Washington – Montreal 3:4 (kon.) | Boston – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Colorado – San Jose 4:3 (2:0 po s.n.)
Anaheim – Buffalo 1:0 (kon.)
Anaheim Ducks
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Buffalo Sabres
cz Štvrtok 25.02.2016, 04:30 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Helma Johna Scotta bude vystavena v Torontu.

Tři hvězdy utkání:

1. Frederik Andersen (ANA) 25 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Sami Vatanen (ANA) 1+0
    3. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1 (07:18:50)

Frederik Andersen vychytal svůj první shutout v letošní sezóně NHL a celkem si připsal během kariéry čtvrté čisté konto, kterým přispěl k jednobrankové výhře nad Buffalem. Utkání sice nabídlo několik šancí, ale gól padl pouze jeden, když se na začátku druhé třetiny prosadil v přesilové hře obránce Sami Vatanen. Konečný výsledek. Anaheim Ducks 1 Buffalo Sabres 0.

59:56
    To už je ale pozdě a Anaheim vítězí!

59:44
    Robin Lehner opět naskočil na střídačku.

59:31
    Hlavní trenér Dan Bylsma si vzal oddechový čas.

59:31
    Sabres znovu vyhodili puk na zakázané uvolnění a už to začíná být směšné. Jak chtějí vyrovnat, když si nedokáží ani přihrát?

59:10
    Robin Lehner je venku z brány a Sabres to zkouší v šesti!

Sabres teď doplácí na svou nezkušenost.

59:03
    Evander Kane nedokázal nahodit puk do útočného pásma a od jednoho z hráčů Ducks se odrazil na střídačku.

58:46
    Sabres vyhodili puk na zakázané uvolnění a sami se připravují neskutečnými herními chybami o možnost vyrovnat a odvolat brankáře.

58:29
    Robin Lehner už byl na půl cesty z brány, nakonec do ní ale po sraženém puku do hlediště zacouval.

58:02
    Do konce zápasu zbývají odehrát necelé dvě minuty a Sabres už by měli pomalu chystat odvolání brankáře.

57:29
    Kevin Bieksa napřáhl v levém kruhu pro vhazování k nebezpečné střela, která mířila do bližšího levého horního rohu brány, Robin Lehner ji ale pravým ramenem vyrazil! Skvělý zákrok.

56:54
    Puk byl sražen po střele Sabres od modré čáry do ochranné sítě a závěr zápasu se neúprosně blíží.

56:25
    Andrew Cogliano je zpět na ledě a Ducks hrají v plném počtu.

55:35
    Pokud Sabres nevyužijí ani čtvrtou přesilovou hru v dnešním zápase, tak už jim bude zbývat jen odvolat brankáře.

55:13
    Sabres vypálili z pravého křídla a Frederik Andersen podržel puk po úspěšném zákroku ve svém náručí.

54:36
    Jakob Silfverberg se protáhl mezi dvěma protihráči do úniku a v oslabení mohl rozhodnout dnešní utkání! Jakob Silfverberg se snažil tvrdou ránou z pravého kruhu pro vhazování zamířit mezi betony Robina Lehnera, ten ale vytáhl skvělý zákrok a jeho pokus vyrazil mimo.

54:23
    Andrew Cogliano (ANA) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

54:23
    Hra byla přerušena a po krátké reklamní přestávce si Sabres zahrají přesilovou hru.

54:05
    Oba brankáři mají nakročeno k tomu, aby se stali hvězdami utkání. Frederik Andersen k tomu má pochopitelně blíže.

53:46
    Brian Gionta se ocitl u levé tyče ve slibné brankové příležitosti, jenže trefil pouze hruď připraveného Frederika Andersena.

53:32
    Rickard Rakell přenechal puk zadovkou Coreymu Perrymu, který od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele, která těsně nad ledem zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

53:13
    Ryan Getzlaf na levém křídle napřáhl od mantinelu k nádherné střele, která mířila pod horní tyč, Robin Lehner ale vytáhl úžasný zákrok a puk ukryl v lapačce!

