Neapol – AC Miláno 1:1 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (1:1)
AC Miláno
Pondelok 22.02.2016, 21:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Talianska Seria A • 26. kolo

90
    Strelec úvodného gólu pondelňajšej dohrávky odchádza presne po vypršaní riadneho hraiceho času. Insigneho nahrádza Maročan El Kaddouri.

87
    Francúzskeho bojovníka Nianga v závere stretnutia nahrádza bad boy talianskeho futbalu – Mario Balotelli. Vypáli dnes Joker s ghanskými koreňmi Neapol?

83
    Unavený kapitán milánskych Rossoneri Riccardo Montolivo zhruba desať minút pred koncom stretnutia opúšťa ihrisko. Nahrádza ho Bertolacci.

80
    Domáca lavička už bez jej šéfa Maurizia Sarriho rýchlo vystriedala. Namiesto stredopoliara Allana prichádza na zelený pažiť taliansky forward Manolo Gabbiadini.

72
    Najlepší ligový strelec milánskeho AC Carlos Bacca opúšťa hraciu plochu, aby ho nahradil spomínaný francúzsky žolík Jérémy Ménez.

65
    Po dvadsiatich minútach druhého dejstva sa k prvej taktickej zmene odhodlal domáci kouč Sarri, ktorý namiesto Callejóna posiela na pľac Driesa Mertensa.

Erik Farkaš

Góly: 39. L. Insigne – 44. Bonaventura

Karty:   53. G. Donnarumma (ACM), 66. Montolivo (ACM)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:14.
    SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan (80. Gabbiadini), Jorginho, Hamšík (C) – Callejón (65. D. Mertens), Higuaín, L. Insigne (90. El Kaddouri).
    Náhradníci: Gabriel, Rafael Cabral – Strinić, Valdifiori, Ch. Maggio, D. Mertens, Regini, David López, Chiricheş, Gabbiadini, El Kaddouri, Chalobah.

AC Miláno: G. Donnarumma – Abate, Alex, C. Zapata, Antonelli – Honda, Kucka, Montolivo (C) (83. Bertolacci), Bonaventura – Bacca (72. Ménez), Niang (87. Balotelli).
    Náhradníci: Abbiati, Livieri – Calabria, De Sciglio, A. Romagnoli, A. Poli, J. Mauri, Simič, K-P. Boateng, Bertolacci, Ménez, Balotelli.

Rozhodca: Luca Banti – A. Giallatini, M. Passeri – G. Dobosz