Chabarovsk – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Jekaterinburg 3:2 (kon.) | Petrohrad – Nižnekamsk 2:1 (po pr.)
S.Moskva – Čeljabinsk 5:1 (kon.)
SKA Petrohrad
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Neftechimik Nižnekamsk
cz Nedeľa 06.12.2015, 15:00 • Ice Palace • KHL

Skončil nám velice zajímavý zápas, který se dostal až do prodloužení ve kterém rozhodli domácí hráči o svém vítězstvím. Hosté ale nemusí smutnit, podali vynikající výkon na kterém můžou do budoucna stavět. (17:29:15)

60:22 Ilja KOVALČUK - 2:1

60:22
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Netrvalo to dlouho a domácí dali branku, kapitán domácích ILYA KOVALČUK si to vzal na sebe a propálil Lisutina.

60:01

24 sekund měli domácí k vítěznému gólu ale ten nepřišel, naopak přichází prodloužení. V něm bude přesilovka pokračovat.

60:00

Hra pokračuje.

Oddechový čas pro domácí.

59:36
    24 sekund před koncem přichází vyloučení, na trestnou lavici si půjde sednout hostující Berezin za podražení. Velká výhoda pro Petrohrad.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby, hra se odehrává v obranném pásmu hostů.

56:00
    Oba týmy se v současné době nemůžou dostat do útočného pásmu, vždy skončí v offsidu.

53:00
    Posledních sedm minut základní hrací doby, v poslední třetině vidíme vyrovnanou hru na obou stranách, nikdo nechce inkasovat, oba hrajou ze zabezpečené obrany.

52:00
    Nahození hostů končí v lapačce Koskinena, hosté zůstanou v útočném pásmu.

50:00
    Petrohrad opět tlačí na hostující vrátka ale Lisutin drží naděje své klubu nad vodou, vhazovat se bude v pásmu Nižněkamsku.

49:00
    Domácí hráči se pokusili ohrozit Lisutina pár střelami od modré čáry ale všechny pokryl, stav je nadále 1:1

47:00
    Ve třetí třetině je ta hokej nahoru dolů, akce střídá akci jak na jedné, tak na druhé straně.

46:00
    Tentokrát hosté zavřeli domácí hráče v jejich pásmu, ale nedokážou překonat Koskinena.

44:00
    Velká šance domácích a opět v ní byl Vadim Šipačov ale zase se mu nepodařilo překonat hostujícího Lisutina.

Góly a asistencie: 32. Gusev (Dadonov, Judin), 61. Kovalčuk (Šipačov) – 31. Sexton (Yevsejnkov)

SKA Petrohrad: Koskinen(Ezhov)- Vojnov, Jakovlev, Kovalčuk, Kadejkin, Burdasov- Čudinov, Bělov, Dadonov, Šipačov, Gusev- Rukavišnikov, Zubarev, Koskiranta, Lindstrom, Barabanov- Judin, Kablukov, Arťuchin, Ketov (Khokhryjakov)
    Neftechimik Nižnekamsk: Lisutin(Fedotov)- Schitov, Kuzmin, Taffe, Sexton, Grigorenko- Berezin, Bondarev, Akhmetov, Žukov, Stas- Ljamin, Ogurtsov, Stoa, Ždunov, Milovzorov- Bryntsev, Yevsejnkov, Kitarov, Kulikov, Poryjadin

Rozhodca: Belyjajev,Kiselyjov- Gordenko, Sysujev