52:13
    Zápas se pomalu chýlí ke svému konci a Ducks stále drží těsné jednobrankové vedení.

51:47
    Buffalo neproměnilo před pár sekundami největší šanci v utkání a po sraženém puku na střídačku přichází na řadu krátká přestávka.

51:28
    Marcus Foligno se nádherně zbavil dvou protihráčů a mezi kruhy pro vhazování se mezi nimi protáhl do zakončení, překonaného Frederika Andersena ale zachránil na brankové čáře Ryan Garbutt!

51:05
    Anaheim se snaží pojistit své jednobrankové vedení, zatím ale bez úspěchu.

50:58
    Sabres během pár sekund vyhodili puk na další zakázané uvolnění, po kterém se hra vrátila před Robina Lehnera.

50:48
    Robin Lehner vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Ducks.

50:20
    Sabres vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici Robina Lehnera.

49:36
    Ducks získal puk a nahodil ho do zóny Sabres, aby mohli odjet rychle střídat.

49:01
    Ducks vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před brankáře Frederika Andersena.

48:53
    Sabres nahodili puk do útočného pásma, v rohu ale poté nedokázali nahozený kotouč dojet.

48:25
    Střely:

Anaheim Ducks 26 Buffalo Sabres 23

47:55
    Patrick Maroon vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování a jeho následná rána byla sražena mimo.
    Fanoušci Buffala, kteří drží v Anaheimu palce svému týmu.

47:22
    Další střelu Ducks brankář Robin Lehner ukryl v lapačce, přestože mířila mimo, a následuje krátká přestávka.

47:12
    Andrew Cogliano z vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k nebezpečné střele, která mířila nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Robin Lehner proti ní ale rychle mrštil pravý beton!

46:18
    Frederik Andersen vyjel ze své brány, aby u levé tyče zastavil vyhozený puk Sabres.

46:12
    Robin Lehner zmrazil puk u své levé tyče a přerušil hru.

45:23
    Hampus Lindholm tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho následná střela mířila přesně ke vzdálenější levé tyči, Robin Lehner ji ale dokázal pravým betonem vyrazit mimo!

44:56
    Cam Fowler vypálil od modré čáry a jeho střela mířila mezi betony Robina Lehnera, ten je ale dokázal bleskově sklepnout a puk nakonec do sítě neprolétl!

44:31
    Jamie McGinn (BUF) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

43:43
    V Honda Center je dnes k vidění velmi vyrovnaný zápas a oba celky od sebe dělí jeden jediný gól, který vstřelil Sami Vatanen.

43:26
    Střely:

Anaheim Ducks 21 Buffalo Sabres 23

42:56
    Sabres vyrazili na pravém křídle do útoku, jejich následnou akci ale zastavilo postavení mimo hru.

42:30
    Sabres na pravém křídle vypálili ihned po vhazování a Frederik Andersen si připsal další dobrý zákrok.

42:26
    Před bránu Frederika Andersena vznikl obrovský závar, ani jednomu z hráčů Buffala se mu ho ale překonat nepodařilo!

42:06
    Vyloučený Jakob Silfverberg je zpět na ledě a Anaheim hraje v plném počtu.

41:07
    Ducks vyrazili v oslabení do rychlého protiútoku a u levé tyče se málem dostali k nebezpečné střele, ta ovšem nakonec nepřišla.

40:03
    Jakob Silfverberg (ANA) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

40:03
    Hra byla přerušena a Anaheim půjde tři sekundy po vhazování na začátku třetí třetiny do čtyř!

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 6:25.

Anaheim byl během prostřední části výrazně nebezpečnější a vytvořil si několik brankových příležitostí, zásluhou skvělých zákroků Robina Lehnera se mu ale podařilo využít pouze jednu, když se po necelých čtyřech minutách po první přestávce prosadil v přesilové hře Sami Vatanen. Na opačné straně mohl vyrovnat Justin Bailey, který se u pravé tyče ocitl v obrovské šanci a dorážel puk do prázdné brány, jenže Frederik Andersen vleže vytáhl spektakulární zákrok a jeho pokus lapačkou vyrazil. Skóre po 40 minutách. Anaheim Ducks 1 Buffalo Sabres 0.

