Real Madrid – Getafe 4:1 (kon.) | Granada – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
La Coruña – Sevilla 1:1 (kon.) | Real Betis – Vigo 1:1 (kon.)
Real Madrid
4:1 (4:0)
Getafe CF
Sobota 05.12.2015, 16:00Španielska LaLiga • 14. kolo

90
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby tohto zápasu. Hostia sa stále nevzdávajú a predviedli zaujímavú akciu. Loptu si na kopačku vzal Sarabia a vypálil spoza šestnástky, Navas však jeho pokus v páde zachytil.

87
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Pepe, prichádza Álvaro Arbeloa.

80
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Víctor, prichádza Bernard Mensah.

78
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Karim Benzema, prichádza Jesé.
    70. ALEXIS - 4:1

70
    Getafe dalo gól!
    Domáci tím je v šoku! Hostia v posledných minútach zlepšovali svoj výkon a vybojovaný rohový kop dokázali využiť. Postaral sa o to ALEXIS, ktorý presnou hlavičkou nezaváhal.

62
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Luka Modrić, prichádza Mateo Kovačić.

62
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Maciel Wanderson, prichádza Pedro León.

46
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Álvaro Vázquez, prichádza Stefan Šćepović.
    38. Cristiano RONALDO - 4:0

38
    Real Madrid dal gól!
    Domáci tím pridáva ešte v prvom polčase aj štvrtý gól. Postaral sa oň CRISTIANO RONALDO, ktorý sa výborným zrýchlením na pravej strane dostal do brejku, po ktorom zakončil úplne bezchybne. Brnakár opäť nemal šancu na zákrok.

37
    Žltú kartu dostáva Danilo (Real Madrid CF), ktorý v strede ihriska zbytočne podkopol protihráča.
    35. Gareth BALE - 3:0

35
    Domáci opäť potvrdili, že dianie na trávniku majú plne pod kontrolou a pridávajú aj svoj tretí gól. Po dobrom centri letela lopta k ľavej žrdi na hlavu Ronalda, ktorý ale nezakončoval, ale spätnou prihrávkou našiel ešte spoluhráča. GARETH BALE mal pred sebou otvorený priestor a zakončenie si vychutnal.

31
    Lopty sa chopil Ronaldo, ktorý to skúsil veľmi tvrdou stralou smerujúcou k ľavej žrdi. Gólman Guaita jeho pokus prečítal, ale zasahovať napokon nemyslel, pretože lopta letela tesne vedľa bránky.

23
    Real sa dostal do ďalšej zaujímavej pozície! Bol v nej Bale, ktorý dostal prihrávku za šestnástku a ihneď vypálil. Po lopte sa naťahoval Guaita, ale márne, pretože strela skončila iba tesne vedľa ľavej žrde jeho bránky.
    16. Karim Benzema (REA)

16
    Domáci futbalisti potvrdzujú svoju dominanciu druhým gólom! Priamo do šestnástky pred Guaitu priletel pekný center, ktorý chcel najskôr zasiahnuť Ronaldo, ale ten bol v tiesnenej pozícii a lopta sa napokon od neho iba mierne odrazila na stranu, kde bol už pripravený KARIM BENZEMA, ktorý nezaváhal a okamžitou strelou pridal svoj druhý gól v zápase.
    11. Karim Benzema (REA)

11
    Videli sme ďalšiu vyloženú šancu Madridu, ktorá sa mohla skončiť gólom! Priamo pred bránkou hlavičkoval po peknom centri Benzema, ale Guaita si na neho tentokrát dal pozor a loptu vyboxoval na rohový kop.

8
    Lopty sa chopil Ronaldo a gólman Guaita mal čo robiť, aby jeho strelu dokázal vytesniť! Ronaldo to skúšal zakončením k ľavej žrdi, avšak hosťujúci brankár tento úmysel prečítal.
    4. Karim Benzema (REA)

4
    Domáci tím využil svoju aktivitu z úvodných minút a bleskovo sa ujíma vedenia! Postaral sa o to KARIM BENZEMA, ktorý si pred bránku nabehol na center z pravej strany, ktorý v behu iba napálil do siete. Gólman hostí vôbec nestihol zareagovať, Pepe to svojím centrom vymyslel naozaj bezchybne.