Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 5:4 (2:1 po s.n.)
K. Vary – Liberec 5:3 (kon.)
HC Kometa Brno
4:3 (0:1, 4:0, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
cz Sobota 21.11.2015, 12:30 • DRFG Arena • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 22. kolo

58:51
    Přesilová hra pro Vítkovice: Vyloučen Richard Garčic na 2 minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

57:12
    Vyloučeni Daniel Kurovský a Jan Švejda na 2 + 2 minuty za hrubost.

55:08
    Přesilová hra také pro hosty. Vyloučen domácí Richard Garčic na 2 minuty za nedovolené bránění.

52:47
    Přesilová hra pro Brno. Vyloučen hostující Dominik Kafka na 2 minuty za hákování.

31:45
    Přesilovka pro Vítkovice. Vyloučen domácí Tomáš Havránek na 2 minuty za krosček.

28:06
    Hned dvojité vyloučení hostů a domácí budou hrát přesilovku 4 na 3. Vyloučeni Tomáš Jáchym a Domink Rudl – oba na 2 minuty za podražení, respektive hákování.

27:34
    Přesilovka pro hosty. Vyloučen domácí Richard Garčic na 2 minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

13:57
    Další přesilová hra pro Kometu. Vyloučen hostující Josef Danielčak na 2 minuty za sekání.

09:45
    Jeden z hostů ujel do šance a domácí museli faulovat. Vyloučen Jan Švejda na 2 minuty za podražení.

03:51
    První přesilová hra pro domácí. Vyloučen hostující Ondřej Hartmann na 2 minuty za hákování.

Daniel Kinc

Góly a asistencie: 25. Dupljaku, 30. Kratochvíl (Kubeš, Kupčík), 32. Kratochvíl (Dvořák), 38. Pokorný (Kratochvíl, Dvořák) – 19. Ollender (Kurovský, Spratek), 45. Kafka (Jáchym), 60. Ollender (Rudl)

HC Kometa Brno: Gerža (Krček) – Furch, Švejda, Mikyska, Kubeš, Kabelka, Šnajnar, Kupčík (C) – Tůma, Lunter, Dvořák, Nováček, Biolek, Horký, Garčic, Dupljaku, Havránek, Kratochvíl, Grünwald, Pokorný.
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Adamík, Rudl, Gabrlhelík, Šendera, Ďurkáč, Krčmář – Žiak, Ollender, Kurovský, Spratek, Kafka, Danielčak, Wróbel, Malina, Beneš, Raška, Hartmann, Jáchym.

Rozhodca: Netopil – Maloušek, Maťašovský.