Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 5:4 (2:1 po s.n.)
K. Vary – Liberec 5:3 (kon.)
HC Kometa Brno
4:3 (0:1, 4:0, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
cz Sobota 21.11.2015, 12:30 • DRFG Arena • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 22. kolo

59:54
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté snižují! Po přihrávce z levé strany se k ráně dostal SAMUEL OLLENDER a od modré propálil vše, co mu stálo v cestě – 4:3! Asistence: Dominik Rudl.

59:15
    Hosté hrají bez brankáře!

58:51
    Přesilová hra pro Vítkovice: Vyloučen Richard Garčic na 2 minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

57:45
    Kratochvíl měl šanci na hattrick, ovšem sám před Waneckým neuspěl a svůj pokus poslal těsně vedle pravé tyče.

57:12
    Vyloučeni Daniel Kurovský a Jan Švejda na 2 + 2 minuty za hrubost.

57:12
    Na ledě se strhla bitka mezi Kurovským a Švejdou, ze které vyšel vítězně hostující hráč!

55:08
    Přesilová hra také pro hosty. Vyloučen domácí Richard Garčic na 2 minuty za nedovolené bránění.

53:44
    Po přihrávce z levé strany pálil do odkryté sítě Pokorný, ovšem jeho rána se mezi tři tyče nevešla!

52:47
    Přesilová hra pro Brno. Vyloučen hostující Dominik Kafka na 2 minuty za hákování.

50:54
    Pokorný převedl krásnou prohazovačku mezi nohama a poté si nabruslil před Waneckého, ale ten si připsal skvělý zákrok!

49:28
    Kupčík vypálil od modré čáry a jeho rána se otřela o obě tyče hostující branky!

44:02
    Hosté po další povedení akci snižují! Puk se po přihrávce z pravého kruhu dostal mezi kruhy na volného DOMINIKA KAFKU, který svižnou ranou procedil puk mezi ruku a těle Geržy – 4:2! Asistence: Tomáš Jáchym.

37:23
    Kometa právě vstřelila branku!
    Domácí završují skvělou třetinu další brankou! Kratochvíl po dalším průniku mezi obranu hostí našel u pravé tyčky volného DOMINIKA POKORNÉHO, který doklepl kotouč do odkryté svatyně – 4:1! Asistence: Petr Kratochvíl, Filip Dvořák.

31:45
    Přesilovka pro Vítkovice. Vyloučen domácí Tomáš Havránek na 2 minuty za krosček.

31:34
    Další branka domácího celku! Dvořák po dobré práci za brankou našel mezi kruhy přesně volného PETRA KRATOCHVÍLA a ten ukázkovou ranou po víko dává domácím komfortnější náskok – 3:1! Asistence: Filip Dvořák.

29:25
    Nyní se už však domácí dostávají do vedení! Kubeš i sjel na ránu k levému kruhu, ale jeho pokus dokázal ještě Wanecki vyrazit. Následně puk pohotově vybojoval na brankovišti PETR KRATOCHVÍL a rychle jej zasunul do prázdné branky – 2:1! Asistence: Jakub Kubeš, Michal Kupčík.

28:06
    Hned dvojité vyloučení hostů a domácí budou hrát přesilovku 4 na 3. Vyloučeni Tomáš Jáchym a Domink Rudl – oba na 2 minuty za podražení, respektive hákování.

27:34
    Přesilovka pro hosty. Vyloučen domácí Richard Garčic na 2 minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

26:03
    Dvořák vypustil další povedenou ránu ze zápěstí z levého kruhu, brankář Wanecku proti jeho ráně vytáhl krásný semafor!

24:34
    Domácí vyrovnávají! LIRIDON DUPLJAKU převzal kotouče kousek za modrou, nabruslil si mezi kruhy a poté ze zápěstí vypustil krásnou střelu přes obránce, která s přispěním levé tyče skončila za zády hostujícího brankáře – 1:1! Bez asistence.

23:24
    Wróbel předvedl podobnou akci jako Ollender při první brance, ovšem jeho pokus skončil pouze na tyči a následná dorážka vedle branky!

20:11
    K nájezdu se rozjel Dominik Kafka, ale ranou mezi betony Geržy neuspěl!

20:11
    Trestné střílení pro Vítkovice! Kupčík zahákoval soupeře a hosté můžou navýšit náskok.

18:41
    Hosté se ujímají vedení a nutno dodat, že naprosto zaslouženě! Puku se zmocnil za brankou SAMUEL OLLENDER, vyjel zpoza ní a poté zasunul kotouč přesně k levé tyči za bezmocného Geržu – 0:1! Asistence: Daniel Kurovský, Daniel Spratek.

17:19
    Velkou možnost měl nyní Malina, který se na modré zbavil strážce, ovšem následná rána z mezikruží ani dorážka za zády skvělého Geržy neskončila!

13:57
    Další přesilová hra pro Kometu. Vyloučen hostující Josef Danielčak na 2 minuty za sekání.

13:30
    Gerža nezkrotil skákavý kotouč a Danielčak mohl dorážet do odkryté branky, ovšem svou šanci zazdil a kotouč poslal mimo tři tyče!

11:08
    Po další kombinaci hosté mohl dorážet do prázdné branky Adamík, ale puk mu před odkrytou sítí sjel z čepele!

09:45
    Jeden z hostů ujel do šance a domácí museli faulovat. Vyloučen Jan Švejda na 2 minuty za podražení.

03:51
    První přesilová hra pro domácí. Vyloučen hostující Ondřej Hartmann na 2 minuty za hákování.

Daniel Kinc

Góly a asistencie: 25. Dupljaku, 30. Kratochvíl (Kubeš, Kupčík), 32. Kratochvíl (Dvořák), 38. Pokorný (Kratochvíl, Dvořák) – 19. Ollender (Kurovský, Spratek), 45. Kafka (Jáchym), 60. Ollender (Rudl)

HC Kometa Brno: Gerža (Krček) – Furch, Švejda, Mikyska, Kubeš, Kabelka, Šnajnar, Kupčík (C) – Tůma, Lunter, Dvořák, Nováček, Biolek, Horký, Garčic, Dupljaku, Havránek, Kratochvíl, Grünwald, Pokorný.
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Adamík, Rudl, Gabrlhelík, Šendera, Ďurkáč, Krčmář – Žiak, Ollender, Kurovský, Spratek, Kafka, Danielčak, Wróbel, Malina, Beneš, Raška, Hartmann, Jáchym.

Rozhodca: Netopil – Maloušek, Maťašovský.