Washington – Montreal 3:4 (kon.) | Boston – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Colorado – San Jose 4:3 (2:0 po s.n.)
Anaheim – Buffalo 1:0 (kon.)
Anaheim Ducks
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Buffalo Sabres
cz Štvrtok 25.02.2016, 04:30 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Helma Johna Scotta bude vystavena v Torontu.

Tři hvězdy utkání:

1. Frederik Andersen (ANA) 25 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Sami Vatanen (ANA) 1+0
    3. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1 (07:18:50)

Frederik Andersen vychytal svůj první shutout v letošní sezóně NHL a celkem si připsal během kariéry čtvrté čisté konto, kterým přispěl k jednobrankové výhře nad Buffalem. Utkání sice nabídlo několik šancí, ale gól padl pouze jeden, když se na začátku druhé třetiny prosadil v přesilové hře obránce Sami Vatanen. Konečný výsledek. Anaheim Ducks 1 Buffalo Sabres 0.

59:56
    To už je ale pozdě a Anaheim vítězí!

59:44
    Robin Lehner opět naskočil na střídačku.

59:31
    Hlavní trenér Dan Bylsma si vzal oddechový čas.

59:31
    Sabres znovu vyhodili puk na zakázané uvolnění a už to začíná být směšné. Jak chtějí vyrovnat, když si nedokáží ani přihrát?

59:10
    Robin Lehner je venku z brány a Sabres to zkouší v šesti!

Sabres teď doplácí na svou nezkušenost.

59:03
    Evander Kane nedokázal nahodit puk do útočného pásma a od jednoho z hráčů Ducks se odrazil na střídačku.

58:46
    Sabres vyhodili puk na zakázané uvolnění a sami se připravují neskutečnými herními chybami o možnost vyrovnat a odvolat brankáře.

58:29
    Robin Lehner už byl na půl cesty z brány, nakonec do ní ale po sraženém puku do hlediště zacouval.

58:02
    Do konce zápasu zbývají odehrát necelé dvě minuty a Sabres už by měli pomalu chystat odvolání brankáře.

57:29
    Kevin Bieksa napřáhl v levém kruhu pro vhazování k nebezpečné střela, která mířila do bližšího levého horního rohu brány, Robin Lehner ji ale pravým ramenem vyrazil! Skvělý zákrok.

56:54
    Puk byl sražen po střele Sabres od modré čáry do ochranné sítě a závěr zápasu se neúprosně blíží.

56:25
    Andrew Cogliano je zpět na ledě a Ducks hrají v plném počtu.

55:35
    Pokud Sabres nevyužijí ani čtvrtou přesilovou hru v dnešním zápase, tak už jim bude zbývat jen odvolat brankáře.