40:00

39:42
    Sabres vyhodili puk na zakázané uvolnění.

39:17
    Rickard Rakell nebezpečně vypálil z pravého křídla na vzdálenější levou tyč a Robin Lehner jeho pokus pravým betonem vyrazil! To byl skvělý zákrok, kterým podržel Sabres.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

38:20
    Robin Lehner vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Andrewa Cogliana ze středního pásma.

37:48
    Opticky má Anaheim velkou převahu, ale na střely je to naprosto vyrovnané.

37:33
    Střely:

Anaheim Ducks 20 Buffalo Sabres 20

36:55
    Ryan Garbutt to vzal na sebe a přečíslení dva na jednoho vyřešil střelou z levého kruhu pro vhazování, jeho tvrdá rána ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Robin Lehner!

36:27
    Buffalo nehraje špatně, pokud ale nepromění takovéto šance, tak nemůže pomýšlet na výhru.

35:28
    Justin Bailey se ocitl u pravé tyče po zákroku Frederika Andersena po střele Evandera Kanea z levého křídla v obrovské šanci, jenže puk nedokázal poslat do prázdné brány a brankář Anaheimu předvedl spektakulární zákrok, když vleže puk mířící do brány lapačkou vyrazil!

35:12
    Patrick Maroon z levého kruhu pro vhazování mířil do bližšího levého horního rohu brány, Robin Lehner ale vytáhl skvělý zákrok a jeho nebezpečný pokus zřejmě pravým ramenem vyrazil mimo!

Po zákroku brankáře Sabres a menší šarvátce přichází na řadu další krátká reklamní přestávka.

34:47
    Ducks se ocitli u pravé tyče ve velké šanci, puk se jim ale za záda Robina Lehnera propasírovat nepodařilo!

34:08
    Střely:

Anaheim Ducks 17 Buffalo Sabres 17

33:52
    Simon Despres vypálil od modré čáry a jeho střela mířila ke vzdálenější pravé tyči, Robin Lehner ji ale s pomocí levého betonu a hole vyrazil do ochranné sítě!

33:28
    Vyloučený Josh Gorges se vrátil na led a Buffalo tentokrát přesilovou hru domácího Anaheimu přečkalo bez úhony.

33:22
    Sami Vatanen se dostal v pravém kruhu pro vhazování ke střele, která zamířila nad.

32:57
    Útok Anaheimu zastavilo postavení mimo hru.

32:09
    Rickard Rakell mohl puk u levé tyče uklízet do prázdné brány, jenže ho promáchl a Robin Lehner si mohl oddechnout.

31:58
    Nick Ritchie na pravém křídle udělal pěkný oblouk a z ostrého úhlu napřáhl ke střele, kterou Robin Lehner zastavil mezi svou pravou rukou a tělem!

31:27
    Josh Gorges (BUF) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

31:10
    Cam Fowler se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže jeho následná střela nezamířila mezi tři tyče.

30:41
    Anaheim vede nad Buffalem v polovině zápasu po využití přesilové hry 1:0 a po přerušení hry následuje krátká přestávka.

30:01
    Vyloučený Patrick Maroon už je samozřejmě zpět na ledě a Anaheim hraje opět v plném počtu.

29:34
    Mark Pysyk mohl z pravého kruhu pro vhazování uklízet puk do prázdné brány, jenže na přihrávku svého spoluhráče z levého křídla těsně nedosáhl.

28:52
    Ryan Getzlaf vypálil z levého křídla po přihrávce Andrewa Cogliana a jeho střela v oslabení orazítkovala levou tyč!

27:45
    Jack Eichel vypálil od modré čáry a jeho následná střela zamířila vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány.

27:30
    Patrick Maroon (ANA) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

27:30
    Hra byla přerušena a Buffalo si po krátké reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.

