Stoke City – Manchester City 2:0 (kon.) | Southampton – Aston Villa 1:1 (kon.) | Swansea – Leicester 0:3 (kon.)
Watford – Norwich 2:0 (kon.) | Arsenal – Sunderland 3:1 (kon.) | West Bromwich – Tottenham 1:1 (kon.)
Manchester United – West Ham 0:0 (kon.) | Chelsea – Bournemouth 0:1 (kon.)
Chelsea FC
0:1 (0:0)
AFC Bournemouth
Sobota 05.12.2015, 18:30 • Stamford Bridge, Londýn, Anglicko • Anglická Premier League • 15. kolo

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Bournemouthu, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia najtesnejším rozdielom 1:0. O jediný presný zásah sa v 82.minúte postaral Glenn Murray, ktorý zabezpečil svojmu tímu tri body. The Blues sa po zápase nachádzajú na 14.mieste, The Cherries na 17.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (20:23:10)

90+4

90+3
    Fanúšikovia hostí už oslavujú na tribúnach a veria, že ich miláčikovia dotiahnú toto stretnutie do víťazného konca. Do konca zápasu ostáva 60 sekúnd.

90+2
    Veľká šanca hostí! Harry Arter dostal peknú prihrávku pätičkou od Garyho Cahilla, ktorý nepochopiteľne prihral svojmu súperovi. Následne prišla strela, ktorá bola tečovaná. Rohový kop.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 4 minúty!

90
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času. Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca.

89
    Bournemouth zbiera cenné sekundy a nikam sa neponáhľa. Diváci už pomaly odchádzajú zo štadióna.

87
    The Cherries vybojovali loptu na vlastnej polovici ihriska a zatiahli ju do rohu ihriska ku bráne domácich. Čas beží a zápas sa nám chýli ku koncu.

86
    Chelsea prehráva najtesnejším rozdielom a vôbec to s ňou nevyzerá dobre. Domáci práve rozbiehajú kolotoč na útočnej polovici ihriska a majú približne šesť minút aj s nadstaveným časom, aby niečo s nepriaznivým stavom urobili.

85
    Branislav Ivanović teraz vybojoval pre svoje mužstvo rohový kop. Ten rozohrá Bertrand Traoré.

84
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Cesc Fàbregas, prichádza Loïc Rémy.

83
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Abdul Baba, prichádza Bertrand Traoré.
    82. Glenn Murray (BTH)

82
    Tím Bournemouth práve strelil gól!
    Rohový kop bol zahraný veľmi dobre, keďže lopta našla Stevea Cooka. Ten ju vrátil späť pred bránu, kde našiel spoluhráča GLENNA MURRAYHO, ktorý hlavou upratal loptu do siete. Bola to tesná ofsajdová situácia, no napokon bol gól uznaný. The Cherries sa dostávajú do jednogólového vedenia.

82
    Hosťujúci Dan Gosling sa prebojoval dopredu cez ľavú stranu a pre svoje mužstvo získal aj rohový kop.

81
    The Cherries v posledných minútach hrajú veľmi takticky a zdržujú kedy sa len dá. To sa nepozdáva divákom na Stamford Bridge, ktorý svoju nespokojnosť dávajú najavo.

80
    Striedanie v tíme AFC Bournemouth: z ihriska odchádza Joshua King, prichádza Glenn Murray.

78
    Nemanja Matić sa pokúsil vystreliť zo strednej vzdialenosti, lenže opäť to bolo z jeho strany nepresné. Kop od brány.

77
    Obliehanie pokutového územia Bournemouthu pokračuje. Celý druhý polčas sa nedeje nič iné.