Mladá Boleslav – Slavia 5:1 (0:1 po s.n.) | Košice – Zvolen 6:3 (kon.) | Litvínov – Znojmo 1:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 1:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Litoměřice – Most 5:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (2:3 po s.n.)
SHK Hodonín – Piešťany 0:0 (zruš.) | Žilina – Nové Zámky 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 2:1 (kon.)

Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo se prosazuje ještě po čtvrté. Přečíslení 3 na 2, rozehrál na pravou stranu Jan Lattner, který našel KEVINA BRUIJSTENA. Ten nejdříve vystřelil na Marka Pince, následně svoji střelu dojel a dorazil do odkryté klece.
    Asistence: Jan Lattner, Patrik Wronka

49:11
    Orli Znojmo mění brankáře. Za Marka Schwarze nastoupil do brankoviště Patrik Nechvátal.

45:24
    Znojmo si dlouho přesilovku nezahraje. Svůj tým oslabil na dvě minuty Libor Šulák, který seknul protihráče.

45:01
    Kapitán domácích vyloučen na dvě minuty za sekání.

42:17
    Trest pro hráče Znojma Patrika Nováka. Za držení protihráče se posedí dvě minuty na trestné.

34:08
    Jenže vzápětí se prosazují také hosté! Po nepřehledné situaci před brankou se z dorážky prosazuje RADEK ČÍP. Pro tohoto borce je to již druhý zásah v dnešním utkání.
    Asistence: Andre Lakos, Libor Šulák.

33:26
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov snižuje na rozdíl jedné branky. Ránu Zbyňka Skleničky šikovně tečoval FRANTIŠEK GERHÁT. Stav utkání je 1:2. Asistence: Zbyněk Sklenička.

30:38
    Orli Znojmo zvyšují svůj náskok na 2:0. Po přihrávce od Jana Šedy se do puku opřel LIBOR ŠULÁK. Marek Pinc neměl v brankovišti šanci.
    Asistence: Jan Šeda

30:31
    Do přečíslení dva na jednoho jeli Kevin Breijsten s Patrikem Wronkou.

27:32
    Jan Lattner bude pykat za své hříchy dvě minuty na trestné lavici. Za hrubost si na 120 sekund odpočine.

21:02
    Další dvě minuty pro Richarda Nejezchleba za hákování.

18:38
    Nyní jsou trestáni i domácí. Na dvě minuty si na trestné lavici odpočine Richard Nejezchleb za naražení.

13:27
    Znojmo jde do vedení 1:0! Po velice nešťastném odrazu od zadního mantinelu se v pravém rohu kluziště dostal ke kotouči RADEK ČÍP. Situaci, kdy byl sám před Markem Pincem zvládl bravurně a střelou mezi betony zaznamenal první gól utkání.

07:49
    Vyloučen hráč Znojma Andre Lakos na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:41
    V obrovské šanci se zjevil Patrik Novák, který byl úplně sám před brankářem, ale zcela nepochopitelně svou střelu poslal do zadního mantinelu.

Lukáš Holán

Góly a asistencie: 34. Gerhát (Sklenička) – 14. Číp, 31. Šulák (Šeda), 35. Číp (Lakos, Šulák), 60. Bruijsten (Lattner, Wronka)

HC VERVA Litvínov: Pinc (Janus) – Kubát, Gula, Pavelka, Sklenička, Černý, Pavlík – Lukeš, Hübl, Nejezchleb, Hořava, Hanzl, Martynek, Trávníček, Gerhát, Šimeček, Jiří Doležal, Válek, Jurčík
    HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Nechvátal) – Šulák, Lakos, Řezníček, McMonagle, Lattner, Biro – Kadeřávek, Kalus, Bartoš, Hughesman, Csamangó, Györi, Vodný, Číp, Wronka, Bruijsten, Beron, Šeda, Novák