Mladá Boleslav – Slavia 5:1 (0:1 po s.n.) | Košice – Zvolen 6:3 (kon.) | Litvínov – Znojmo 1:4 (kon.)
Olomouc – Zlín 1:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Litoměřice – Most 5:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (2:3 po s.n.)
SHK Hodonín – Piešťany 0:0 (zruš.) | Žilina – Nové Zámky 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 2:1 (kon.)
Lausanne – Sparta Praha 2:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Kometa Brno
Utorok 09.08.2016, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Prípravný zápas

Slovan teraz vycestuje na turnaj do moravského Třinca a Ostravy, pred domácim publikom sa predstaví o týždeň v utorok, keď budeme hostiť Medveščak Záhreb. Dnes sme videli množstvo šancí, na domácej bránke dvakrát zvonila žrď, gólmani na oboch stranách vytiahli série pekných zákrokov. Pekný večer a dobrú noc všetkým z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (21:23:45)
    Slovanisti oslavujú výhru

Erat prestrelil Pogga v bránke belasých, na samostatné nájazdy by zvíťazilo Brno.

Taffe neuspel, Čiliak ho v rozkľaku vychytal.

Haščákov pokus Pogge zlikvidoval v lapačke.

Jeglič strelou poslal puk len do Čiliaka.

Cheechoo zvolil strelu, puk mu Čiliak zjedol do lapačky.

Kvapil to chcel rovnako na blafák, neuspel.

Kundrátek to chcel na blafák, Čiliak puk cez betóny vyrazil.

Hruška to chcel pomedzi betóny po ľade, neuspel.

Jeglič minul bránku Čiliaka.

Vincoura vychytal Pogge do lapačky.

Slovan napokon svoje jednogólové vedenie v tretej tretine ubránil a na domácom ľade predviedol svojim fans veľmi dobrý výkon. Po dohode trénerov si ešte pozrieme sériu samostatných nájazdov.

59:53
    Štencel dve minúty držanie, Čiliak sa vrátil do bránky, hráme štyria proti štyrom.

59:53
    Kundrátek bol faulovaný na centrálnom kruhu pri streľbe, puk minul prázdnu bránku.

59:35
    Plastino poslal puk von z pásma o mantinel, Kometa stráca pásmo.

59:05
    Hostia v plnom počte a navyše bez brankára s výhodou dvoch mužov v poli.

58:52
    Lušňák len vyhodil puk na zakázané uvoľnenie, Čiliak na striedačke, hostia naďalej s piatimi korčuliarmi v poli.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 10. Cheechoo (Taffe), 18. Plastino (Jeglič, Švarný) – 34. Hruška (Štencel)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta (A), Luža, Meszároš, Švarný (A), Plastino, Bačík, Němeček – Smoleňák (C), Taffe, Cheechoo – Lušňák, Chipchura, Viedenský – Kubalík, Jeglič, Nedorost – Petráš, Zigo, M. Hlinka – Šiška
    HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, Koch, Malec, Trška, Šnajnar – Kvapil, Zohorna, Erat(C) – Zaťovič, V. Němec, Vincour – Káňa, Hruška (A), Haščák – Havránek, Dočekal, Vondráček – Dostálek

Rozhodca: Novák, Goga – Stanzel, Kacej

Diváci: 5.260