Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 5:2 (kon.) | Martin – Košice 1:2 (0:1 po s.n.)
Litvínov – Plzeň 3:2 (3:2 po s.n.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Cracovia 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Jastrzebie 4:0 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:3 (1:2 po s.n.) | Kadaň – Most 2:3 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Prostějov – GKS Tychy 1:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
HC Olomouc
cz Štvrtok 04.08.2016, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Prípravný zápas

56:27
    S důrazem to v souboji u mantinelu přehnal Lukáš Galvas (TRI) a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění. Hrubec musel v olomoucké výhodě krýt nebezpečný pokus Mikúše z kruhu.

49:15
    Cory Kane (TRI) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Kohouti si proto na dvaadvacet sekund vyzkoušejí dvojnásobnou přesilovku.

47:37
    Laš objel branku, ale potom nastřelil pouze Rotha. O něco později ovšem Lukáš Doudera (TRI) fauloval Protasenju a odsedí si dvě minuty za držení protihráče.

40:50
    Hrňa v dobré příležitosti nejdříve vůbec nevystřelil, Konrád později vyrazil nahození L. Doudery. Olomouc se však dopustila faulu a Jiří Ondrušek (OLO) si odpyká dvě minuty za podražení.

34:33
    David Škůrek (OLO) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění a Olomouc má další problém. Poté, co ztratila vedení, se bude bránit třinecké přesilovce.

29:23
    Hra má ve druhé třetině solidní spád, který teď ovšem přibrzdilo vyloučení Jána Sýkory (TRI) na dvě minuty za sekání.

18:18
    Vyrůbalík zavřel Sýkoru na mantinelu čistým způsobem, o pár chvil později už Olomouc faulovala. Tomáš Mikúš (OLO) potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

12:51
    Další přesilová hra pro domácí. Dvouminutový trest za podražení si bude muset odpykat olomoucký kapitán Martin Vyrůbalík (OLO).

09:30
    Mora zatlačila Oceláře před Hamerlíkem a vykoledovala si faul. Na trestnou lavici na dvě minuty za hákování musí Lukáš Kozák (TRI).

02:35
    Prvním potrestaným hráčem je Aleš Jergl (OLO), který byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Oceláři si vyzkoušejí přesilovou hru.

Ondřej Zoubek

Góly a asistencie: 8. Adamský (Kane, Linhart), 29. Dravecký (M. Kovařčík, Ružička), 34. Ružička (Matyáš, M. Kovařčík), 42. M. Kovařčík (Chmielewski, Jank), 60. Chmielewski (Sýkora) – 22. Skladaný, 23. Laš (Protasenja)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (od 30. Hrubec) – M. Doudera (C), Hrabal, Linhart, Roth, Jank, Nosek, Kozák, Galvas, L. Doudera, Adámek, Matyáš – Petružálek, Kreps, Martin Růžička – Adamský (A), Kane, Irgl – Dravecký, M. Kovařčík, Ružička – Rákos (A), Marosz, Sýkora – Hrňa, Chmielewski. Trenér: Vladimír Kýhos.
    HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Beutl, Ondrušek, Jaroměřský, Klvaňa, Škůrek – Laš, Knotek, Protasenja – Eberle, Mikúš, Skladaný – Holec, Herman, Fořt – Burian, Zeman, Jergl – Matai.
    Trenér: Zdeněk Venera.

Rozhodca: René Trombík, Zbyněk Kubičík – Vít Lederer, Rudolf Tošenovjan

Diváci: 1 439 (28 % celkové kapacity)