Dortmund – Schalke 3:2 (kon.) | Augsburg – Brémy 1:2 (kon.)
Borussia Dortmund
3:2 (2:1)
FC Schalke 04
Nedeľa 08.11.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga • 12. kolo

Zápas v Dortmunde sa skončil. V druhom polčase sme opäť videli skvelý futbal a dva góly. V 47. minúte zvyšoval na 3-1 Aubameyang, ale v 71. minúte zdramatizoval zápas kapitán hostí Huntelaar. Domáci boli v prvej polovici druhého polčasu jasne lepším tímom, ale potom sa hra vyrovnala a Schalke ešte mohlo aj vyrovnať. Borussia však bola v celom zápase lepším tímom a dnes zaslúžene získala 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:24:42)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta zápasu. Loptu majú hostia, ktorí sa ešte snažia presadiť pred 16kou Borussie.

90+3
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Aubameyang, a nahradí ho Ramos.

90+3
    Obrovská príležitosť Borussie. Gündoğan mal na kopačke štvrtý gól, ale brankár Fährmann famózne zasiahol a jeho pokus vyrazil. Následne loptu dostal do bezpečia Højbjerg.

90+2
    Druhá minúta nadstaveného času prináša faul Goretzku a priamy kop Borussie Dortmund z 25 metrov.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90+1
    Platte vidí žltú kartu za faul na hráča Borussie Dortmund.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Lopta je v strede ihriska kde o ňu bojujú oba tímy. Platte fauloval jedného z hráčov Borussie a na ihrisku je rušno. Do potýčky sa zapájajú hráči ale aj lavičky oboch tímov.

89
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Neustädter, a nahradí ho Platte.

89
    Weigl vidí žltú kartu za faul a následné nešportové správanie.

89
    Ďalšia akcia Schalke, ale Borussia výborne bráni a hostí k ničomu nepúšťa.

88
    Sané sa snažil zakončiť v 16ke domáceho tímu, ale neprepálil obranný val Borussie. Následne skúšal vybojovať penaltu Choupo-Moting, ale jeho pád v pokutovom území hlavný rozhodca neocenil.

87
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Castro, a nahradí ho Bender.

87
    Kagawa nenašiel v 16ke hostí žiadneho spoluhráča, a loptu tak získavajú hráči Schalke.

86
    Ofsajd Di Santa a lopta pre Borussiu Dortmund. Domáci získavajú cenné sekundy a smerujú za víťazstvom.

85
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Hostia majú pred sebou ťažkú úlohu, a to pokúsiť sa ešte o vyrovnanie na 3-3 a zároveň nenechať priestor na rýchly protiútok pre Borussiu Dortmund.

84
    Schalke sa snaží dostať z vlastnej polovice, ale domáci im to zatiaľ nedovoľujú.

83
    Hostia zahrávali priamy kop z 40 metrov, ale center do 16ky nenašiel nikoho v modro-bielom drese. Následne bola strela z 20 metrov zrazená na rohový kop, ale ani ten nepriniesol žiadnu príležitosť.