Mladá Boleslav – Slavia 5:1 (0:1 po s.n.) | Košice – Zvolen 6:3 (kon.) | Litvínov – Znojmo 1:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 1:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Litoměřice – Most 5:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (2:3 po s.n.)
SHK Hodonín – Piešťany 0:0 (zruš.) | Žilina – Nové Zámky 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 2:1 (kon.)
Lausanne – Sparta Praha 2:4 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Utorok 09.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Benátky nad Jizerou • Prípravný zápas

Z Benátek nad Jizerou se s Vámi loučíme a těšíme se společně s Vámi na další zápas. (20:11:52)

Hektickou poslední třetinu zažil benátecký stadion. Po několika ostrých zákrocích bylo utkání velmi napjaté a na hokejky všech hráčů se vkládala nervozita. Všech těchto souher dokázali využít domácí, kteří ve třetí třetině rozhodli zápas a skóre se zastavilo v podobě 4:2.

59:20
    Utkání se již dohrává bez větších akcí.

58:10
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!

V přesilové hře se prokličkoval JOSEF MIKYSKA a dokázal prostřelit hostujícího gólmana! 4:2 pro domácí. Asistence: Filip Pyrochta.

57:40
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Moučka – 2 min., hákování).

57:35
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Havlín – 2 min., hrubost).

57:35
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Husák – 2 min., hrubost).

57:35

Oči všech byli upřeny na schylující se šarvátku, rozhodčí však nezapískal. Zmatků dokázal využít FILIP PYROCHTA. Asistence: Jan Ordoš, Josef Mikyska.

57:00
    Hraje se 4na4.

56:52
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Merta – 2 min.).

56:52
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Plutnar – 2 min., hrubost).

56:08

56:02
    Branka hostů byla na několik vteřin prázdná. Soukup si udělal výlet za jednou ze střel, avšak nezachytil a musel se rychle vracet mezi 3 tyče.

55:34
    I na další střelu od modré čáry si počíhal Soukup připravený se svou lapačkou.

55:21
    Prudkou střelu Kůrky od modré čáry zachytil až brankář Soukup.

54:57
    Snažení domácích ukončuje ofsajd. Za uplynulé 3 minuty z přesilovky nevyprodukovali domácí jedinou střelu.

54:15
    Benátky zatím nenacházejí recept, jak dopravit puk do branky. Kombinují u modré čáry.

53:10
    Hra se přiostřuje, góly však nepřibývají. Po pádu jednoho z domácích se diváci dožadovali vyloučení, rozhodčí však byli ledově klidní.

Věra Novotná

Góly a asistencie: 18. Ordoš (Mikyska), 22. Mikyska, 58. Pyrochta (Ordoš, Mikyska), 59. Mikyska (Pyrochta) – 13. Roubík (Doležal, Kasík), 33. Doležal (Roubík, Kasík)

HC Benátky nad Jizerou: Will (Hosnedl) – Havlín, Kurka, Kočí, Hubáček, Pyrochta, Plutnar, Jandejsek – Špaček, Plodek, Hrníčko, Víšek, Mikyska, Ordoš, Vlach, Lakatoš, Bělohorský, Miškovský, Havlas, Král
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Dlouhý) – Husák, Kasík, Brož, Vágner, Bernad, Přindiš – Doležal, Roubík, Kloz, Poulíček, Vrdlovec, Moučka, Dalecký, Melka, Merta

Rozhodca: Wagner – Kettner, Záhora