26:25
    Rasmus Ristolainen se málem dopustil na útočné modré čáře zbytečné chyby, nakonec ale dokázal ještě puk udržet v útočném pásmu a napřáhnout ke střele, která zamířila vedle pravé tyče.

25:31
    Buffalo vyhodilo puk podél střídaček na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před bránou Robina Lehnera.

25:14
    Mike Santorelli vypálil nebezpečně z pravého křídla, Robin Lehner ale předvedl skvělý zákrok a puk ukryl v lapačce!

24:19
    Anaheim sice přes jedenáct minut nevystřelil na bránu, poté si ale zahrál přesilovou hru a po jejím využití vede 1:0.
    23:20 Sami VATANEN - 1:0

23:20
    Anaheim právě vstřelil branku!
    SAMI VATANEN využívá přesilovou hru a posílá Anaheim do vedení!! Sami Vatanen si mezi kruhy pro vhazování srovnal puk na hůl a poté ho přes houštinu těl poslal střelou letící těsně nad ledem přesně k levé tyči nad pravý beton bezmocného Robina Lehnera, který vůbec nic neviděl. Asistence: Ryan Getzlaf, Hampus Lindholm.

22:55
    Ducks nebezpečně vypálili z pravého křídla, Robin Lehner byl ale připraven a skvělým zákrokem jejich pokus vyrazil!

22:39
    Mark Pysyk za bránou podrazil jednoho z hráčů Anaheimu, který má po jeho vyloučení k dispozici první přesilovou hru.

22:21
    Mark Pysyk (BUF) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

21:43
    Kevin Bieksa vypálil na pravém křídle od modré čáry a jeho následná střela byla tečována, Robin Lehner ale dobře zareagoval a pokus Ducks vyrazil do rohu ledové plochy!

21:10
    Brian Gionta střelou z levého kruhu pro vhazování vyzkoušel pozornost Frederika Andersena, který si připsal desátý zákrok.

20:42
    Vypadalo to, že Sabres vyhodí puk na zakázané uvolnění, ale byla tam ještě teč, takže rozhodčí hru nepřerušovali.

20:05
    V Honda Center právě začala druhá třetina, do které oba týmy vstupují za bezbrankového stavu 0:0.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 5:30.

Buffalo sice vstoupilo do zápasu vlažně a po střele Coreyho Perryho musel předvést dobrý zákrok brankář Robin Lehner, který dnes nastoupil ke svému jubilejnímu 100. utkání NHL, vzápětí se ale hra jako mávnutím kouzelného proutku otočila a Sabres si vytvořili několik slibných příležitostí, kapitán Brian Gionta, Ramus Ristolainen, Nicolas Deslauriers a ani Zemgus Girgensons ale na skvěle chytajícího brankáře Anaheimu Frederika Andersena nevyzráli. Skóre po první třetině. Anaheim Ducks 0 Buffalo Sabres 0.

20:00

19:59
    V první třetině gól nepadne, to už je jisté.

19:35
    Střely:

Anaheim Ducks 6 Buffalo Sabres 9

19:10
    Do konce úvodní části zápasu zbývá odehrát 50 sekund.

18:32
    Zemgus Girgensons se po skončení přesilové hry dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, ta ovšem zamířila pouze do hrudi připraveného Frederika Andersena, který jeho pokus vyrazil!

17:55
    Josh Manson odvedl v obraně skvělou práci a vyhodil puk až k bráně Buffala, které úvodní přesilovou hru naprosto nezvládlo.

17:25
    Další vyhození Ducks a Buffalo má problém vůbec přejít přes střední pásmo.

16:39
    Buffalo se usadilo v útočném pásmu, jenže jeho střela z pravého křídla byla zablokována a Ducks se vzápětí podařilo vyhodit.

16:18
    Ryan Kesler (ANA) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

16:00
    Do konce první třetiny zbývají odehrát přesně čtyři minuty.

