Wolfsburg – Augsburg 0:2 (kon.) | Stuttgart – Dortmund 0:3 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Darmstadt 4:1 (kon.)
Hertha – Bayern 0:2 (kon.) | Ingolstadt – Hannover 2:2 (kon.) | Schalke – Leverkusen 2:3 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
4:1 (2:1)
SV Darmstadt 98
Sobota 23.04.2016, 15:30 • RheinEnergieStadion (Kolín) • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

86
    Posledné striedanie v zápase znamená, že za piskotu domácich tribún ihrisko opúšťa Wagner, na pár minút si dnes zahrá Platte.

80
    K striedaniu následne pristúpili aj hostia, Vrančića vystrieda Garics.

79
    Dušan Švento dnes do hry nezasiahne, posledným hráčom z lavičky, ktorý do hry zasiahne je Olkowski, ten vystrieda Sørensena.

70
    Dodatočne strieda aj Darmstadt, zápas končí pre Díaza, na cca 20 minút do hry zasiahne Kempe.

69
    Prichádza druhé striedanie na strane Kolínu, zápas končí pre Gerhardta, ktorý videl aj žltú kartu, jeho miesto zaujme Jojić.

46
    Počas prestávky registrujeme jednu zmenu v zostave, konkrétne na domácej strane, Mladenović, ktorý zapríčinil inkasovaný gól už do hry nezasiahne, naopak na druhý polčas nastúpi Heintz.

Andrej Marienka

Góly: 4. Modeste, 35. Modeste, 52. Risse, 75. Risse – 12. Gondorf

Karty:   59. Gerhardt (KLN), 72. Lehmann (KLN) – 82. Gondorf (DAM), 87. Garics (DAM)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 6:13. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:17.
    1. FC Kolín nad Rýnom: Horn – F. Sørensen (79. Olkowski), Mavraj, Maroh, Mladenović (46. Heintz) – Hector, Lehmann (C) – Risse, Osako, Gerhardt (69. Jojić) – Modeste.
    Náhradníci: Kessler – Heintz, Jojić, Olkowski, Švento, Vogt, Zoller.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Jungwirth, Sulu, Caldirola, J. Díaz (70. Kempe) – Gondorf, Holland – Heller, M. Vrančić (80. Garics), Rausch – Wagner (86. Platte).
    Náhradníci: Załuska – Sirigu, Sailer, Kempe, Platte, Gorka, Garics.

Rozhodca: Dingert – Christ, Aarnink