La Coruña – Vigo 2:0 (kon.) | Gijón – Levante 0:3 (kon.) | Villarreal – Eibar 1:1 (kon.)
Granada – Bilbao 2:0 (kon.) | Real Betis – Atlético Madrid 0:1 (kon.)
Real Betis
0:1 (0:1)
Atlético Madrid
Nedeľa 22.11.2015, 20:30 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielska LaLiga • 12. kolo

Zápas v Seville sa skončil. V druhom polčase gól nepadol, a tak dnešný zápas rozhodol gól z 7. minúty, ktorý zaznamenal Koke. Real Betis dnes nepredviedol dobrý výkon, a nevytvoril si takmer žiadne príležitosti. Hostia hrali naopak veľmi dobre, a okrem toho, že trafili ľavú žrď domácej brány mali ešte niekoľko veľkých príležitostí. Po zaslúženom víťazstve sa posúvajú na druhé miesto v tabuľke, teda pred svojho mestského rivala.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (22:24:03)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Domáci predviedli dobrú akciu, po ktorej takmer padol vyrovnávajúci gól. Oblak zasahoval pred Molinom, ale neurobil to najlepšie a lopta mu vypadla z rukavíc. Domáci to ale nevyužili, a nevybojovali si ani rohový kop.

90+3
    Hostia držia loptu v strede ihriska a zbierajú cenné sekundy. Tiago ostáva ležať na trávniku, a snaží sa presvedčiť rozhodcu, že je zranený.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Domáci ešte majú dosť času na niekoľko akcií, ale zatiaľ sa len veľmi ťažko dostávajú pred 16ku Atlética.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Atlético si vypracovalo ďalšiu veľkú príležitosť, ale v domácej 16ke nedokázali vystreliť, a celú situácia vyriešil brankár Giménez.

89
    Stále sa hrá na polovici domáceho tímu. Atlético bude zahrávať rohový kop.
    88. Antoine Griezmann (ATM)

88
    Domáci mali teraz šťastie, pretože Griezmann trafil ľavú žrď ich brány!

87
    Veľké príležitosti ostali nevyužité na oboch stranách. Najprv sa hostia dostali do prečíslenia, ale celú akciu pokazili na hranici pokutového územia. Potom prišla akcia domáceho tímu, ale Cejudo z 14 metrov mieril vedľa pravej žrde.

86
    Gabi skúsil strelu na bránu z 25 metrov, ale jeho pokus smeroval vedľa pravej žrde domácej brány.

85
    Akcia Realu Betis skončila bez ohrozenia brány, a do útoku už zamierili hostia.

84
    Zdá sa, že domáci sa predsa len dostávajú do tlaku. Usadili sa na útočnej polovici, a posielajú do 16ky Atlética jednu loptu za druhou.

83
    Zranený Digard odišiel do šatne, a tak budú domáci tento zápas dohrávať s 10 hráčmi. Toto je naozaj nepríjemná situácia. Momentálne sú síce pri lopte, ale príliš ďaleko od brány Atlética.

82
    Oba tímy využili všetky striedania, a dnešný zápas dohrajú v momentálnom zložení. Atlético smeruje za dôležitým víťazstvom, kedže Real Madrid prehral s Barcelonou, a tak sa môže menej slávny klub z Madridu posunúť na druhé miesto v tabuľke.

81
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza strelec gólu Koke, a nahradí ho Saúl.

81
    Bruno vyskúšal strelu z 20 metrov, ale loptu smerujúcu k ľavej žrdi bez problémov chytil brankár Oblak.

80
    Do konca dnešného zápasu ostáva už iba 10 minút. Domáci sa dostali pred 16ku Atlética, ale tam si zatiaľ nevedia vytvoriť žiadnu príležitosť.