Chabarovsk – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Jekaterinburg 3:2 (kon.) | Petrohrad – Nižnekamsk 2:1 (po pr.)
S.Moskva – Čeljabinsk 5:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
cz Nedeľa 06.12.2015, 08:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

61:09
    Tak nejen icing se píská, ale také příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestné lavici už sedí hostující Arťom Buljanskij.

56:38
    Amur má šanci se vrátit do vedení! Jakov Seleznjov trefil mimo hru soupeře loktem do obličeje a dostává dvě minuty.

48:28
    Za držení protihráče dostává menší trest Michail Železnov.

39:58
    Za hru vysokou holí dostává dvě minuty Michail Železnov a je tu šance Jugry na vyrovnání. Početní výhodu zřejmě rozdělí přestávka.

33:05
    Za hákování dostává dvě minuty Andrej Ivanov, který nabízí Amuru další přesilovou hru.

29:22
    Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Ilja Nikolajev.

14:35
    Menší trest dostává střídačka domácího týmu, jelikož hráčů bylo na ledě šest. Trest odpyká Denis Tolpenko.

02:37
    Menší trest za podražení si vysloužil Tom Wandell. Je tu první přesilová hra dnešního rána.

Michal Luxa

Góly a asistencie: 35. Aliu (Metsola), 43. Berfors, 62. Berfors (Aliu, Kolář) – 43. Medveděv (Buljanskij), 51. Panov (Bortnikov)

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Kolář (A), Aliu, Zub, Šulakov, Atjušov (C), Ibragimov, Stalnov – Tolpeko, Wandell, Bergrors – Litovčenko, Gračjov (A), Dedunov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Li – Pervušin, Byvalcev, Železnov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Gelašvili) – Antonov, Ugolnikov, Mamkin, Želdakov, Vasilčenko, Pogorišnij, Seleznjov – Gorbunov, Ivanov (C), Bortnikov – Varfolomějev, Panov (A), Lapenkov – Medveděv, Taraťuchin, Buljanskij – Ankudinov, Rasskazov, Nikolajev.

Rozhodca: Gusev, Olenin – Sazonov, Medveděv