdlík) – Ševc, Šimek, Derner, Plutnar, Vitásek, Jánošík, Starosta – Lakatoš, Bulíř, Svačina – Radivojevič (C), Bližňák, Bartovič – Krenželok, Jelínek, Stránský – Vlach, Vantuch, Ordoš

Rozhodca: Souček, Lacina – Kovačík, Kettner

Diváci: 1 800