Chabarovsk – Viťaz 1:4 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 2:5 (kon.) | Novokuzneck – Záhreb 5:1 (kon.)
Novosibirsk – HC Slovan 3:2 (kon.) | Jaroslavľ – Soči 3:6 (kon.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.)
S.Moskva – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Nedeľa 31.01.2016, 12:30 • Ľadový palác športu Sibir, Novosibirsk • KHL

58:50
    Za vyhodenie puku na tribúnu a zdržovanie hry dostal dve minúty Ignatovič, pred Salákom sa bude topiť ľad.

53:22
    Šumakov nebezpečne trafil Bartoviča do tváre a tak za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou dostal dve minúty, opäť presilovka pre Slovan.

50:53
    Jakovlev dostal dve minúty za seknutie a výhodu na zmenu skóre dostal k dispozícii Slovan.

47:23
    Kundrátek dostal dve minúty za hákovanie a presilovú hru dostali k dispozícii domáci.

45:00
    Sersen a Kopejkin na trestnej lavici, Michal dve minúty za krosček, domáci kapitán oplácal a dostal dve minúty za seknutie.

39:21
    Nedovolené bránenie v podaní Ullströma, ktorý fauloval Brusta, presilovú hru dostal k dispozícii tím od Dunaja.

36:46
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odišiel na trestnú na dve minúty Ignatovič, presilovka pre Slovan.

32:52
    Žafiarov vyfasoval dve minúty za hákovanie a na rad prichádza presilovka tímu spod Tatier.

29:45
    Slovan bude pykať, za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche to bude trest pre hráčsku lavičku belasých. Po rusky, narušenie číselnej alebo ak chcete, početnej zostavy.

25:48
    Sersen dostal dve minúty za podrazenie a Sibir z tlaku získal presilovku, opäť prísne vylúčenie hráča v bielom drese.

19:59
    Za hákovanie dostal dve minúty Sannikov, Slovan si zahrá, najmä v druhej tretine, presilovku.

17:44
    Jeglič skončil po súboji pri mantineli na ľade, dve minúty za hrubosť dostal Jeglič, dve minúty za nedovolené bránenie Šalunov. Sibir bude hrať presilovku stále päť na štyri. Teraz ale nerozumiem, prečo arbitri posielajú von aj Jegliča.

17:03
    Okulov inkasoval hokejku do tváre a tú si nepostrážil Viedenský, ktorý dostal trest v trvaní dvoch minút za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

11:09
    Za krosček dostal dve minúty Mihalik, presilovú hru si zahrá Sibir, je to jeho druhá dnešná presilovka, tú prvú využil.

06:06
    Za hákovanie dostal dve minúty na strane domácich Šumakov, teraz sa bude presilovke hostí brániť Sibir.

03:22
    Nedovolené bránenie v podaní Kundrátka, Slovan bude hrať v oslabení.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 6. Ullström (Mišarin), 33. Šalunov (Ignatovič), 55. Šalunov (Sannikov) – 22. Kašpar (Barker), 23. Šťastný (Surový)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Alexejev, Mišarin, Menšikov, Meszároš, Vereščagin, Ignatovič, Naumov, Beliakov – Šumakov, Šalunov, Sannikov – Vorošilo, Ullström, Butuzov – Okulov, Jakovlev, Fefelov – Kopejkin, Gubin, Žafiarov
    HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Kundrátek, Barker, Starosta, Švarný, Sersen (A), Mihalik, Rosandič, Šiška – Kašpar, Viedenský, Nedorost – Jeglič, Tičar, Šťastný – Miklík, Surový (C), Bartovič – Skalický, Lušňák, Nagy

Rozhodca: Buturlin, Oskirko – Litvinov, Misiur

Diváci: 7.400