Kazaň – Sion 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Dortmund 1:0 (kon.) | Minsk – Plzeň 1:0 (kon.)
Lazio – Dnipropetrovsk 3:1 (kon.) | Rosenborg – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Lisabon 2:4 (kon.)
Besiktas – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Bazilej – Fiorentina 2:2 (kon.) | Belenenses – Lech Poznań 0:0 (kon.)
Monaco – Anderlecht 0:2 (kon.) | Karabach – Tottenham 0:1 (kon.) | Schalke – APOEL 1:0 (kon.)
Sparta Praha – Asteras 1:0 (kon.) | Alkmaar – Partizan 1:2 (kon.) | Augsburg – Bilbao 2:3 (kon.)
Molde – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Celtic – Amsterdam 1:2 (kon.) | Liverpool – Bordeaux 2:1 (kon.)
Solún – Qäbälä 0:0 (kon.) | Légia Varšava – Midtjylland 1:0 (kon.) | Brugge – Neapol 0:1 (kon.)
Villarreal – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Braga – Liberec 2:1 (kon.) | Marseille – Groningen 2:1 (kon.)

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Nolan Roux se rozběhl k míči a přesnou ranou k tyči srovnává stav dnešního utkání, Alexander Hansen byl bez šance a ani nevystihl směr – 1:1!
    40. Alexander SØDERLUND - 1:0

40
    Rosenborg právě vstřelil branku!
    Domácí jdou zaslouženě do vedení a Lerkendal vybouchl radostí! ALEXANDER SØDERLUND obdržel míč v blízkosti penaltového puntíku po zadní hlavičce a přesnou přízemní střelou otevírá skóre – 1:0!

Karel Janeba

Góly: 40. Søderlund – 80. Roux (pen.)

Karty:   86. Selnæs (RSN) – 49. Assou-Ekotto (SET), 84. Hamouma (SET), 89. Maupay (SET)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:16.
    Rosenborg BK: Alexander Hansen – J. Svensson, Lædre Bjørdal, Eyjólfsson, Skjelvik – Jensen, Selnæs, Konradsen (83. Vilhjálmsson) – Helland (82. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.
    Náhradníci: André Hansen – Dorsin, Pedersen, Vilhjálmsson, Stamnestrø, de Lanlay, Midtsjø.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Perrin, Polomat, Assou-Ekotto – Pajot, Clément, Cohade (71. Maupay) – Hamouma, Roux (87. Diomandé), Monnet-Paquet.
    Náhradníci: Moulin – Bahebeck, Maupay, Pinheiro, Brison, Diomandé, Karamoko.

Rozhodca: Vitalij Meškov – Igor Demeško, Maxim Gavrilin, Dmitrij Mosjakin (všichni Rusko)