15:41
    Nicolas Deslauriers využil v pravém kruhu pro vhazování otevřeného prostoru ke střele, ta ale zamířila pouze do hrudi Frederika Andersena, který si připsal úspěšný zákrok!

14:53
    Ducks nestihli vyčistit útočné pásmo a jejich návrat do zóny Buffala na levém křídle zastavilo postavení mimo hru.

14:42
    Jacob Silfverberg a Ryan Kesler si za bránou Sabres vyměnili podél mantinelu puk, vzápětí se ale Ducks do žádné šance nedostali.

14:30
    Anaheim vyhodil puk v obranném pásmu přes ochranné sklo, zřejmě tam ale byla teč, takže vylučovat se nebude.

13:43
    Rasmus Ristolainen napřáhl v útočném pásmu v blízkosti modré čáry ke tvrdé střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen ale vytáhl skvělý zákrok a pravým betonem ji vyrazil!

13:17
    Evander Kane středem ledové plochy pronikl do útočného pásma, následnou akci Sabres ale zastavilo postavení mimo hru.

12:37
    Ducks byli lepší během úvodních minut zápasu, ty poslední ale patří Buffalu, které si vytvořilo dvě velmi slibné šance.

12:07
    Ze zápasu uplynulo více než dvanáct minut a zatím jsme ani na jedné straně nebyli svědky nějakého gólu.

11:51
    Střely:

Anaheim Ducks 6 Buffalo Sabres 6

11:38
    Hampus Lindholm se dostal na levé straně k puku a pokoušel se ho nahodit na bránu, kotouč byl ale vzápětí sražen do ochranné sítě a na řadu přichází další krátká přestávka.

10:55
    Brian Gionta se dostal u pravé tyče k dorážce, překonat se mu ale z blízkosti Frederika Andersena nepodařilo!

10:28
    Sabres se nyní podařilo na delší dobu usadit v útočném pásmu, zatím se ale ke střele hosté nedostali.

09:46
    Ducks zachytili na modré čáře rozehrávku Buffala a Jacob Silfverberg se dostal na levém křídle ke střele, jeho bekhendový pokus ale zamířil mimo.
    Robin Lehner dnes nastoupil k jubilejnímu 100. zápasu NHL.

Následuje první reklamní přestávka.

09:23
    Patrick Maroon vypálil z levého křídla a pozorný Robin Lehner jeho střelu mířící ke vzdálenější pravé tyči ukryl v lapačce.

09:04
    Střely:

Anaheim Ducks 5 Buffalo Sabres 2

08:43
    Justin Bailey nahodil puk do útočného pásma a jeho spoluhráči rychle odjeli střídat.

08:23
    Robin Lehner se vydal za bránu, nahození Anaheimu se mu ale holí nepodařilo zastavit.

07:50
    Justin Bailey se dostal v pravém kruhu pro vhazování ke střele, která minula vzdálenější levou tyč.

07:19
    Sabres začali trochu více bruslit a hned to bylo znát, usadit se jim ale v útočném pásmu nepodařilo, natož se dostat ke střele.

06:17
    Buffalo působí velice pasivním dojmem, a když už se vydá směrem vpřed, tak puk před útočnou modrou čárou ztratí.

05:43
    Patrick Maroon po pravé straně nahodil puk do útočného pásma a Robin Lehner se vydal za bránu, aby jeho nahození zastavil.

05:28
    Anaheim má v úvodu zápasu více ze hry a směrem kupředu je nebezpečnější.

05:19
    Ducks vypálili od modré čáry a Robin Lehner si připsal další zákrok.

04:40
    Anaheim je v dnešním zápase považován vhledem k výborné formě za velkého favorita, ale úvodní zápas v letošní sezóně NHL ovládli Sabres, kteří zvítězili 3:0.

04:22
    Střely:

Anaheim Ducks 2 Buffalo Sabres 2

03:36
    Corey Perry na pravém křídle vypálil do modré čáry a jeho střela mířila ke vzdálenější levé tyči, Robin Lehner ale předvedl skvělý zákrok a pravým betonem jeho pokus vyrazil mimo tři tyče!

