La Coruña – Vigo 2:0 (kon.) | Gijón – Levante 0:3 (kon.) | Villarreal – Eibar 1:1 (kon.)
Granada – Bilbao 2:0 (kon.) | Real Betis – Atlético Madrid 0:1 (kon.)
Sporting Gijón
0:3 (0:3)
Levante UD
Nedeľa 22.11.2015, 12:00 • Estadio El Molinón (Gijón) • Španielska LaLiga • 12. kolo

Zápas v Gijóne sa skončil. V druhom polčase sme gól nevideli, ale rozhodne to nebola žiadna nuda. Okrem množstva súbojov a žltých kariet zaujali nepremenené šance na oboch stranách. Tú najväčšiu zahodili domáci v 63. minúte, keď Jony nepremenil pokutový kop. Levante si teda z Gijónu odváža cenné 3 body, a s najväčšou pravdepodobnosťou sa odlepí z dna tabuľky.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (13:50:59)

90+2

90+2
    Simão vidí žltú kartu po roztržke v 16ke Sportingu Gijón.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Hostia po faule na Camarasu zahrávali priamy kop z 30 metrov, ale hlavný rozhodca videl v 16ke Sportingu útočný faul.

90+1
    Cases vidí žltú kartu po faule na Camarasu.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hostia, ktorí sa ešte snažia pridať štvrtý gól.

89
    Camarasa vypálil z 20 metrov, ale jeho pokus smerujúci k pravej žrdi výborne vyrazil brankár Cuéllar.

88
    Ani tento rohový kop nepriniesol vytúžený gól. Lopta končí v rukaviciach brankára Rubéna, ktorý ju posiela do stredu ihriska.
    87.

87
    Akcia Sportingu nebola úspešná, pretože Castro z niekoľkých metrov nedokázal prekonať brankára Rúbena. Nasleduje rohový kop domáceho tímu.

86
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Domáci s loptou na kopačkách mieria pred 16ku Levante.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Morales, a nahradí ho Verza.

84
    Levante drží loptu v strede ihriska a získava cenné sekundy. Domáci bojujú o každý centimeter ihriska, ale dnes jednoducho nemajú svoj deň.

83
    Pedro López vidí žltú kartu za faul na Castra.

83
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť, a k brankárovi Rubénovi sa dostala iba ľahká lopta, ktorá mu nemohla spôsobiť žiadne ťažkosti.
    82.

82
    Skvelá individuálna akcia Halilovića, ale po jeho prihrávke do 16ky Levante sa domáci nedokázali presadiť. Bude z toho iba rohový kop.

81
    Simão bol faulovaný pri hlavičkovom súboji Guerrerom, a hostia tak získavajú priamy kop v strede ihriska.