Francúzsko - Čierna Hora 4:7 (kon.) | Brazília - Austrália 8:7 (kon.)
koniec udalosti
Francúzsko - Čierna Hora

4:7

(0:2, 0:3, 1:0, 3:2)

cz Nedeľa 07.08.2016, 00:30 • Maria Lenk Aquatics Centre • Olympijské hry - vodné pólo - muži • Skupina B

0:35
    Navíc přichází další zářez Černé Hory. Tentokrát v podání DARKA BRGULJANA – 4:7!

4:30
    V poslední čtvrtině se nám s góly rozsypal pytel. Okamžitou odpověď na černohorskou branku přináší MATHIEU PEISSON – 4:6!

4:58
    Jenže po francouzské ztrátě z rychlého kontru udeřil ALEKSANDAR RADOVIĆ – 3:6! Veledůležitá branka Černé Hory.

5:59
    Tak pozor! Černá Hora pokračuje v neúspěších a naopak znovu inkasuje. Tentokrát z ruky MEHDIHO MARZOUKIHO – 3:5!

6:38
    Nyní už ale máme sníženo! Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlal UGO CROUSILLAT a jeho bomba letěla mimo dosah černohorského brankáře – 2:5!

2:12
    Konečně se prosazuje Francie! Povedená akce skončila až u ENZA KHASZE, jenž tvrdou střelou propálil bloky i brankáře Černé Hory – 1:5!

0:33
    Účet druhé čtvrtiny uzavírá VJEKOSLAV PAŠKOVIĆ, jenž využil dostatek prostoru a nekompromisní střelou zvyšuje na 0:5!

2:07
    Uběhla jen vteřina z početní výhody a neatakovaný SAŠA MIŠIĆ dává čtvrtou branku Černé Hory – 0:4!

5:26
    A konečně je tady branka! ALEKSANDAR RADOVIĆ si ve středu hřiště našel cestu pro svou ránu a přesným zakončením soupeři nedal sebemenší šanci – 0:3!

1:16
    Odpověď zní ano! Po přihrávce ze středu měl chvilku času DARKO BRGULJAN a ten rychlou střelou o vodní hladinu dává branku na 0:2!

6:25
    A Černá Hora se dostává do vedení! Úspěšnou ranou zblízka se prosadil ALEKSANDAR RADOVIĆ – 0:1!