02:59
    David Legwand předvedl tvrdý hit, když u mantinelu dohrál Patricka Maroona.

01:46
    Rickard Rakell se ocitl v dobré střelecké pozici, jeho následná střela ale zamířila mimo.

00:24
    Na opačné straně prověřil pozornost Robina Lehnera zkušený Andrew Cogliano a také brankář Buffala si připsal první zákrok.

00:07
    Utkání v Honda Center právě začalo a Jamie McGinn se hned po sedmi sekundách dostal k první střele, Frederik Andersen byl ale připraven.

00:01

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Despres, Vatanen – Perron, Getzlaf (C), Santorelli – Ritchie, Rakell, Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Maroon, Thompson, Garbutt. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Gorges (A), Ristolainen, McCabe, Bogosian, Colaiacovo, Pysyk – McGinn, Eichel, Girgensons – Kane, Reinhart, Bailey – Foligno, Larsson, Gionta (C) – Deslauriers, Legwand, Moulson. Hlavní trenér: Dan Bylsma.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Jevgeny Romasko – Derek Nansen, Mark Wheler.

Vzájemné zápasy:

18.12.15 Buffalo Sabres – Anaheim Ducks 3:0

Buffalo Sabres:

Buffalo vyměnilo ve středu obránce Mikea Webera do Washingtonu výměnou za výběr ve třetím kole NHL draftu 2017. Sám generální manažer Tim Murray po obchodu prohlásil, že to bylo jedno z jeho nejtěžších rozhodnutí během 10 let v organizaci. Obránce Cody Franson utrpěl během nedělního zápasu proti Pittsburghu zranění v horní části těla a během tréninku nosil odlišný dres, aby s nikým nepřišel do kontaktu. Sabres v úterý povolali z Rochesteru hrajícího AHL devětadvacetiletého centra Cala O'Reillyho a společně s ním jeho bratra Ryana. Pětadvacetiletý Ryan O'Reilly v dresu Buffala zaznamenal 49 kanadských bodů, když vstřelil 17 gólů a připsal 32 asistencí, a je nejlepším hráčem týmu. Cal O'Reilly odehrál v letošní sezóně za Sabres pět zápasů, během kterých zaznamenal jednu asistenci. V Rochesteru ale válí, když během 44 zápasů vstřelil šest gólů a zaznamenal 22 asistencí (celkem 28 bodů).
    Hokejisté domácího Anaheimu vycházející na ledovou plochu.

Anaheim Ducks:

Anaheim vyhrál pět zápasů v řadě a jeho bilance po přestávce kvůli All-Star Game činí devět výher a dvě prohry, z toho pouze jedna po 60 minutách. Ducks jsou od 2. února nejlepším týmem v NHL. Ryan Getzlaf se prosadil v nedělním zápase proti Flames a bodoval v osmém utkání v řadě (čtyři góly a devět asistencí). Anaheim porazil Calgary 5:2 a skvělou formu během vítězného zápasu prokázal také Ryan Kesler, který bodoval popáté v řadě, zatímco Rickard Rakell počtvrté a vytvořil tak své osobní maximum. Brankář John Gibson nastoupil v bráně během posledních dvou zápasů a zastavil 41 z 45 střel. Ducks ve středu pozvali na trénink v Honda Center více než 16 tisíc žáků základních škol, za což si zaslouží palec nahoru.

ROZHOVOR s českým zadákem ve službách Tampa Bay Lightning (y) :)

Zveřejnil(a) NHL.cz dne 24. únor 2016

Chad Johnson v bráně Buffala pochytal všech 44 střel a 18. prosince ve First Niagara Center pomohl k hladké výhře svého týmu nad Anaheimem 3:0. Johnson vychytal svůj čtvrtý shuthout v kariéře NHL, zatímco Evander Kane, Jake McCabe a Jamie McGinn vstřelili gól. Druhým vzájemným zápasem mezi Anaheimem a Buffalem v letošní sezóně Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.